MaliKredi

İpotek ipotek: belgenin amacı ve niteliği

Bugüne kadar, kendi konut edinme tek fırsat birçok Ruslar ipotek kredileri sağlamaktadır. İpotek - banka kredileri bir hüküm kefalet edinilmiş mülkiyet konut satın almak. alacaklıya borçlunun temerrüde düşmesi halinde, ikinci ipotek daire elde edilir ipotekli emlak, sırasına göre almaya hakkı vardır.

süreci ipotek tescili belgelerin belli bir sayıda borçlu tarafından borç veren ile başlar. Bunlardan bağlanarak şunlardır: bir konut kredisi için bir uygulama, banka başvuru formu, borçlunun pasaport fotokopisini tamamladı eğitim borçlunun belgeler, gelir sertifikası, iş kitabın fotokopisi kopyaları.

Banka ek belgeler talep etme hakkına sahiptir: Kalıcı kayıt, nöropsikiyatrik ve uyuşturucu tedavi kliniğine belgesi vb borçlu ile yaşayan kişilerin pasaport fotokopileri belgesi

bir konut kredisi için özel bir belge sahibine, yani. E. borçlu banka tarafından verilmiş bir ipotek teminat olarak hareket özelliği ve almak için para hakkını onaylayan bir güvenlik olan bir ipotek üzerinde bir ipotek olduğunu. mevzuata göre, kendileri hakkında bilgi aralığını belirlemek için gereklidir. Diğerleri gibi menkul, ipotek ipotek belirli şartlara uygun olarak yapılır. Belge tam adını ve borçlu tescil yerini belirtmelidir. borçlu tüzel, adres ve doluysa kuruluşun adı. Ayrıca ipotek sözleşmesinde varsa ipotek kredi ve faiz miktarı reçete krediyi, tutukluluğunun tarihini ve yerini, veren banka ayrıntılarını belirtir.

İpotek ipotek ayrıca, gerekirse kolayca dokümanında belirtilen ile tespit edilebilir amacıyla ipotekli mülkün zorunlu ayrıntılı açıklamasını içerir. Bu yazıda bir ipotek için bir sözleşme bitiminde esastır. ipotek ve ipotek sözleşmede gösterilen veriler arasındaki tutarsızlık olması durumunda, öncelik her zaman bu mortgage sayfalarda görüntülenen bu koşullar olacaktır geçerlidir, ilk verilir.

Bir ipotek İpotek tüm tabakalar birbirine bağlanmış ve daha sonra zorunlu olarak kayıt yapılan gövde ile sızdırmaz numaralandırılmış tek bir belgedir. ipotek ayrı levhalar varlığı belgesi geçersiz kılar.

ipotek sigortası bir apartman satın başka unsurdur. ipotek uyguladığı her kişi, o bir sürü yüzleşmek zorunda anlamak gerekir şarta. Bu kredi sigorta amacıyla bir kural olarak, çeşitli banka ücretleri, harçlar gibi olduğunu. Bir ipotek sigortası satın daire nihai maliyet üzerinde önemli bir etkisi vardır. Bu onun edinim maliyetlerinin hesaplanmasında dikkate alınmalıdır. Bazı bankalar ona bir miktar para vermeden önce bir sigorta sözleşmesi edinilen daire ile bunları sağlamak için borçlu isteyin. bankaya kredi borcunun azaltılması doğrultusunda indirgenmiş yıllık sigorta prim miktarı.

Bir ipotek almaya karar adam, yasal olarak serbestçe terminoloji bankacılık usta, eğitilmelidir, önemli belgelerin hazırlanması ve imzalanması konusunda yaptıklarının farkındadır. Buna ek olarak, mali yetenekleri tam olarak emin olmalıdır. Bugün pek çok "artıları" ve mortgage "eksileri" vardır. Kendilerini bankaya olan borcunun büyük miktarda encumber karar vermeden önce, dikkatli bir şekilde parasız ve bir daire olmadan sonunda bırakılması vermemek için konunun özünü incelemek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.