TeknolojininElektronik

Kamera Sony DSC W830: genel bakış, özellikler

Sony Cyber-shot DSC W830 - 2014 kamera 2.7-inç ekran ile donatılmış başında tahliye olan bir çözünürlüğe sahip kayıt yüksek çözünürlüklü videonun yeteneğine sahiptir bir orta sınıf 20.1 megapiksel CCD-ve 8x optik zoom, kompakt bir fotoğraf makinesi 720p. Optik görüntü sabitleme sağlanmıştır. Herhangi bir manuel kontrol mevcut değildir, ancak bir otomatik, hem de işlevi gülen yüz vardır tespit eder.

Kamera 5x ve sırasıyla optik zoom 6x özellikleri ve teknik benzer bir set sunan modeller W800 ve W810, eş zamanlı olarak ortaya çıktı. WX serisi yüksek büyütme, CMOS-sensör varlığını, işlevleri ve bağlantı Wi-Fi geniş bir yelpazede sunuyor. ABD 100 dolar çekici fiyatıyla genel Sony DSC W830 mümkün tutarlı olarak. Fakat daha güzel kamera olabilir?

dizayn

Kolayca bir gömlek cebinde veya kot sığabilecek kompakt kamera gerekir Amatör fotoğrafçılar, Sony W830 hayal kırıklığına olmayacaktır. Kamera çok Coolpix S3600 daha genişlik ve (93 x 53 mm) yüksekliğinden daha birkaç milimetre daha küçük, daha küçük, ve (122 g) bir kaç gram hafiftir. Ancak, kalınlık Nikon fotoğraf makinesi 3 mm'den daha büyük ile 23 mm 'ye eşittir, ancak bu çıkıntı lens kaynaklanmaktadır ve Sony DSC W830 gövdenin kendisi bile biraz daha incedir. Model çok yuvarlak değildir. Bir çıkıntılı lens ile birlikte, Onun düz üst paneli, çok modern ve şık görünmüyor.

Buna ek olarak, kamera, çok yönlü değildir. Güç anahtarı gümüşse şeyden Üst panelde boyunca gümüş şerit ile iyice karıştırır. Sonra, deklanşör. Zoom halkası değil. Bu arka panelde bulunan bir düğme ile yapılabilir. deklanşör oval olarak oluşturulabilir ve anahtara benzer olan, bu yuvanın ötesine çıkıntı yapmaz. Kullanıcılardan gelen yorumlar, bu sorunların kaynağıdır. o bakmazsak Öncelikle, anahtar, bulmak o kadar kolay değildir, ve ikinci olarak, yarım bastığınızda otofokus ve ölçüm aktive mesafe, çok azdır. Bu nedenle, gerektiğinde yanlışlıkla bir resim çekmek için çok kolay, sadece pozlama belirlenmesi veya nesneye odaklanmak.

Sağ üst köşede arkasında yakınlaştırma anahtarı üzerindedir. Aşağıda menü düğmesi, oynatma ve silme etrafına yerleştirilen bir 4 yönlü kontrol pedi vardır. Sağ tarafta siyah bir plastik kaydırıcı anahtarı modları olduğunu. O anki menü ayarlarına karşılık üst olan 3 pozisyonları vardır. orta pozisyonu panoramik çekim modu anahtarlı ve alt edilir - video kayıt başlangıç ve deklanşör düğmesine olabilen durdurun.

ekran

2.7-inç ekran 230K tarafından işgal arka panel kontrolleri alan. Piksel sağında. Kapalı ve bulutlu günlerde bu düzeni ve fotoğraf oynatımı için yeterli fırsat sağlar, ancak görüntü çok parlak değil. menü, çok daha az kontrast ve aydınlık ortamlarda görmek için bu nedenle zor olsa bile, yüksek kaliteli ekranı seçebilir çünkü Sony DSC W830 kullanıcı yorumları çok sorunlu ekranın nispeten düşük çözünürlüklü çağrılmaz. avantajı pil ömrünü feda o kadar büyük değil.

Süre

Standart çözünürlüklü Sony Cyber-shot DSC W830 sen 210 çekim yapmanızı sağlar. ekonomik bir kompakt için oldukça vasat bir oranda - COOLPIX S3600 230 atışla daha iyi görünüyor. batarya ya da verilen USB-kablosu ile bir dizüstü bilgisayar veya bir başka uygun bir güç kaynağına bağlayarak bölme veya sağlanan şarj şarj edilir. Bu Mikro B. Seri port ve AV çıkışı biraz sıradışı dipte bulunan herhangi bir standart kabloyu kullanabilirsiniz anlamına gelir olarak Nice, Sony uzaklıkta tescilli konnektörleri gelen hareket ettiğini görmek için.

flaş

Sony DSC W830 birazüstte ve lens sağında dahili flaş ile donatılmıştır. Geniş açılı sonunda maksimum aralık Coolpix S3600 aşağı 30 cm 3,2 m, ama fark oldukça küçüktür. 100. Ancak, flaş yakın nesneler için yeterli ışık sağlar ve dolgu olarak kullanılabilir ISO 1'den az m - Bu mesafeler o azalır, o zaman çalışma mesafesi daha kısa olacaktır duyarlılık ISO 1600 kullanılarak hesaplanır.

Sonuç

Sony DSC W830 - Basit bir kamera. 8x zoom ile bu ultrakompakt. Orada büyük bir artış ile modellerdir, ancak genellikle büyük konut ve daha yüksek maliyettir. Ayrıca özellikleri çok setiyle mevcut kamera, ancak 8x optik yok. Kamera yüksek performans olmamakla birlikte, çok ihtiyaç duyulduğu tam olarak nerede işler. Görüntü kalitesi, fiyat aralığı için çok iyi bir 20 megapiksel sensör, sağlar.

daha net ekrana sahip olmak arzusu varsa, Wi-Fi, yüksek hızlı sürekli çekim, 1080p video çözünürlüğü ve daha etkileri, bütçe artırmak zorunda kalacak. Ama açıkça 8x büyütme ve özellikleri hakkında temel bir set ile bir CD aldığını anlayan bir Sony DSC W830 fotoğraf makinesi tüm bu vaat sağlayacak ve kesinlikle tavsiye layık hale getirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.