IlişkilerDüğün

Nasıl bir şey fark etmedi misafirler için bir düğün tasarruf için?

Bir düğün planlarken, maliyetleri tüm beklentileri aşabilir. Bildiğiniz ve bu konuda farkında varmadan, sadece sersemce bütçesini çarçur. Her çift düğün tasarruf nasıl en iyi yollarını arıyor, ama kimse misafirler zaferi ucuz denilen olmak istiyor. zorluk bir düğün maliyetini düşürmenin yollarını bulmakta yatıyor. Aşağıdaki ipuçları nasıl maliyetlerini azaltmak için bir çözüm bulmak için yardımcı olacaktır, ancak düğün sonsuza hatırlanmak için böyle bir büyük gün tarzı feda etmez.

Kendinize düğün davetiyeleri olun

İster profesyonel grafik tasarımcı olmasa bile, düğün davetiyeleri için ücretsiz şablonları sunan birçok çevrimiçi kaynaklar vardır. Çok sayıda geliştirme, kendi unutulmaz kutlama için uygun seçebilirsiniz.

Baskılı düğün numuneleri genç çiftler düğün ayrıntıları ve bilgilerini değiştirmesine izin farklı şablonlar kullanarak kendi düğün davetiyeleri modellemek için fırsat verir. Bu davetler ilave bir avantajı ihtiyaç duydukları gibi geleneksel ofis malzemeleri deposu olarak minimum sipariş miktarları olduğu gibi çift, çok sayıda kopya yazdırabilirsiniz olmasıdır. Bu seçenek ayrıca tüm buhar hesaplar bütçe bağlıdır, yine, evinizdeki yazıcıda veya yerel baskı dükkanında davetiyeleri yazdırmak için izin verir ama.

senin eklem resim şeklinde düğün davetiyesi her bütçeye uygun mükemmel bir seçenektir.

evde bir düğün dekorasyon oluştur

Revize ve yaratıcı düğün dekor içine çevirme, evin etrafında gündelik nesneleri kontrol edin. Oluşturabilir ve bu durumda nesneleri kullanmak mümkün olacak güzel eserler, şok olacağını çöpe atılmış olurdu. Birçok ev eşyaları boya küçük kutuların kullanılmasına güzel dekoratif öğeler dönüştürülebilir bulmak ya da onlara ikinci bir hayat vermek guaj ve çok pahalı bir ilişki olmayacaktır olacaktır.

Normalde çöpe atardı çeşitli öğelerin dikkatle bakın. Büyük olasılıkla, bir haftalık bazda bazı cam objeler, kağıt ve metal kutuları atmak. Eğer bu işlem biraz çaba ve hayal yaparsanız bu aksesuarların her biri, yeni bir hayat verilebilir.

Kolayca onların düğün için dekor oluşturabilirsiniz. bir şişe şarap atmak değil aile ve arkadaşlar Sor, turşu, reçel kavanozları, plastik şişeler, cam öğeleri kutular gerekli malzeme üzerinde stok yardımcı olmak. Böyle aksesuarlar şenlik gün süslemek için gerekli. Sonra boyalı nesnelerin her biri mühür veya büyük gün için hepsi mükemmel diğer zor unsurlarla dekore edin!

bitpazarlarıyla ve toptan mağazalarında alışveriş

Eğer bir düğün dekor olarak kullanabileceğiniz öğeler, büfe için yemekler için bak, alışveriş gidin. toplu olarak alırsanız bir sürü, büyük ya da küçük alım olmadığını kaydedebilirsiniz. Birçok mağazalarında sizi böyle çatal bıçak takımı, tabak çanak, peçete, içecek ve daha fazlası gibi öğeler üzerinde önemli bir indirim alabilirsiniz.

sizin kutlama için mükemmel kullanışlı ve ucuz öğeleri bir sürü olduğundan, bit pazarları ve bütçe mağazalar yerel ile kontrol ettiğinizden emin olun.

düğün Eğer Eşyaları düğün dekorasyon satmak istiyorsanız, kendi masraflarının bir kısmını telafi etmek mümkün olacak sonra çünkü bazı şeyler satın nerede fark etmez. Ve gerek yok herhangi bir öğe satmak veya hayır kurumuna bağışlamak için utanma.

Nasıl alkollü içeceklere tasarruf için?

Bütçeniz oldukça küçükse, barda teklif sınırlar. Sadece bira ve şarap hizmet - Bir düğün masraflarını azaltmak için çok popüler bir seçenek. Eğer daha fazla para kazanmak istiyorsanız, ucuz şarap seçmeyi unutmayın.

Sen özelleştirilmiş etiketler oluşturma, şişeyi maskeleyebilir. Bu misafirlerinizi memnun edecek özel bir detay katacak ve hatta seçtiğiniz şarap markası düşünmek olmaz.

Sahte düğün pastası olun

Onların konuk bir sayfa pasta hizmet sonra dekoratif amaçlı kendi yapay düğün pastası oluşturmak ve. Çoğu fırıncılar tatlı maliyetlerinizi düşürmek için yardımcı olacaktır, (büyük önemi ve büyüklüğü) dekorasyon harcanan zamana bağlı onların kek değerlendirmek ve minimum levha narin süslemeler gerektirir.

daha da kaydetmek için, bakkalda bir pasta seçmek ve hatta daha uygun fiyata Kek veya kek satın alabilirsiniz. Bu aynı zamanda mükemmel bir seçenektir.

DJ davet etmeyin

Onların maliyetlerini azaltmak için bir yol arıyorsanız, sizin alımı için büyük bir çalma listesinin oluşturulması - bu kolayca kendiniz yapabilirsiniz budur. Düğünde listesi başlatmak üzere indirebilirsiniz birçok mükemmel uygulamaları vardır.

Kendi düğün müziği daha uygun özelleştirmek için kullanabileceğiniz farklı hizmetler vardır.

Eğer bir DJ tasarruf etmeye karar verirseniz, sadece tüm kontrol ve önceden hazırlanmış olduğundan emin olun ve çalma listesi ile herhangi bir teknik problem durumunda hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak düğün gününde belirli bir kişiyi, sahip olacağı.

Uygun giyim mağazasında düşünün

Birçok mağaza geleneksel beyaz elbiseler arasında değişen ve renk tüm paleti ile biten birçok süper elbiseler, sağlamak, bu gelinlik fiyatları çok farklıdır. Eğer herhangi bir tasarımcı bir elbise satın almak istiyorsanız, size çok daha pahalı mal olacak unutmayın. seçenekler pahalı alışveriş merkezleri değil düşünün, ve mağaza içi, ayrıca kaydetmek için kısa bir elbise satın alabilirsiniz. Ayrıca elbise kira almak yerine, yenisini satın alabilirsiniz.

Düğün için öğeleri ödünç

Düğünde bunları kullanmak için arkadaş ve akrabaları öğeleri ödünç. Kim sadece düğün günü için bir şey ödünç almış bilebilir? Herhangi bir aile veya kutlama sizin için yararlı olabilecek ürün yok arkadaşlar düşünün.

Bu süslü shakers içecek gibi aksesuarlar gereksiz olmayacaktır pasta yayınlanacak şekilde ayarlanmış kek, ayakta.

Sevdiğiniz insanlardan bu öğeleri ödünç Utanma. Bu sadece düğün günü için onları almaktan daha iyidir. Bu durumda, tasarruf ve daha kişisel ilginç dekor oluşturacaktır. Sadece Etkinlik için, çektiğiniz sırada devlet tüm öğeleri döndürmek için emin olun.

ucuz çiçekler seçin

Böyle papatya veya karanfil olarak buketleri ucuz çiçekler, seçme, para tasarrufu, ancak tarzı feda etmez. Bu çiçekler diğer daha popüler düğün kompozisyonu çok daha ucuzdur ve tüm yıl boyunca mevcuttur.

kokteyller için zaman geçirmek

Bütçeniz endişe varsa, törenden sonra resmi kokteyl saati atlayabilirsiniz. Bunun yerine atıştırmalıklar ve kokteyller sunan bir, sadece akşam yemeği için gidin.

Törenden önce düğünde fotoğraf özen, bu seçenek özellikle iyi çalışır. Sonra misafirler Eğer düğün fotoğraf çekimi bitene kadar beklemek zorunda kalacak gibi kokteyller ve atıştırmalıklar biçiminde ek eğlence sunmak için gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.