IlişkilerDüğün

Neden artık yılda evlenmek olamaz? insanlar, astrologlar ve kilise görüşü

Sadece 2016 yılında köşesi ve ilişkilerini yasallaştırmak hayal birçok severler, etrafında, bir artık yılda evlenmek ve evlenmek edip mümkün olup olmadığını merak ediyor. Bu yayında gelecek Evli çiftlerin ilişkili kaygılar ile ele alacağız, hem de astrologlar ve kilise temsilcilerinin görüşlerini dinlemek.

bağlantıdan daha bu dönemde sayesinde

insanlar yeryüzünde her 4 yılda çeşitli afetler aktive söyledi. Doğal afetler, savaş, yıkım, ama olmaz daha ne sıkıntı hayatında asla bilemezsiniz! Bu nedenle, eski çağlardan insanlar, artık yıl bazı işaretler bağladı. Biz artık yılda evlenmek edemez neden bunlardan biri bakıldığında netleşiyor. Sonuçta, insanlar, bu dönemde hiçbir taahhüt kontrendike olduğu görüşünde doğum ailesinin olsun, evin inşası veya yeni projenin gelişiminin başlangıcı. Ayrıca kişiler bu zamanda yatırım ve plan alımları imkansız olduğunu düşünüyorum. İnsanların bu skor astrologlar üzerinde düşünmek?

astrologlar göre, neden bir sıçrama evlenemez?

Astrologlar ilke olarak, insanların tarihsel korkuları çelişmez. Öyleyse neden bir sıçrama yıl içinde evlenemem? şey dört yıllık yeni çevrimi bu dönemde başlar olmasıdır. aksi takdirde sendika sadece başarısızlığa mahkum olmadığı için herhangi teşebbüslerin için, kendiliğinden ve sorumsuz yaklaştı edilemez, aynı zamanda yeni sorunları bir dizi neden olur. gençler, kendi geleceği hakkında bazı endişeleri varsa nedenle, düğün 2017 hareket daha iyidir.

Artık yıl batıl açısından

Gördüğümüz gibi, insanlar her 4 yılda yeni girişimler ve prensipte değişiklikleri önlemek için derinden inanıyoruz. Ayrıca, bir yılda boşanmış alamayan inanılmaktadır. Batıl kişiler bu dönemde yapılan bir evlilik mutsuz ve sonuçta çökmeye inanıyoruz. Eşlerden biri erken dulluk veya ortak aldatma ilişkilendirilebilir. Ancak, mutlu yaşamak hala artık yılda evlenmek ve olanlar nesuevernym insanlar olarak kendilerini sınıflandırabiliriz.

önyargılar kahrolsun!

Mutlu çiftin bir artık yılda evlendiler, kuralın bir istisnası değildir. Sonuçta, bu durumda çok fazla istisna olacaktır. Ve tabii ki, yeni vaka planlama olmadan ve bazı taahhütleri yapmadan bütün yıl, yürütmek için basitçe mümkün değildir. Böyle bir durumda Yaşam, durdurun. Ancak evlilik - biz söylediğimiz gibi, iki partner duygularını tamamen eminseniz uygulanan gereken, sorumlu ve çok ciddi bir adımdır, vb.

istatistiklerinin bakalım

Zaten insanlar bir artık yılda evlenmek ve şimdi biraz istatistik defterleri edemez neden hakkında ne düşündüğünü biliyorum. Belki inatçı rakamlar hurafe ışık tutacak mümkün olacak. İster ulusal işaretler istatistiklerinde orada yansıyacak? Şaşılacak bir şekilde, bu "tehlikeli" yıllarda evlilikler, zamanında yapılan sıklıkla bir maç yıkmak değildi çıkıyor. henüz kimse kaçmayı başarmış böylece Peki, çift kavgalar ve iç çatışmalar içinde olur.

insanlığın buluş,

Kimse artık yılda düşünülmektedir - bu, sadece bir insan icadıdır astronomik ve mekanik izlemek birbirlerine ayarlamasını sağlar. Aslında, (batıl insanlar da bir sürü sorun nitelikleri) Şubat ayında fazladan gün hiçbir şey değiştirir. Değişen takvim ve tarih değiştirdi ve şimdi iptal edilmeden önce aynı başarı ile ardından yeniden dâhil yaz saati ve ek çıkış ile yeni parti kurma.

tarihe İyimser gezi

Kötümserler her zaman tüm kötü üzerinde ararlar ne kadar şaşırtıcı, yani iyimserler malın ateşli savunucuları vardır. Ve Rusya'da artık yıl gelinlerin yıl olduğu kabul edilmiştir. Şimdi az insan bunu biliyorum, ama gerçek bu. Bu bizim büyük annesinin bu dönemde sevgilisi için matchmakers göndermek için izin verildi edildi. Buna ek olarak, damat reddetti istisnai durumlar dışında, kız cevap hakkına sahip değildi. büyükbabalarımızın bir artık yılda evlenmek mümkün olup olmadığını sordu nedenle, onlar kesinlikle gülüp evet derdi.

Bu gelenek birçok kültürde yansımaktadır. Örneğin, İrlanda'da, bir kadın onun seçilmiş 29 Şubat için bir teklif yapabilir. Şimdi, böyle özgün ve sıradışı bir yol evlilik teklifi memnuniyetle Modern kız almak.

kilise neler sunuyor?

Biz, bir artık yılda evlenmek kilise temsilcileri olamaz neden sorusuna hiç ilgi var. Peki, biz bu boşluğu doldurmak zorundadır. Bu çok olumsuz ruhban zarar anlamına gelir, başlamak için. Sonuçta, rahiplere göre, halk alametler imanla, ne de kilise kanunları ilgisi yok. Bu nedenle, bu yıl evlilik üzerinde herhangi yasaklar empoze değildir ve törenler diğer yıl olduğu gibi, ancak, sonrası dönemi ve kutsal bayramların dışında, olağan şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bazı ipuçları gelin ve damat

Bu yazıda artık yıllarda evlenemez neden olduğunu bulmaya çalıştılar ve bu sadece popüler hurafe olduğu sonucuna vardık. Ama şimdi bile, bazı insanlar onu inanabilir. senin çiftten birisi bir batıl adam Yani, eğer bir sonraki dönem için düğünü ertelemek daha iyidir. Neden bir kez daha kötü olayları çekmek için? Aranızda batıl inanmam ama aşka inanmıyorum buysa, o zaman tüm şüphesiz kayıt gidin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.