SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Vücut İntraduktal üzerindeki siğiller tedavisi, genital

Papilloma iç organlar da dahil olmak üzere vücudunun herhangi bir yerinde, hem erkek hem kadınlarda oluşabilir. Bu papilloma virüslerinin neden olduğu viral bir hastalıktır. Bugüne kadar onlar yüz türlerle ilgili açıldı. Onları zararsız arasında, göründükleri ve kendiliğinden yok olur. deri ya da diğer organların diğer birçok nedenleri kanser Ama. Bu nedenle, siğil görünümü ciddi ele alınmalıdır.

Doğaları gereği, papilloma virüsü çok dönek. İnsan vücudunda yıl olabilir ve kendini gösterebilir değil. yakalamak için onları sadece bir virüs taşıyıcısı arasında olabilir. Bu doğrudan temas yoluyla veya ürün, giysi, ayakkabı ile ya oluşur. Bir sauna ziyaret ya da yüzme havuzuna suda yakalamak da mümkündür. Özellikle duyarlı Bağışıklık sistemi zayıflamış ve çocuklu insanlar.

Papillomlar Tedavi çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilir. En kolay - Tıbbi. Bu hastalığın ilk aşamalarında iyi sonuçlar verir. papillom üzerinde, siğil eğitimli, örneğin "Podofilin" "Imiquimod", "Fluorourasil", "Epigenes" ve diğerleri gibi merhemler, spreyler ya da sıvı preparatlar, tatbik. Hepsi talimatlarına göre uygulanır. Geleneksel yöntemler sağlamak siğiller için tedavi kırlangıçotu, kül tedavisi, karahindiba suyu, nergiz, çay ağacı yağı ve diğer birçok araçlarının taze meyve suyu kullanılarak. Ben bağışıklık sistemini güçlendirmek ilaçları kullanmak dış tedavisi ile paralel olarak, eğer sonuçlar çok daha iyi olacağını not etmek istiyorum.

Daha etkili papillomların cerrahi tedavidir. Hasta koterizasyon, sıvı halde azot, laser giderme, radyo dalgası enerjisi ya da yüksek frekans (electrocautery) yerleştirmektir.

papilom çıkarması biraz sancılı elektro kullanarak. yaralar işlemden sonra oluşan uzun bir süre iyileşir.

Sıvı azot hastalarla siğiller dondurma, hemen hemen acı yok. Yara hızlı sıkılır, ama modern cihazlar sağlıklı dokuyu acı neden donma derinliği ayarlamak mümkün değildir. Buna ek olarak, bu yöntem, siğiller, her türlü tedavi edilemez.

Lazer tedavisi daha çok yönlü olarak kabul edilir. Bununla beraber, izole edilmiş ve grup tedavi vücuda papillom genital, ağız, burun, servikste. Ameliyat sonrası yaralar çabuk iyileşir ve yara izleri bırakmaz.

Son yıllarda, papilom tedavi radyo dalgalarını kullanarak enerji üretmek. Özel radionozhom kaldır sonradan maruz doku virüsü, hasarlı histolojik inceleme. Bu yöntem, ağrısızdır. Bu papillomaların tekrar ortaya ortadan kaldırır.

erkek hem de kadınlar mukozasında görünen göğüs ve genital kanallarında çıkan en büyük zorluk nedeni papillom.

Intraduktal papillom nipelinden, renksiz kanlı ya da yeşilimsi-kahverengi bir akıntı ile ortaya çıkar. Aslında, büyümüş epitel hücreleri ile dolu bir kist olduğunu ve nedeniyle onkoloji odak çok tehlikelidir. Hormonal bozukluğu olan hastalarda hastalık görünür. İntraduktal papillom sadece ultrason ve mamografi Duktografiden dahil muayene sırasında entegre tespit yapabilir. Tedavi tek başına cerrahi ile gerçekleştirilmektedir. Sadece birkaç durumda, konservatif tedavi tayin. intraduktal papillom çıkarma işlemi, genel anestezi gerçekleştirilir. Silmeler mutlaka kanser hücrelerinin varlığı açısından incelenir.

Sivri papillom olarak da adlandırılan kondiloma ağız veya anüs, cinsel organlar üzerinde ortaya çıkar. Genital hastalık sadece taşıyıcı ile cinsel temas yoluyla gerçekleşir. Ağrılı mukozal papilloma, bir kişinin normal fizyolojik süreçleri engellemez kanama kötü huylu tümörlere gelişebilir rahatsızlık bir sürü yayınlayabilir. Siğillerin tedavisi, hastalığın şiddetine bağlı olarak, bilinen tüm yöntemler ile gerçekleştirilir.

Ne yazık ki, papilloma, bir zamanlar insan vücudunda, sonsuza dek orada kalır. Tamamen ondan kurtulmak olamaz. Sadece bağışıklığı güçlendirmek Can, virüs inaktif kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.