IlişkilerDüğün

Şeref ve saygı veya 60 yıllık düğün

60 yıllık evliliğe genellikle elmas düğün denir . Bu olaya böyle bir isim verilmiş bir şey için değil, önemli olan elmasla ilişkili ortak bir hayatın 60. yıldönümüdür. Bu kıymetli taşa benzeyen aile hayatı, birleşmemiş taş üzerine çukurlar gibi pürüzler ve pürüzler eşlik etti, ancak yıllar geçtikçe tüm kusurlar mutlu anlar ve keyifli anlar tarafından düzeltildi ve bu zamana kadar altmış yaşına kadar kesilmemiş elmas değerli bir elmas haline geldi.

Gerçek bir elmasın elde edilmesi o kadar kolay değil, aynı zamanda 60 yıllık bir evlilik elde etmek de mümkün değildir. Elmas yıldönümü ile hangi düğün sona eriyor? Parmakların üzerinde sayılabilir. Ve altmış yıl boyunca samimi ve sadık bir ilişki sürdürmenin zor olmadığını değil. Böyle bir sağlam yaşa kadar çok çift yaşayamaz. Düğün vaktinde 80-90 yaşlarında olmalı - çok ciddi bir figür.

Bu nedenle, birlikte yaşamanın 60 yıllık düğünleri, kesinlikle kutlanmalıdır en önemli aile etkinliği haline gelir. Bütün genç akrabalar jübile için geniş çaplı bir sürpriz ayarlamak istiyorlar, ancak bu, kabul edilebilir bir şey değil diyebilir. Mesele şu ki, bu yaştaki bir çiftin, çabucak yorduğu gürültülü bayramlara katılmaları zaten zordur. Ve ne kadar çok konuk davet edip, bu etkinliği büyük bir kutlama çerçevesinde kutlamak istersem, iştahınızı hafifletmek ve evli bir çiftin saygıdeğer bir yaşta ne istediklerini düşünmek daha iyi.

60 yıllık düğün vakti kutlamak için tabii ki gereklidir, ancak kahramanları memnun edecek ve bunu yaşlılık döneminde insanları ilgilendirecek şeyleri hesaba katacak şekilde yapmak gerekiyor .

En yakın insanların bir araya geleceği aile ortamında samimi bir ortam yaratmak en iyisidir. Bırakalım, çocuk ve torun olsun, yalnızca yıldızı sürekli kuşatanlar. Bu tür dikkat 60 yıllık evlilik kutlamaları için cömert bir hediye olacaktır. Miktar kovalamak zorunda değilsiniz, çünkü kalite her zaman seviyenin üzerinde duruyor. Bu nedenle, yüzünde mutlu bir gülümseme ile böylesine ciddi bir tarihi paylaşacak olan yirmi konukla sınırlayabilirsiniz.

Böyle bir günde kutlamacıları memnun etmek için onları evli bir çiftin tiyatro performansını sergileyerek mutlu bir evlilik yaşamının yıllarına getirebilirsiniz. Evreleme gösterisinin en parlak anları yansıtmasına izin verin, biraz mizah ve biraz heyecan katın. Tatilin böyle bir organizasyonu ve evlilik çifti, olayların hızla değişmesi ve yarışmalara sürekli katılım ihtiyacı hissetmemekle birlikte, onlara böyle bir tatilden olumlu duygular besleyecektir.

60 yıllık düğün büyük bir oranda kutlanmalıdır, ancak aşırıya kaçamazsınız. Oyunu tek başına oynamak arzusu varsa, daha genç ve daha aktif olanların tüm akrabalarını dahil etmek mümkündür. Sahne yeteneği ve özgürlüğü ailenin ana özelliklerine ait değilse, topluluğu tiyatrodan davet edebilirsiniz; bu da gerekli performansı mutlulukla oynayacaktır.

Böylece, hayatın altmışıncı yıldönümünde kutlamanın organizasyonu, yıldönümünün kahramanlarını kıracak, fakat akşamı biraz vurgulayacak. Herhangi bir yarışma ve dans 60 yıldır yapılmadı, ancak hikayenin hayat çizgisi boyunca yapıldığı bir performans en iyi hediye olacak. Sonuçta, bu yaşta bir insana şaşkın gelmek zor ve elmaslar kesinlikle en yüksek değer değil. Daha da önemlisi, çocukların ilgisini ve bakımını hissedin, çünkü maneviyat en büyük hayırsevertir.

Bu nedenle, evlilik tarihinden itibaren 60 yıl şerefine akrabalarınız için bir tatil düzenlemeye karar verdikten sonra, eşlerine en çok ne keyif vereceklerini düşünün ve hayallerini düzgün biçimde gerçekleştirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.