IlişkilerKarşılamak

Ilk buluşmada bir kıza ne demek

Gençlik - Zaman altın ... ayet Bu satırlar güzelliğini vurgulayan ergenlik, şimdiye kadar karşı cinsle daha hangi zaman daha önemli. İlk tarih, ilk aşk, romantik karşılaşmalar, umutlar, özlemleri ve hayalleri. içinden Kim geçemedi? Bu dönemde her kelime sevinç veya keder anlar verebilir. Nasıl kızla tanışırız ve ilişki unutulmaz ve tüm gösterim yapmak için bir kız ile ne hakkında konuşmak nasıl romantik bir karşılaşma organize etmek ilk kez çıktığında, üzerinde ve akşam unutulmaz bir? endişe Bunlar ve diğer birçok konular insanlığın güzel yarısının temsilcisi ile romantik bir ilişki arayan ateşli genç erkekler.

Aynı anda yeterince zordur tüm bu konularda üzerinde durmak, bu kadar çok bir topikal sorunu seçin: ilk buluşmada bir kızla konuşacak ne? İlk toplantıdan ve bir çok uslu ve genç adam kendini tezahür temaslar ve daha ileri toplantıların devamına bağlıdır muhatap nasıl nasıl bağlı olduğu bir sır değil.

Yani, ilk buluşma. utangaçlık duygusu ortadan kaldıran ve ilk günü bir kıza ne diyeceğini sorununa peşindeyim? Hatırlanacağı gerektiğini ilginç bir konuşma inşa etmek değil her durumda ve gerekli olduğu edecektir sessiz asistanı. kız rahat hissediyordu ve ilginç olduğunu, böylece yapılmalıdır.

Konuşmanın içeriği büyük ölçüde daha önce tanışmış olup olmadığını gençler ve ne birbirleri hakkında bilmek bağlı olacaktır. Bir tarih ise gerçekten ilk şey birbirleri hakkında bir şeyler öğrenmek için denemek için olmalıdır. Bu gereksiz olmayacak. Bu durumda, genç adam biz onu kafayı gerektiğini hatırlamak olduğunu ve muhatap etkinleştirmek için arzu edilir "blöf". Kızlar bile böyle bir durumda, dikkat seviyorum. Önemli: Soru müdahaleci olmamalı, konuşma doğal akış ve her iki tarafa da ilgi olmalıdır. Dahası, bir konuşma korumak için zaman zaman ayakta genç adam, bu mizah ve ilginç gerçekler ve hayatının olaylarını getiren bir dokunuş ile arzu edilir. Ancak, büyük bir hata "kabadayılık" veya arzusu olacağını görmezden gelemeyiz kendini göstermeye en iyi ve en eli ile. Unutmayın: göstermek ve değer bir kelime değildir, ama eylemde kanıtlamak için.

Yeni arkadaşımız ailesini, arkadaşlarını öğrenme yer hakkında öğrenilen bir şey olması, onun hobilerini sormak ve o serbest zaman harcıyor nasıl. Büyük ihtimalle ilgilendiren bir konu üzerinde bir konuşma kadar grev mümkün olacağını burada. Eğer, buna da sizin kadar eğlence faaliyetlerinde olduğu gibi kız aynı müziği seven bir şans her zaman vardır.

Sonra, ne kızla konuşmak için bir tarihte bilgi aldı zaten açıktır. Ve konuşma, tek başına akış onu korumak için sadece zaman gerekir ve sadece muhatap dinlemeyeceğim. Ve daha özgür kendilerini genç adam, daha rahat konuşma akacak hissedeceksiniz. kızlara karşı bunun tabii bir kaç samimi övgü gelmesi eğer, bu son toplantı olmadığından emin olabilir.

Sonuç olarak, bir yakın gelecekte yeni bir arkadaş için planlar öğrenmek için unutmak ve sizin için zaman yapmak sormak ve yeni bir toplantı olmamalıdır.

Peki, ne bir ilk buluşma az ya da çok net bir kıza söylersin ama sürekli sevgi ve ilişki binanın problem çözme çerçevesinde değil hepsi için. Bazı ayrıntıları hala hala dikkate alınması.

Ne ilk buluşmada bir kız önemlidir, ama daha az önemli söyleyebiliriz, ve nasıl söyleyecek. Emin tonu, sakin, kolaylığı ve genç bir adamın duruş kız iyi bir izlenim yapacaktır. konuşma gidiyor ve memnun etmek arzusu durma becerisi açıkça takdir - ve yeni bir toplantı önümüzdeki olacaktır. Ve bu tam olarak ne tasavvur ve planlanmıştır edilir, öyle değil mi?!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.