HobiDikiş

Nasıl bir etek Kendini pilili dikmek için?

İskoç eteği yıllarca popülerliğini kaybetmez. Genç, her yaştan ve her meslekten kadının gardırobunda zorunlu niteliktir Okul kızlar yıllarda deneyimleri bayanlar tecrübeli için. sizin gardırop içinde varlığı etek Pileli Eğer uygun bir sürme ve aksesuar çeşitliliği ile birleştirerek, yeni görüntüler ile gelip verir.

Bu etek parkta romantik bir yürüyüş biten ofis arasında değişen herhangi bir durumda giymek uygun olur. giyim Bu tür olursa olsun şekil ve büyüme, tüm kadınlar için uygundur. Ürün kıvrımlar uzunluğunu ve genişliğini taklit ederek, oluşturabileceğiniz etek stilleri tüm kusurları rakamlarını will hide obez kadınlar için.

Ben her kadının benzersiz anlamaya, yüzden mağazalarda ilgisini çekecek uygun bir model bulmak kolay değildir. Başarısız içimizden herhangi biri sonunda kendilerini sorusunu sormak, kentin tüm dükkanlar yenerek bir etek dikmek için nasıl kat kendisinde? o evde bir model oluşturmak mümkün mü? Tabii ki, evet. Evde bu ürünü dikin sadece mümkün, ama çok basit. sokmaksızın minimum süre, sen standartlara atış üzerindeyken rakam için özel olarak dikilmiş özel bir etek alacaktır.

dikiş işlemine geçmeden önce, gelecekteki ürünün deseni oluşturmak için gereklidir. Herhangi şekil aynı şekilde inşa edilmiştir. Obez kadınlar herhangi bir ek ölçümler gerektirmeyen için Desenler etek. Biz bel ve kalça bilmek gerekir ve sonra kırışıklıkların derinliğini hesaplar. Bunu yapmak için, daha sonra kıvrım istenen sayısı tarafından elde edilen sayısına bölün bir değer ölçümleri kalça çevresi almak için ihtiyaç kumaş boyunca genişliği santimetre numarası - yolu aynı derinliğe olacaktır. Bununla birlikte, kumaş toplam uzunluğu çirkin olarak en az üç kez kalça çevresi ya da ürünün görünümünü olması gerektiği unutulmamalıdır.

Aslında, nasıl, kırışık hiçbir büyük anlaşma bir etek dikmek için. Gelecekteki ürün için malzeme bir yün veya ipek seçmek daha iyi olduğu için kumaş. Aslında pamuklu kumaşlar üzerinde kötü zautyuzhka tutacak olmasıdır.

daha basit ve anlaşılır hale getirmek için, pileli etek dikmek için nasıl adım talimatları adım sunuyoruz.

Her şeyden önce etek, bel ve kalça uzunluğunu içerir ölüm alırsanız. Bütün kumaş eni, biz söylediğimiz gibi, üç değer uyluk çevresi, olmalı artı bir çift santimetre. Buna ek olarak, dikiş yerinden birkaç santimetre ekleyin ve kenar işleme etek alt gereklidir.

Daha sonra, kumaşın alt not edilir kalça hattı başına en artı pritachivaniya kemer için bir santimetre yüksekliğinden geciktirilir. göz bunların derinlik ve genişlikte alınarak ayrıntılı notlar kat. Sonra tek yapmanız demire, kırışıklıkları süpürmek gerekir.

Sonra yan dikişler üzerinde bez bölmek ve yıpranmış. Ödenek o neaten gereklidir yolunmuş. Şimdi bir sonraki kuşağı yağlamak ve uydurma etek sağlayabilir.

Dikiş fermuar arkasında bu dikiş için gereken kenar. Daha sonra, kemer dikilir.

Böylece, kırışık bir etek dikmek ve çok basit olduğundan emin olmak için öğreneceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.