HobiDikiş

Konuşmacı Sledkov kravat nasıl bilgi ile adım adım talimatları

Ayaklar sıcak tutar. Ve sıcak olmadan çorap-sledochki yapamaz. Nasıl çomak Sledkov kravat? adım kılavuz adım bu bize yardımcı olacaktır.

Lifler ve iğneler

giyim her parça için tek bir malzeme seçmek en iyisidir. Ve örgü. çorap veya Sledkov iplik için ilk güçlü olmalıdır. Bu iplik ayaklar Sledkov sadece kendi ekstra iplik güçlendirmek ana bölümü için aynıdır örmek için kullanılabilir. Ne seçmek daha iyidir? Elbette, naylon. Bu iplik, ince, ancak güçlü; Yumuşak, ama iyi bir şekil tutmak için. Örme iğneleri Sledkov standardını alabilir. Formül şu şekildedir: İki ekleme iplik, hafif konuşmacı kalınlığına eşit skurchennaya. Ve örgü bluz veya şapka biraz daha ince iğneler alabilir. Yani, biz gerekli araç ve gereçlerin ele aldık. Sledkov çomak kravat nasıl adım adım talimatlar düşünün.

Sledochki-çorap

Örme çorap veya sledochki ayaklarını ısıtmak için sıcak olmalıdır - bu onların doğrudan atama olduğunu. Birisi çizme veya ayakkabı koyar ve birisi ev ayakkabıları olarak kullanır. Sledkov veya çorap ince iplik yaprak damarları ağı örülür bir seçenek yoktur. Böyle bir ürün güvenli bir şekilde yaz aylarında açık ayakkabılar giyebilirsiniz.

en kolay yolu

ак связать следки спицами. AC kravat Sledkov konuşmacı birkaç varyasyonları vardır. birkaç sıra halinde adım kılavuz işaretleri adım. Yani:

 1. konuşmacı 7 ilmekleri çevirin.
 2. ayak uzunluğu + yükseklik + 2 santimetre topuk üzerinde ön ya da halkaları stockinette dikiş ile şerit 7 atama.
 3. Tuval düz olacağı şekilde, şeridin kenarında, döngüler gerekli sayıda elde etmek. topuk yüksekliği serbest kalır.
 4. 1 ubavka, kenar şeritleri döngü takip, 1, 7 döngüler (orta) ubavka-iz kenar şeritlerini Menteşeler. ve doğru ve yanlış - Çıkarma üst üste yapılmalıdır. для сдвоенной петли необходимо прихватывать петли по краю хвостика, оставленного для пятки. Ayrıca çift döngü için her dizinin sonunda kuyruk, sol topuk kenarında döngüler kapmak gerekir. topuk örgü sürecinde oluşacak ve bu dikmek olmaz.
 5. Tüm sledochki yüksekliği döngü kapatmak için yeterli olacaktır.

Örgü bir düz üst yüzey, model, jakar olabilir. Ama hepsinden önemlisi sıradan lastik bant 1x1 içeriyorsa bacak üzerinde oturmak sledochki vardır. Bu Sledkov erkekler konuştu kravat ilk yol oldu. operasyon yöntemine Adım adım talimatlar da evrenseldir, tüm boyutlar için aynıdır.

Sledkov hızla

Hayatta durumun Byayut çok hızlı bir şekilde bir şeyler yapmak gerektiğinde. H Sledkov iki tekerlek teline kravat ow? Ayrıntılı kılavuz çok çabuk bu işi yapmak için yardımcı olacaktır.

 1. kenar uzunluğu elde etmek için döngüler bir dizi tekerlek parmaklarının üzerinde arama ayağı uzunluğundan biraz daha kısa olmuştur.
 2. menteşe çıkarmadan önce iplik bırakarak birinci, ikinci asansör örme - iki iğne bölünmüş döngüler ilk seri. Bu nedenle tüm döngüler örme.
 3. ters sıralı provyazyvayutsya olarak kaldırılmış olan döngüler ve iki döngü arasında iş parçacığı bırakarak önceki satırda örgü çıkarın.

Bu şekilde Örgü derhal çift web sağlar. aşağıdaki gibi görünecektir örgü ile çekildi:

Sledkov daha iyi oturan için, son birkaç satır provyazyvat lastik bant 1x1 ihtiyaç ya da diş sakız ekleyin. Bir sledok ayak bir çıkarma işlemleri olarak daha fazla veya daha az örme teknikte uzman olanlar için, daha sonra ürün, bir daha doğru bir form alır. Biz nasıl Sledkov çomak bağlamak için başka bir seçenek rasmotreli. adım talimatlar ve işin bir açıklama ile Adım yüksek kaliteli ve pratik olanı yapmak yardım etmek. Bu arada, ayak ucu kısmının çıkarma olmaksızın çift örgü Sledkov için yeterli elastik iplik ya da en azından bir ürün anatomik uyum sağlayacak naylon iplik eklemek iyi olur.

Gelenekler yardım etmek

Sledkov çomak kravat başka ilginç bir yolu yoktur. adım kılavuz adım:

 1. Dört konuşmacı (ayak bileği çevresinin uzunluğu gerekir püskürtmek) döngüler gerekli numarayı arar.
 2. 5-7 satırları 1x1 silgi atama.
 3. Daha sonra üç iğne örme topuk: örgü verilerek giderilmiştir ilmek, ters örgü ters numarası tüm döngüler örgü. Bu şekilde, topuk gerekli yüksekliğe bulmuyor sürece tığ devam ediyor.
 4. Bundan başka, topuk yan kısımları sol prihvatyvaya ilk ilmeklerin her sıranın sonunda, üç parça, provyazyvat ortalama ayrılmıştır. Yana topuk oluşturulur.
 5. Hatlı gerekirse, ayak üzerinde ubavki hale topuk kenarından bağlıdır.
 6. Örgü ayak herhangi viskoz - elastik, örgü, nakış - ayak uzunluğuna.
 7. ön boyunca üç döngüler yanlarındaki çorap, provyazyvaya göz atın.
 8. İplik kopma, kalan döngüler sıkın geçecek ve yanlış tarafı ve güvenli çıkarın.

Basit ve sıradışı

Birçok dikişçi Sledkov çomak nasıl bağlayabileceğiniz düşünüyoruz. çalışmalarını açıklayan adım adım talimatlar sıradışı evde ayakkabı bağlamak için yardımcı olacaktır. Dört konuşmacı üzerinde Modeli uyum. Örneğin, boyut 37-38 için iğne №3 üzerinde, 60 döngüler hatlı iğne başı 15 üzerine eşit bir şekilde dağıtmak. Örgü daire. İlk 6-7 serisi elastik bant 1x1 örgü edilmelidir. Sonra ilk üç konuşmacı bir iş olmadan bırakın ve örme dördüncü parmağının üzerinde devam eder. Bu ayak büyüklüğünün tipine göre ön nakış 40-45 dizisinde "sekmesine" oluşturur. Sonra aşağıdaki gibi örme devam edilir:

 1. Dördüncü parmağının 15 ayak döngü.
 2. dil + 15 kenarında ilmeklerin (40-45) arasında gerekli sayıda birinci ispit döngüler.
 3. ikinci örme iğneleri 15 döngüler.
 4. 15 döngü, üçüncü çubukların + 40-45 döngüler "kamış".

örme chetryeh konuşmacı daire silgi 1x1 satırlar 10-12 (ayak büyüklüğüne bağlı olarak). Bir sonraki adım, iz örme edilir. Üçüncü bir çubuğun içinde 15 döngüler kaynaşacaktır st çorap her sıranın son çevrim yan kapağın kenarında karşılık gelen ilmeklerle örülmüştür, böylece. Birlikte iki döngüler provyazyvat, parça dikmek zorunda kalmazsınız, o derhal kurdu. Takip ve dördüncü çomak menteşeler - çorap - ve örgü kapanış aynı anda ve birlikte örme. tersyüz temiz Kuyruk iplik.

Sledochki "Karşıdan Karşıya"

Sledkov çomak kravat nasıl adım talimatları adım daha düşünün. Bu alışılmadık ürünün fotoğraflar aşağıda sunulmuştur. Bu nedenle, 25 döngü çevirin. Örgü çorap veya ön dikiş gerçekleştirilir. 3 renk - Sen, tesadüfen, hemen Sledkov dekore edebilirsiniz, o zaman iplik ana renk ve ek 1 almak zorunda. Yani, ana iplik №3 iğne 25 STS çevirin. serisinin herhangi bir düz yüzeyi 2 atama. Daha sonra başka bir renk 20 halkaları ile 2 satır bağlar. Yine 2 ila 25 döngü temel renk arasında bir sayı. Aşağıdaki 2 satır - 15 renkli menteşeler. Bu, tüm çalışma: bir renk 25 döngü 2 sıra, daha sonra renkli kesik iki dizi 20 döngüler, 2 numaralı ana renk kısaltılmış renk 2 sıra yeniden 15 delikli 25 menteşeler ve. Bu tuval uygun boyuta kadar tekrarlanır için dikiş ve tabanın dikiş geri dikiş tarafından, sledok olsun.

basit gerçek

Sıcak ve rahat sledochki esnafa test pek çok şekilde bağlanabilir. birçok kez, yaratıcılık kapsamını veren kokan hataları izin işgali ödüllendiren - örgü, çünkü kendi başlarına bir şey elde edebilirsiniz. Yeni başlayanlar craftswomen-Örgü öğrenmek ve Sledkov jant tellerini ilişkilendirmek ilginç olacaktır. adım talimatlar ve bu tür eserlerin resimlerle Adım hep, doğru modeli seçmek çalışması prensibini anlamasına yardımcı olur. İplik sentetik veya yarı sentetik almak en iyisidir, bu yüzden çok kaygan olmayan çorap, ama aynı zamanda sıcak ve nekolkimi. Çorap yan örgü başlayan bağlı olarak, döngünün Sledkov artış veya azalma oluşur. Bu ise, belki de Sledkov ile çalışma karmaşıklığı. topuk ve tek bitmiş ürünün çapraz bağlanması ile oluşturulabilir. konfor için Sledkov çeşitli dekora dekore edebilirsiniz - çiçekler, yapraklar kravat, düğme veya boncuk dikmek. Ev çevresinde kullanışlı Terlik - çocuklar, anne ve baba, büyükanne ve büyükbaba. Ve ne kadar küçük hediye her zaman mutlu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.