ÇirkinlikTamirat

Nasıl balkon düzenlemek için? Küçük bir alanda konfor oluşturma

Birçok ev sahipleri için, bu konu önemlidir. Çoğu zaman, çünkü balkon insanların küçük boyuttaki sadece düzenlemek için nasıl mümkün olduğunu bilmiyorum. Bu nedenle, bunun çoğu gerekli şeyleri ve o kadar saklamak için ekstra bir dolaba dönüştürülür. Biraz hayal gücü ve çaba Ama eğer dinlenmek için harika bir yer haline balkon açabilirsiniz.

imar balkon

Eğer apartmanda ek alan düzenlemeye karar verirseniz, balkon düzenlemek için nasıl karar vermelidir, bu yüzden odanın ahenkli devamı olmuştur. Örneğin, yatak odasında olduğunu ve orada küçük bir ofis veya rahat bir oturma alanı yaratmak eğer. Bu mutfak bitişik ise, bu uydu yemek grubu veya çeşitli aletleri saklama dolapları alınabilir.

Eğer uzayda fikrini tanımladıktan zaman, imar başlayabilirsiniz. organize etmeye karar Örneğin, balkon odasında, o zaman tablo koyacağız nerede, yaklaşım uygun olduğunu düşünüyorum. Daha sonra, kalan alanı ölçmek ve küçük bir masa sandalye koyup ya da küçük bir uyup uymadıklarını düşünmek katlama sandalye. Duvarda Eğer belgeler için raflar ayarlayabilir. Bu seçenek camlı ve için kullanılabilir yalıtılmış balkon. zaman o olmadan bu ek alan, bütün bir yıl kullanacağız Eğer yapamaz.

Nasıl bir balkon yalıtmak için?

düzenlemek için nasıl bilmek elleriyle balkon acemi ev Tamirci, kurallar ve çalışmaların yürütülmesine düzenin bazı öğrenmemiz gerekiyor.

İlk olarak, yüksek kaliteli plastik pencereler teslim etmek gerekir. Bunlar tek veya çift odacıklı olabilir. Eğer inşaat işinde yeni olan bu eser, profesyonellere bırakılmalıdır. birçok yönden pencerelerin tesisatın kalite nihai sonuç bağlıdır. Sonraki sıcak ve kendinizi olabildiğince balkon süslemeleri.

Farklı malzeme ve ısı ile alçıpan levhalar kullanılarak Yalıtımlı duvar. Yalıtım köpük levha, şu anda ticari olarak mevcut kalınlıkları olabilir. Ayrıca fiberglas kullanabilirsiniz.

Dış duvarlar izolasyon çok katmanlı (bölgenizdeki iklim bağlıdır) istifleme gerektirebilir.

aydınlatma

o iş ya da günün herhangi bir saatinde dinlenmek için uygun oldu Nasıl balkon düzenlemek için? Tabii ki, Işıklandırma üzerine düşünmek gerekir. Tavana veya duvarlara yapılabilir. balkonda elektrik var ise - sorun değil, eğer daha iyi nasıl yapılacağı bir elektrikçi çağırın, basitleştirilmiştir.

Genel ve yerel - Işığın iki kaynağı kullanmak daha iyidir. Genel ışık sönük köşeleri onun yakınlığını vurgulamak olarak tüm balkon kapsayacak şekilde iyi olmalı. Işık kaynağı tavana yerleştirilmiş spot olabilir.

Eğer orada işler yaparsanız nasıl, üzerinde bir balkon, daha doğrusu aydınlatma düzenlemek için? Bu durumda, yerel kapsama gerekecektir. mekanizması ya da bir lamba dönen uygun bir masa lambası.

tavan

tasarlamak için en uygun yolu balkonda bir tavan iyi bir su bazlı boya onun veya cephe boyası. Polistiren plakaları veya PVC tavan panelleri üzerinde yapıştırmak mümkündür.

duvarlar

duvarlar da boya kullanılabilir, ama çok daha modern bir görünüme dokulu sıva olduğunu. Buna ek olarak, bu kaplama, en az 15 yıl hizmet edecek.

Ayrıca ancak balkon dışarı güney tarafında değil yalnızca, plastik paneller kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, görev plastik ısıtırken toksik maddeleri serbest bırakır.

Paul

Genellikle insanlar Balkon modern malzemeler düzenlemek için nasıl düşünüyoruz. Sonuçta onlar öncekilerden daha çok daha iyi ve daha dayanıklıdır.

balkonda seks tescili için ilgili şartname ile bir kiremit kullanmak en iyisidir. Birisi pek yenidir, bu malzeme uzun tanınmış edildiğini itiraz edilebilir. Ancak, son yıllarda, çini üreticileri anlamlı özellikleri ve teknik göstergelerini iyileştirilmiştir. Bu nedenle, güvenli, modern kaliteli malzemeler çağrılabilir.

Için balkonda seks , sen muşamba, laminat veya floorboard kullanabilirsiniz.

Mobilya ve Tasarım

Yani, balkon fark değişti ve küçük bir balkon donatmak için nasıl düşünmek zamanı, bu yüzden rahat ve konforlu idi.

onlar darmadağın değilseniz bu büyüklükte tesisler, daha iyi ve daha modern görünüyor. Böyle bir balkon mobilya az ve daha hafif, daha cazip öyle.

Burada deneyin Eğer tasarım fikrine göre gerekenleri sonrası. alanını maksimize etmek için, dar asılı dolaplar ya da açık raflar kullanın. Bu mobilya katlanır küçük balkonda uygundur.

penceresinde renk ile deneme korkmayan ederken, bir rol panjur veya perdeler asmak için daha iyidir. Eğer bir rekreasyon alanı oluşturursanız, taze çiçekler koyun - onlar iç daha rahat olun. Ama bütün zaman duracağını bilmesi gerekir - adam hiçbir yere sahip olacak küçük bir seranın balkonunda düzenlemek için gerekli değildir.

Nasıl dar bir balkon donatmak için?

Bu soru genellikle eski evlerde konut sahiplerinden kaynaklanmaktadır. Bu balkonlar sadece küçük değildir, onlar da çok dar. Bu durumda tamamen hantal mobilya ve projelendirme eşikleri terk etmek gereklidir. İhtiyacınız olan her şey barındırabilir uzun boylu, dar kabine yanlarında, iki tane koymak daha iyidir. Duvarın merkezinde sen şezlong koyabilirsiniz sonraki hangi bir kat yukarı masasına. Eğer balkondan düzenleme hakkında düşünüyorsun bu binalarda balkon ayrıca büyük bir alanda farklı değildi çünkü "Kruşçev," Bu, sizin için bir tavsiye.

kaldırılması ile Balkon

Günümüzde birçok şirket yeni teknolojiyi hakim olması. Bu pencere camı balkon kaldırılması. Ek metre uzaklıktaki bu yöntem balkon vermek, ama biraz daha geniş yapmaz. Çünkü tartışmasız avantajlara sahip olması sebebiyle küçük balkonlar sahipleri için idealdir:

  • Fonksiyonel yük taşıyan eşik büyük pencere vardır;
  • gösterişli bir görünüm;
  • korkuluğun gücünü arttırır.

Balkonda Spor

egzersiz, ve daire simülatörü ve spor ekipmanları için yeterli yer yoksa, soru 'nasıl olmamalı önünüzde balkon" donatmak için. Tabii ki, mini spor salonu bu küçük alanı organize etmek. Bu size zaman ve paradan tasarruf ve eğitim kalitesini artıracaktır. Hiç kimse müdahale edecek ve pencereden güzel bir görünüm sporda yeni başarılara için ilham kaynağı olacak.

Oyun salonu

Ailen küçük çocukları varsa, balkon kendisi düzenlemek için nasıl fikir ellerinde. Burada çocuklar için yaz oyun odası düzenleyin. Bunu yapmak için, zemin halı kapatmak çocuk masa ve sandalye koymak, hem de oyuncak saklamak için küçük bir kitaplık donatmak için gerekir. Ve yine! Sen daire dağılmış daktilo unutun olacak ve çocuk kendi oyun odasında ilgilenecektir. Birçok ebeveyn muhtemelen bir çocuğun bu odada olmak ilginç olabilir savunuyorlar. Nasıl balkon düzenlemek, bu yüzden biraz peri arazi gibiydi için? Çocuğunun favori çizgi film karakterleri görüntü ile boyanmış duvarlarda koymak - Orijinal sürümünü kullanabilirsiniz.

Hatta minik balkon dairenizde bir konforlu ve rahat ekstra odaya dönüştürülebilir. Biraz hayal ve sonra gerçeğe hayalini gerçekleştirmek için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.