ÇirkinlikTamirat

"Aquatex Extra" - ahşap yüzeyleri korumak için en iyi seçenek

Bugüne kadar ahşap süslemesi daha popüler hale geldi. Fakat bu materyalin uzun süre koruma altına alınması ve çeşitli böceklerin saldırısına uğramaması için bunu önceden yaptırmak gerekiyor. Bugüne kadar, ahşapları kaplamak üzere tasarlanmış çok sayıda boya, özel bileşenlerin bileşiminde.

"Aquatex" nedir?

"Aquatex Extra" sadece ahşabı bitirmekle kalmayıp, aynı zamanda çeşitli parazitlerden korunmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Bu etki alkid reçinelerinin kullanılmasıyla sağlanmaktadır. Bu türden bir ürün, hem dış ortamda hem de içinde çalışmak için mükemmel bir çözümdür. "Aquatex Extra" boya, teknik özelliklerinde yurtdışında üretilen herhangi bir üründe az değil.

Ürün Özellikleri

İlacın ana bileşeni mikro hacimdir. Bununla birlikte, doğal yağlar belirli bir rol oynuyor. Bu unsurların kullanımı sayesinde, "Aquatex Extra" oldukça yüksek esneklik ve elastikiyet oranlarına sahiptir. Bundan dolayı cilalanmış yüzeyler bile bu boya ile kaplanabiliyor. Çeşitli mantarlardan ve kalıptan korunma seviyesini arttırmak için özel biyosit kullanılır. Bu maddeler kesinlikle güvenli ve çevre dostu. Ahşabın sadece zararlılardan değil aynı zamanda zararlılara karşı korumaya ihtiyacı vardır. Güneş ışınlarının da zararlı etkisi vardır. Bunu önlemek için, "Aquatex Extra" boya içinde UV emiciler bulunur. Bu ürün sadece asil bir ahşap gölgesi elde etmeyi değil, aynı zamanda malzemenin "nefes almasını" sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Belirli bir gölge seçmek istiyorsan, endişelenmemelisin. Renkleri çok çeşitli olabilen "Aquatex Extra" boya, istediğiniz tonlamayı seçmenize olanak tanır. Ürün 15 farklı renkte mevcuttur - bu genellikle oldukça yeterlidir. Popüler varyantlara güvenle, renksiz, beyaz, çam, cevher ile transfer yapmak mümkündür. Bu yeterli görünmüyorsa, herhangi bir renk karıştırabilir ve benzersiz bir gölge elde edebilirsiniz.

Hangi yüzey uygun

Bu ürünün özel olarak tasarlanmış bileşimi nedeniyle, Aquatex Extra, ahşabı oldukça uzun süre koruyabilmenizi sağlar. Bu boya malzemesinin kullanımı ile size 10 yıldan fazla hizmet verebiliriz. Bu koruyucu cihazın kullanım alanı gelince, hem pencere çerçeveleri hem de kapılar, deve tırmıkları, panjurlar için mükemmeldir. Ayrıca, bu boyalar süpürgeliklere, çitlere, merdivenlere uygulandığında kendini iyi gösterir. Tüm bu yüzeyleri daha önce diğer alkid bazlı koruyucu maddelerle boyalı olsa dahi "Aquatex" vasıtasıyla kapatabilmenin mümkün olduğuna dikkat edilmelidir. Boya "Aquatex Extra" sadece masif ahşap için değil, aynı zamanda yapıştırılmış, sunta ve kontrplak gibi yapıştırılmış tipler için de kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.