Haber ve ToplumPolitika

Çatışma, dünyayı değiştirmek: Suriye'de çok düzeyli mücadele

günlük hayatta, insanlar nadiren radikal dünyayı değiştirmekle, önemli olaylara dikkat. Suriye'ye yılda halindeyken daha Mücadele. Onların değeri silinir Belki de halkın dikkatini kaçar? Ama bu savaş uzun zaman önce tahmin edildi. Ve sonuç üzerinde gezegenimizin geleceğini bağlıdır.

Her şey nasıl başladı?

2011 yılının başlarında, ülke geldi Arap Baharı. Bu yüzden Ortadoğu'da ve daha sonra hükümet snesshy patlak veren popüler huzursuzluk bir dizi adını verdi. Birkaç yıldır nüfus tartışmanın bu tür etkinlikler için nedenler. Bazı Suriye'de savaşan dış girişimden kaynaklanan söylüyorlar. Diğerleri 2011 yılına birikmiş sorunlara işaret ediyor. Görünüşe göre, daha önemli ülke yönetimi sivil trajedileri önlemede başarısız olması. insanların eylemlerine yanıt olarak, asker kullandı. Ben bütün ülkeyi endişeli ama askeri eylemin başlangıç noktası Dar bir şehir. Orada, 2011 yılının Mart ayında, çok güçlü tezahürü olmuştur. İnsanlar Beşar Esad istifasını talep etti. Hükümet askeri birimler yığdı. Çeşitli yakındaki şehirler kuşatma altındaydı. Tunus ve Mısır'da Garip ama olaylar, daha önce Arap devrimleri atlattı ülkeleri, Suriye liderliğine bir ders olarak hizmet. Ama vatanlarına aynı senaryoyu gerçekleşmiştir. İnsanlar çok akıllıca oldu. Askerler kesin bir dille vatandaşlara ateş reddetti.

ilk kan

Suriye Cumhurbaşkanı Bashar Assad çatışmayı çözmek için acil tedbirler alması gerekiyordu. O güç yapısının üst tarafının değişikliği aldı. O valilerin değişikliği yapan hükümet, görevden almıştı. Ve onların süreçlerinde memnun insanlar yürüdü. Suriye'de fiili mücadele zaten yakındı. İnsanlar kaçaklara bitişik silahlı grupları, oluşturmuşlardır. ülke genelinde yayılmış çatışmalarda yazında. Hükümet güçleri baskı. Bunlar nüfusun desteğini, rahatsız sosyal eşitsizlik, yetkililerin keyfilik kullanmıyordu. huzursuzluk başında yetkililer ölümcül bir hata yaptı. Amacıyla bağlantısız su ve elektrik insanları etkileme. Bu önlemler silahlı mücadeleye nüfusu itti. ordu birimlerine yönelik saldırılar için fon iyi katkıda de vardı Özellikle bu.

Tanklar ve topçu

2011 yılı sonuna kadar, ülkedeki durum kritik hale gelmiştir. makamların kararlarına tarafından tedirgin İnsanlar hızla birleştirmek için. Humus için şehir tankları ve silahları getirdi. Suriye Mücadele ağır silahların kullanımı ile gerçekleştirilebilir başladı. Bashar Asad dışarıdan desteklenen komplocuların, isyancılar, aradı. Ne durumun tam bir yanlış anlama olarak kabul edilemez. Bu zamana kadar Körfez ülkelerinin bazı Suriye'ye yönelik yaptırımlar girmiştik. ülkenin başkanı muhalefetin iktidara teslim etmeye zorlamak için görülmemiş baskı koyuyoruz. 2015'e kadar, Esad kontrolü altında bir kez katı ve zengin ülke topraklarının sadece küçük bir parça oldu. Diğer illerde ise kaos yaşandı. Mültecilerin bir çok komşu ülkelere akın etti. Odinnadtsatimillionny kişiler bu "devrim" kopmuş. Akrabalar kardeşler birbirini öldürdü düşman olduk.

ağ savaş

Arap Baharı organizasyonunda çok önemli bir rolü uzmanlara göre, çevrimiçi oynadı. Yani ağ hızla halktan güçlü bir tepki neden yayınlar serpilir. Dedikleri gibi bu insanlar üzerinde son teknoloji etkileri ile, yapıldı. Örneğin, Suriye'de savaşan fotoğrafları dünyadaki tüm sosyal ağlarda yayıldı. milletler kesinlikle görüntüyü tanımlanan Oluşan, özü olduğuna Esad - zalim ve katil. Özellikle dikkat sıradan Siviller arasında mağdurlara ödenmiştir. çocuk, kadın ve yaşlı erkeklerin cesetlerin Fotoğraflar yakıt asilerle (yanıtını) sempati ve Esad duydukları nefreti destekleyen insanları zorlayarak gezegen dağılmış işkence gördüler. Uzmanlar bulduk gibi bile heyecan, büyük ölçüde internet üzerinden düzenledi. Aramalar sokakta "Suriye devrimi" sosyal ağlardan gelen başlar.

kırık

Suriye çok önemli bir dönemdir Sonbahar 2015 idi. "Tiran" Esad'a yardım ve Rus halkına karşı yaptığı mücadele geldi desteklemek. Suriye'de Mücadele farklı bir karakter giymek başladı. çeteler ve yasadışı kampların merkezi havadan yıkıldı. Hükümet ordu giderek Şam ön çizgisi iterek, saldırıya geçti. Suriye'de savaşan geldiği Bütün insanlık şimdi merak kayboluyor. Sonuçta, olayların gelişimi, dünya önümüzdeki yıllarda nasıl çalıştığını bağlıdır. Bu sadece Esad'ın çilekeş Suriye halkı arasındaki ilişki hakkında artık. savaĢı onun VKS katılan Rusya hegemonyasının yıkılması ve yeni bir tarihin başlangıcını duyurdu. Amerika artık güçlü bir konumda kendine tabi yapabiliyor. Sonuçta, egemen filoları ve roketler karşı koyabilir dünyada bir güç vardı. ister bu hüküm sabitleyin, sonucuna bağlı Suriye ihtilafının. Bir başka ünlü Wang insanlık için bu ülkenin öneminden bahsetti. Üçüncü Dünya Savaşı hakkında soru diye yanıtladı neden bütün dünya anlamaya çalışıyor: "Hatta Suriye düşmüş değil" Şimdi bir kez insanlar peygamber kelimelerin özünü gerçekleştirmek başlar. "Suriye kazanan ayaklarına düşecek, ancak yanlış olur!" Şüphesiz bu ifade huzur arayan insanlara umut veriyor: Biz sözlerle bitirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.