ÇirkinlikInşaat

Balkonda Kabine: rahat ve şık. Nasıl balkonun bir çalışma yapmak için?

Tipik olarak, evlerimizde insanların başka amaçlar için veranda veya balkon kullanın. Evde boş alan şiddetle yoksundur ise kuru çamaşır çöp ve diğer alakasız konular var mi. Uzayda böyle verimsiz kullanımına ilişkin, bu kötü alışkanlıktan kurtulmak için çalışacağız yüzden bugün budur. Ve küçük olsa balkon, göreve, ama çok şık ve - en önemlisi - fit.

Sıcak duvarlar - ilk ve en önemli adım

Onlar tesislerinde geri kalanından daha hep daha soğuk olacak şekilde Yazık, yerli dairelerde balkon düzenlenir. Pencerelerin seçimine dikkatle başlamak için onlar için yani cam gibidir. Kesinlikle mühürlü, çift ve çok iyi kalitede olması gerekir. Onların yükseklik ve genişlik kendiniz tarafından belirlenir, ancak çalışma alanı, aksi takdirde hesap kalıcı harcanmış olacaktır çok açık olmaması gerektiğini unutmayın edilir. Balkonda incelemek amacıyla rahat olarak, duvarlar, zemin ve tavan izole. ara malzeme olarak sandviç panel ya da polistiren alır. Sızdırmaz tüm yüzeylerde montajını ve sonra mineral yün tabaka koymak. Şimdi duvarlar ve tavan alçı levha kınına ve katta kontrplak katı sayfaları birleştirin.

Tüm çalışmayı ısıtır ısı kaynağı

Balkonda, kural olarak, ısıyı yayan pilleri, kazanları ve diğer teknik cihazların kurulumu kabul edilmemektedir. Ayrıca dikkati çekiyor cihazlar ve bunların emniyet balkonda çalışamaz çünkü hemen dışlanmış olabilir buhar sisteminin her türlü. En iyi çözüm elektrikli ısıtıcının yeni bir tür olacağını nedeni budur. O bazı köşesinde görünmez hale gelebilir, veya büyük ölçüde yer kazandırır tavana, bunu ekleyebilir. Buna ek olarak, yakında bu cihazlar bir sundurma gibi, özellikle böyle küçük bir odada, hava ısıtılır ve en kısa sürede ısı ihtiyacı tükendiği gibi herhangi bir zamanda yapabilirsiniz devre dışı bırakın. İsteğe bağlı olarak, sözde zemin ısıtmalı oluşturmak için, daha pahalı olabilir, ama en çok kabul edilebilir bir seçenek olacaktır.

Balkonda ofis türü nedir?

workroom tasarımı her zaman belli bir psikolojik standartlarına uygun olmalıdır. Eğer iş odaklanmak ve diğer şeyler düşünmek değil böylece bu gereklidir. Yani bu köşkü içinde uygun kitap için bir masa, rahat bir sandalye, raf ve raflar olacak. Buradan dışla biz dinlenme ve eğlence ile ilişkilendirmek sedirler, kanepeler, kanepeler, masalar, kısacası, her şeyin çeşitli duruyor. Tartışmalı bir konu, böyle bir düz alan renk varlığıdır. Birisi bitkiler beynin tam işlemesi için gerekli oksijeni serbest çünkü balkonda kabine mutlaka yeşil olması gerektiğini düşünür. Diğerleri kendisi zayıflatır yeşil adam dinlenmek için ayarlar savunuyorlar. Ayrıca altın ortalamaya yapışabilir: masalarının arkasında çiçek koymak, onları görmedim ki.

İşyerinizde renk şeması

Balkonda ilk çalışma - bu nesneler ve mobilya çok koymalıyız küçük uzay, bu. en azından görsel olarak, bunu genişletmek gerekir nedeni budur ve bu durumda en iyi yardımcısı duvar ve mobilyaların rengi olur. Beyaz, tabii ki, herhangi bir oda daha geniş hale getirir, ama bu sesi çok sıkıcı ve soğuk görünüyor. tasarım çalışma alanı bej tonları kullanmak daha iyidir yılında fildişi, grimsi veya pembemsi belirti ile açık kahverengi (zevkinize göre). Çeşitli ton koyu bir laminat parçası parke veya muşamba olabilir ki burada zemin kaplaması olabilir.

Bunun yerine Pencerelerin perdeleri güneşlikler yükleyin. Değil dikkate kaldırdı ve panjur gibi indirilir bambu perde veya kumaş perdeler satın alma imkanı alarak standart metal parantez kullanmak. Tüm mobilyalar, duvar maç için onlara biraz daha açık veya daha koyu olması, ama aynı renk düzeninde seçilebilir.

Işık ve gölge - nasıl dengeyi korumak için?

Önemli konulara odaklanmak size etkinleştirmek için, doğru aydınlatma türünü seçmek için gereklidir. Kural olarak, balkon (makalede sunulan fotoğraf) üzerinde bir çalışma lambasının bazı duvarlar, raflarına yerleştirilen lambalar ve benzerleri, masanın üzerinde, yani yerel bir ışık kaynaklarıyla donatılmıştır. her durumda bu tür binaların içinde genel tavana avize asmak için imkansızdır. iyi alternatiftir yerleştirerek birkaçının olurdu yer orası spot, değil yukarı ve dışa doğru yönlendirilecektir. Böylece görsel olarak küçük bir alana sınırlarını genişletmek olduğunu, yukarıdan aşağıya doğru duvarları yanacaktır. Bu durumda, raflar ve dolaplar için bireysel ışık kaynağı satın alamazsınız. Sadece en uygun tarzı masa lambası satın almak ve hile yapılır.

Biz onun yerine her şeyi düzenlemek

Maksimum konsantrasyon için, birçok olası, kağıt gibi kitap ve tabii ki, teknoloji olarak balkonda işaretlemesi gerekir. bilgisayar evinizdeki tek değildir ve bunun sadece iş için, sadece seni olacak kullanırsanız, sosyal ağlar, oyunlar ve diğer uygulamalar erişimi sınırlamak için arzu edilir. Bilgisayarınızın masaüstünde gibi uğraşmak zorunda olan tüm programları yerleştirilmelidir ve raflarda rahat ve erişilebilir tüm klasörleri, kitap ve referans kitaplarında dayanmalıdır. içinde aksesuar, hediyelik eşya ve resimler en az - ve sadece orada yapmanız gereken şeyleri evde yeni bir iş size cazip olacak nasıl fark, ve onunla olacaktır.

Küçük bir dipnot

Şimdi balkon yer açmak için nasıl bildiğinize bu kullanım için gerekenleri malzemeleri hangi renkleri bitirmek için öncelik vermek. İnsanlar çok üzerinde bir veya başka duruma, belirli bir renge farklı tepki ve Ancak, bu durumda seçenekleri, çok olabilir. Bu nedenle, kendi tercihleri tarafından yönlendirilen - ve hayallerinizdeki bu çalışma balkon olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.