FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Ev tanımı: tarifi "lezzetli" eserleri

Edebiyat - pişirme değil, işte tarifleri uygun değildir. kadar önemli değil, kişinin bir deneme, kompozisyon, kompozisyon veya hikaye yazmak edeceğini - sözlü bir başyapıt oluşturmak için yardımcı olacaktır hayır, evrensel iyi ve etkili bir yöntem yoktur. Her şey her yazarın eserlerinde içine koyar akıl, duygu ve ruh bağlıdır. Ama, yine de, evin bile basit bir açıklama cehennemi işkence dönüşecek onsuz evrensel "baharat" vardır.

yakalamak nedir?

Evin Açıklaması - iş, tamamen sadece içeride değil, aynı zamanda dış mülkiyet görünümünü açıklamalıdır. Yani "nasıl" sorusuna cevap vardır. Bu tür eserlerde sadece müfredat ilkokul ve liseler bulunmayan. Bu işin özü - Öğrenci öğretmek:

  • türetilmiş kelime çalıştırın.
  • Yapılandırma düşünceler.
  • başka bir şey ile ilgili olarak kendi görüşlerini ifade etmek.

ilgi çok ayrıntı dikkat dağıtıcı, çünkü doğa biraz daha zor özelliğini tarif edin. Böyle bir durumda ne önemli olduğunu ve ne ikincil olduğunu belirlemek zordur. Bu nedenle, bir ana yemek olarak servis edilebilir anlamaya çalışın ve bu iyi bir baharat olduğunu.

Ne görüyoruz?

Aslında, evin açıklama bir kişinin önünde gördüğü hakkında yazmak için öneriyor. Ancak bu görevin çeşitli yorumlanabilir. Bunu alırsan kompozisyon oluşturma, temel ve çatı dış duvarlarında görülebilir çatlak ve kırıklarının sıkıcı bir hesaplama, dönüşür ederken, olduğu gibi.

İyi bir çözüm mimari özellikleri ya da eğlenceli süs el yapımı (örneğin oyulmuş sundurma korkuluk) bir açıklaması olacaktır. cips ve çatlaklar ise - dış cephenin sadece "turistik", o zaman sadece kendi varlığı hakkında yazamıyor ve bu hasar ile ilişkilidir hikaye, anlatmak için. Bu özellik tarihinin batmış, çünkü eski evin bir açıklama ile gelip gerektiğinde Özellikle popüler bu yöntem, bunu kullanır.

Pencereler ve kapılar

Sen dikkat pencereleri ve kapıları mahrum etmemelidir. hakkında yazmak için kötü formu olarak kabul edilir nasıl ev pencere veya kapı fazla. En iyi şey özellikleri hakkında söz. Örneğin, "ev kapıları büyük ve ağırdı. Onlar zaman zaman biraz "veya" Koyu cam pencereler düşmanca delinmiş yolcuları kapalı yıpranmış olan güzel oyma kalem ile dekore edilmiştir. Bu eski ev kesinlikle yeni kiracılar hakkında mutlu değildi. "

İlk durumda, sadece giriş kapıları özelliklerini açıklar. İkinci durumda ise, yazar pencereleri insan özellikleri bağladı. Hala soru "nasıl" (- düşmanca pencere olan) cevap Ancak, bunlar, artık çalışmaz açıklamaları bu olması kısmının bulunmaktadır. benzer bir teknik kullanılarak evin Açıklaması genellikle literatürde bulunan, yazar okuyucuya neler olduğunu görsel bir temsilini değil, aynı zamanda duygusal bir arka plan sadece iletmek istiyor.

Çatı veya oda?

bir çok soru neden işin - Evin tanımı. Özellikle düz çatılarda gelince. Eğer genel olarak bir sundurma, pencere, kapı ve cephe, her şey tamam, daha sonra çatı - tek an, çok sık bunu yazılı bir kelime olmamıştır hangi eserler bulabilirsiniz çünkü. Belki de bu en karşılaşılan hata biridir - bir çatı olmadan bir ev değil. Çatının hiçbir özellik bile, örneğin, söylenebilir: "Normal kiremitli çatı altında benim gençlik evi bulunan. Duvarları ...".

Genellikle çatı bahsetmeden bir konut açıklamasını bulabilirsiniz ve çoğu zaman yerine oda açıklanır. Prensip olarak, bu kelimeleri yazarken bitirmek, özellikle harika bir çözüm şudur: "Evin bir çatı olmadan çünkü, Ve sonra tüm bu güzelliği dökülür yağmur" Binanın açıklamasında yaptığı çatıyı söz emin olun. Ayrıca, oyma mobilya ile mutfağa cephesi ve pencerelerden "jump", ve sonra geri sundurma gitmek gerekli değildir. Öncelikle (Bu işi içeriyorsa) daha sonra Odasını evin görünümünü tanımlamak gerekir.

Evin Açıklaması: örneği

"Ben burada andan itibaren, 15 yıldan fazla oldu. Ve hala yetiştirilen ettiği ev hatırlıyorum. Bu ancak yeni bir çatı ile, biraz çürük küçüktü. Her annem ve badanalı duvarlar ve bizim manastıra pencerenin boyalı mavi boya taze bir görünüm kazanılmış bahar. Yaz aylarında evine ön kapı her zaman açık ardına kadar açıktı ve tüm pencereleri ile kışın yumuşak ışık akıyordu , lüks lambası karşılama sıcak bir bardak çay çığırtkanlığını sanki. Biz bir sundurma, evin içine gelen sadece bir adım yoktu, ama orada uzun yaz akşamları oturup her şeyi düşünmek güzeldi.

Bu 15 yıl oldu ve sadece ufalanmış vakıf evimden kalmıştır. Eğer yakından bakarsanız, ayırt nerede ve hangi oda için kullanılan, ama artık edildi. Bir ev yıkıldı ve onun açıklaması anıları parçası haline gelmiştir. "

tarihin biraz açıklamasında, biraz duygu, biraz hafızaya eklenebilir çünkü bu konuyla ilgili yazı iyidir. Önemli değil, onlar sürece her şey uyum içinde kombine olarak, gerçek ya da hayali vardır. Sonuçta, bu "baharat" olmadan iyi bir kompozisyon alamadım. Edebiyat -, elbette, değil pişirme, ama burada bile baharat olmadan yapmak zordur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.