BilgisayarlarYazılım

"Kelime", içindekiler tablosunu ve içindeki içeriğini nasıl güncellenir

Bu yazıda üç şeyden bahsedeceğiz: içindekiler tablosu ve tek içeriğini güncellemek nasıl bir bütün olarak "Kelime" nasıl güncelleneceğini. Bütün bu eylemler iyice yorumladı edilecek ve herkes istenilen sonucu elde etmek için yapmanız gereken anlamak böylece ayrıntılı talimatlar, bunlara eklenecektir.

Biz, "Kelime" güncelleme

Güncellemek nasıl bilmiyorsanız Yani, "Kelime," şimdi tüm anlıyoruz. İlk olarak, el ile güncellemeleri kontrol etmek nasıl bakmak. Ve bunun için başlangıçta programın kendisini çalıştırmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, üst panelde bulunan madde "Dosya", not edin. Ona tıklayın. Artık soldaki kenar çubuğu ve "Hesap" Üzerinde yazıt görmelisiniz. üzerine tıklayın. Gözler bölümünde "Ürün Bilgisi" arayın. Bulunan? Bravo! Şimdi bulup tıklayın "Office Güncellemeler." "Yenile" - ilk öğeyi seçmek için gereken yere Bundan sonra, içerik menüsü görünecektir. Şimdi çek Bu güncellemelerin en geçecek kadar beklemek gerekir. bir şey bulunduğunda, bu konuda bilgili ve indirmek ve yüklemek başlar edilecektir. Aksi takdirde, bir mesaj açılır: "Sen iyi misin."

Yani, şimdi en güncellemelerini otomatik kontrol, yukarıda manipülasyon yapmayın her seferinde nasıl kurulacağı hakkında konuşalım, elle "Kelime" güncelleme öğrendi. Bu arada, "Office Güncellemeler" seçeneğini tıklayın do bu kullanıcılar için uygun şimdi sunulacak talimat, bir içerik menüsü görünür ve manuel bir güncelleştirme paketinin onay olamaz değil.

Aslında, talimat acı basittir. Ayrıca "Güncelle" seçin ve "güncelleştirmelerini etkinleştir" değil listeden ancak şimdi, "Office Güncellemeler" tıklamanız gerekecektir. Size eylemi onaylamak için soran bir pencere göreceksiniz - "Evet" i tıklayın. Eh şimdi "Update" düğmesi çalışmıyor eğer yapmak için "Kelime" ve ne güncellemek için biliyorum, hepsi bu.

Biz "Word" içindekiler tablosunu güncelleştirmek

Şimdi içindekiler tablosunu güncelleştirmek için nasıl bahsedelim "Kelime". Bu fonksiyon tabii ki, o kadar popüler değil, ama yine de tanıtım gerektirir. Bunu yapmak için, bir kaç basit manipülasyonlar yapmak gerekir. belge ile tüm eylem bittikten ve bunu baskıya hazır olduğu arada, içindekiler tablosu sadece durumunda güncellenmesi gerekmektedir. Ve düzenleme eklendiğini veya silindiğini, bu işlevi ve ihtiyacım yok edildikten sonra içindekiler ana tablonun eğer.

Yani, içindekiler tablosunu güncellemek için, siz "Bağlantılar" e gidin ve "İçindekiler" grubuna giren "Güncelleme tablo", tıklamanız gerekir. Bu "tek Güncelleme sayfa numaraları" pozisyonunda anahtarı çevirmek veya sadece kalır "tamamen güncelleyin."

Biz "Word" içeriğini güncelleme

Ve şimdi güncellemek öğreneceksiniz içeriğini "Kelime". Bu seçenek aynı zamanda popüler değil, ama öyle değil hakkında hiçbir şey söylemedi.

, Manipülasyonu aşağıda sunulacaktır önceki durumda olduğu gibi, aksi takdirde güncelleme yapılamaz olabilir, zaten içerik değiştirildi hazırladı sonra yürütmek için gereklidir.

yükseltmek için, istenen nesneyi seçmek gerekir. Bu hat "Güncelleme tablosu" sol üst kısmında görünür sonra. üzerine tıklayın. Böylece, zaten aşina yükseltme seçenekleridir. Seç gerektiriyordu. Bundan sonra, içerik güncellenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.