Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Namaz Nikolayu Ugodniku hep dilekçelerinde yardımcı

Ortodoks dünyasında Revered, erken yaşlardan itibaren Nikolay Ugodnik onun Dindarlık ile ayırt edilmiştir. o (Demre modern Türkiye) dünyanın Likya kentinde başpiskopos sonradan rahip durumunu aldı ve hatta seçildi Ve bu yüzden. O dünyaya şifa ilk mucizeler açıklaması sonrasında Myra aziz tapıyordu. Doktorların büyük yaşlı adamın emanetler güç ve hediyem var. Aynı etki vardır ve namaz Nicholas için dünyada yatıyordu binlerce insanın yardımına başvurmuştur Pleaser.

Çeşitli talihsizlikler ve afetlerden Kurtuluş

Nikolay Chudotvorets tüccarlar, denizciler ve çocukların azizi olarak kabul yüzyıllardır olmuştur. Ondan Slav ibadet aynı geleneğinde hemen hemen her yerde onun dindar yaptıklarının mevcuttur. O sadece kurtuluş ve bir denizcinin diriliş biyografik biyografisi olay için bilinmemektedir ünlüdür, ama masum mahkumlar için onun şefaat, hakaret etti.

Şifacı farklı hastalarda tür ve tüm nafile ölümden bir kurtarıcı, hem de appeaser rakibi oldu ve Nikolai Ugodnik olduğunu. Bu aziz için yardım Namaz ölçüde kaderini değiştirebilir. Bunun için gerekli evlilik, sağlık, şefaat ve diğer durumlarda bir dilekçe başvurmak. Onun kutsal metin mevcut duaların güçlü yönlerinden biri olarak kabul. inanç samimi ise, hatta modern tıp yenmek mümkün değildir bu rahatsızlıkları üzerinde kazanabilirsiniz yaşça büyük samimi tedavi şekli.

evlilik için Dilekçesi

Bir kız bir aile kurmak için en kısa sürede hayal, o zaman evlilik Nikolayu Ugodniku için bu duayı tavsiye edilir. Bu konuda yaptığı olağanüstü yardıma açık ve doğrularla beraber Myra azize. Ayrıca yeteneği görünmez ve hatta alıyorum iyi bir hasat kötü güçlerden şefaat isteklerini başvurmak. Yaşamı boyunca, o dünyaya mucizelerin çok ortaya ancak yüzyıllar boyunca onun ölümünden sonra insanlar sürekli yalvarmalarına ile büyük yaşlı adam hitap.

yaptığı konuşmada bir dua Nikolayu Ugodniku olabilir zaman aziz iyi ve seven kocası istemek için. Tek kadınlar daha sonra iyi ve sevecen bir genç adam ile bir araya olabilir. Kutsal metni olumlu bir tutum ve imanla büyük bir kalbi ile telaffuz edilmelidir. O kağıt temiz bir sayfa üzerinde kendi eliyle yazılmış olması arzu edilir. Hatta kiliseye ve kutsal çizgi okuma yaşlı bir adam suretinde önce gelebilir. Telaffuz edilen evlilik için dua her kelimenin içine tam bilgi ve anlayış ile inzivada Nikolayu Ugodniku.

Dua yoluyla kaderini değiştirme

Çünkü yaşam tarzları azize dönüşüm aracılığıyla farklı, daha iyi ve ana akıma yönlendirilebilir. Samimi dua Nikolayu Ugodniku, birçok yollar açan hastalık sıkıntılar, tedavileri her türlü önlemek için bir şans verir. Eğer düzenli olarak okursanız, zamanla, enerji, neşe ve enerji patlaması var.

Namaz önce hangi mucizeler simgesini standları, ışıklı bir lamba ile başlamak arzu edilir. Yarım fısıltı, üçüncü - - sessizlik tüm metin ikinci, yüksek sesle telaffuz edilir kez. Bu üst üste 40 gün boyunca her gün konuşulan gerekir sonları olmamalıdır. Hala pause oluştu Ama eğer gündelik Namaz yeniden başlamalıdır.

aziz Anma Günü

Ortodoks Takvimde Noel Baba için bir kaç gün vardır. 19 Aralık - Ölümünün günde - 11 Ağustos - doğduğu günü - denilen nikoljdan ve buna göre, Nicole ve 22 Mayıs tarihinde Fall - Myra noktasından Bari ünlü yaşlı adamın emanetler anma günü. Bu olay daha önce Rusya'da bu tarih yani bahar, yaz veya Nicola Nicola ilkbahar denirdi, 1087 yılında gerçekleşti. Bu tarihler bunlar sabittir, iletmediğinizi.

İlk Noel Baba

Antik çağlardan beri, Saint Nicholas sadece değil, aynı zamanda çocukların aziz olarak, tüccarlar, seyahat en kısa sürede yardımcı tarafından saygı ve haksız yere mahkum edilmez. popüler Batı Hıristiyanlığı folklor karakterinin görüntü ile bağlayın. İlk başta, insanlar onun ünlü "Noel dede" oldu ve daha sonra Noel'de çocuklara hediyeler vererek, Santa Claus içine onun dönüşümünü aldı.

Namaz Nikolayu Ugodniku hep dilekçelerinde yardımcı

Rus halkı Rus vaftiz sonra aziz için özel bir saygım var. İlk simgeler ortalarında 11. yüzyılda ortaya çıktı ve sonra Nikolayu Ugodniku dua Ortodoks inananların her gün binlerce söylenir manastır ve tapınaklar, bir dizi dikilmiş. Birçok şehirde Rusya'da Smolensk, Galich, Pskov, Tobolsk'a, Arkhangelsk, Novgorod Büyük, Zaraysk, örneğin, Likya'da Myra Başpiskoposu onuruna ana katedral aradı. Sadece Moskova eyaleti üç Nikolsky manastırında inşa edildi: Nicholas Ugreshsky, Perervinsky Nicholas ve Aziz Nicholas Yunan. Kremlin'in ana kulelerinden biri de aziz onuruna adlandırılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.