FormasyonBilim

Almanya'da lisans öğrencileri olmak zor mu?

Almanya'da okuldan mezun ve serbest bu ülkede yetişmiş başvurmak için cazip fazla geliyor, ama daha çok da fazla cazip Avrupa pHD sahibi olma fırsatıdır. Bu ek olarak, iyi kazanç olasılığı kimse Almanya'da yüksek lisans Okul ve iş hayatındaki çalışma birleştirmek için yasakladığı için, kendini gerçekleştirme için geçerli bir şans ve. Ancak, aynı zamanda daha fazla gibi Rusya'da gençlerin çoğunluğu için geleceğe benziyor boş bir hayal. Ama, gerçekte, orada gelişmiş ülkelerde iyi insanlar Rusya'da çok daha yüksek değerli, çünkü hiçbir şey gerçek dışı olduğunu ve sen, Kant'ın evde çalışma layık olduğunu kanıtlamak eğer o zaman şansınızı Almanya'da birkaç yıldır kalacaktır.

Almanya'da yüksek lisans öğrencisi olmak için ne gerekir? en az iki eğitim kurumları (bu başvuru şansınızı artıracaktır) uygulamak en iyisi olmasına rağmen Öncelikle, sen, öğreneceksiniz hangi üniversitede tam seçmeniz gerekir. Şimdi, internet çağında, Alman ağda herhangi bir üniversitede yaklaşık arama yapabilirsiniz. Rus ve Alman dillerinde hem Birçok yorumlar. tüm birincil beceri olduğunu Aynı zamanda dikkate almalıdır iletişim yeteneği Almanca veya İngilizce, ideal olarak her iki - Yabancı dilde. Alman tezini kendisini savunmak zorunda.

Bir sonraki adım gerekli belgeleri toplamaktır. ortaöğretimin sertifikası ve dil kursları, kabul için başvuru ve başvuru formunun, Almanca veya İngilizce diplomalar içine onaylı tercümesi yüksek öğrenim diploması: Kural olarak, tüm üniversiteler aşağıdaki belgeleri gerektirir. Başka diplomalar, akademik ödül ve benzeri varsa, bunlar da ilgi alanına adaylığını dikkate şansını artıracaktır, belgelerin bir kopyasını ekleyin gerekir. bu nedenle üniversite web sitesinde istemek için tavsiye, bu liste kendi özelliklerini sahip olduğunu unutmayın.

Belgelerinizi gönderdikten sonra bazen video konferans, ile değiştirilebilir bir görüşme, hangi profesör ve gelişiniz sorumlu üniversitenin diğer üyelerini takdim olmalıdır (zorunlu olmasa da) geçmek gerekir. Tam zamanlı varlığının bir ihtiyaç varsa, sen rektör tarafından imzalanmış bir davet gönderilecektir.

Görüşme sırasında, araştırmalarıyla ilgili konuşmalıyız. raporunuz bilgilendirici hem de alakalı olmalıdır sadece lütfen unutmayın, bu dinleyici karışmaması gerekir. Ayrıca, okul, hobiler hakkında konuşmak istedi ve genellikle kendileri hakkında olabilir.

tez kütüphanesinden Dissertacii.com malzemelerin göre

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.