Ev ve AileBayram

Muhasebeciler Günü dünyada kutlanıyor zaman?

Bugün, sadece birkaç kişi biliyor, muhasebecinin Günü tüm dünyada kutlanmaktadır zaman. Aslında, bu eski mesleğin tüm temsilcileri yeterince 10 Kasım her yıl kendi bayramını kutluyor. Mesleğin temsilcileri doğrudan yardım bankamatik kredisi kurtulmak asla onlar olmadan olarak, esansiyel çağrılabilir ve üç aylık mali tablolar doğru çalıştırılacaktır.

Ne zaman muhasebecinin Günü ülkemizde kutlanıyor?

Bu eski mesleği Mısır'da yüzyıllar önce kökenlidir. Toplumun kökenli ilk günlerinden beri, insanlar doğru ve yetkin muhasebe iş için ihtiyaç düşünmeye başladı. Ancak, bunu yaparken antik formu bugünden birkaç farklı dayalı olduğu dikkati çekiyor. Örneğin, olağan bugün, defter ve e-tablolar daha önce ağaç ilkel çentikler, kil tablet üzerindeki işaretlerin, kullanılan yerine vb halatlar üzerinde nodül

"Modern muhasebe babası" olduğuna inanılmaktadır Luca Pacioli. 10 Kasım Pacioli kitabında başlıklı yayınlanmış 1494 yılında (tarih muhasebecinin Günü, bugün kutlanan) "Bütün aritmetik, geometri ve orantılı hakkında." Kitabın bölümlerinin biri ile "hesap ve diğer kayıtları hakkında" idi. Bu ayrıntılı olarak en temel açıklanan muhasebe ilkeleri Venedik'te sırasında yürürlükte olan. Pacioli kullanılan ilkelerden bazıları, bugün bile popüler olduğuna dikkat edilmesi önemlidir. Bu kitabın yayınlanma tarihi ve geleneksel hale Günü ne zaman gün Muhasebeci dünyada kutlanan.

Tabii ki, muhasebeci Uluslararası Günü - tatili ile böyle bir antik mesleğinin temsilcileri tebrik tek fırsat değil. işçiler raporlama edilebildiği zaman dünyanın her yerinde aynı zamanda kendi özgül tarihi vardır mesleki tatile tebrik etti. Örneğin, ülkemizde bu 21 Kasım ise, uygun federal olduğu, gün yasası "Muhasebe Üzerine" kabul edilmiştir.

Tabii ki, bu gün, iş arkadaşları ve arkadaşlar, tabii ki, profesyonel bir tatil onların arkadaşları muhasebeciler tebrik için acele. Bunların çoğu doğrudan para ile bağlanan hediye, rehberliğinde ilk etapta bir hediye, seçerken. Büyük hediye sözde olduğu para ağacı. Eğer, çikolata güvenli bir kitap onların özgünlük göstermek veya alışılmadık bir senaryo oluşturmayı seçerseniz. Bu durumda Muhasebeci gün unutulmaz gerçekleşecek.

Ayrıca, Feng Shui öğretilerine başvurabilir ve su ile ilişkili bir hediye sunmak. Feng Shui bilgelik göre, para çeken sudur. İyi bir hediye akvaryum balığı veya orta büyüklükte bir kapalı çeşme ile küçük bir akvaryum olabilir.

Arkadaşınız daha mütevazı muhasebeci hediyeler tercih ederse, bir nehir ya da deniz resmini sundu. Her durumda, bir hediye seçerken değeri, ve içinde yatırım yaptık duygular tarafından değil yönlendirmeli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.