BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Mürettebat çalışmıyor: sorunun çözümü

The Crew'un piyasaya sürülmesi sadece oyuncuların bulunduğu spor otomobillerini dünyanın dört bir yanından sürme yeteneğiyle değil aynı zamanda geliştiricilerin yavaş yavaş yavaşlattığı böcek ve böceklerle de ön plana çıktı. Birçoğu, ürünün maliyeti göz önüne alındığında, mükemmel çalışması gereken Ekip Uplay sürümünü bile çalıştırmaz. Bununla birlikte, tüm problemler oyun koduyla ilgili değildir. Çoğu oyun için, Mürettebat, zayıf bir "demir" nedeniyle başlamıyor ve kötü bir optimizasyon değil. Forumlarda bir süre sonra bile sorun yaşayan kullanıcılarla tanışabilirsiniz, ancak yayınlanan yamalara rağmen. Bugün, Ekibin neden başlamadığını, sırayla her şeyin yolunu bulacağımızı öğreneceğiz.

tanım

Mürettebat, iyi geliştirilmiş bir çevrimiçi mod almış bir otomatik simülatördür. Geliştirme iki takımdan oluşuyordu - Fildişi Kulesi ve Ubisoft, ancak herkes bu onurların hepsini biliyor. Oyun kişisel bilgisayarlarda ve en yeni neslin konsollarında yayınlandı. 2 Aralık 2014'te kullanıcılar tam sürümünü indirebildiler.

Oyundaki ana vurgu çevrimiçi yapılır. Ayrıca, 20 saat içinde yapılabilen tek bir kampanya var. Web'de tek başına veya arkadaşlarınızla görev yapabilirsiniz. İnternet'e sürekli bağlanmanız gerekir. Multiplayer modu, bir grubu bir araya getirme ve birlikte yarışlar gerçekleştirme ve görevleri yerine getirme fırsatı sunar.

Oyunun avantajı açık dünyaydı. Amerika Birleşik Devletleri haritası temelinde oluşturulmuş, yalnızca önemli ölçüde azdır. Toplam yolun uzunluğu 10 bin kilometreyi aşıyor. Harita, 5 bölüme ayrılmıştır. Onları açmak için, görevleri yerine getirmeniz ve yarışlara katılmanız gerekir. Bölgeler farklıdır, eşsiz manzaralarına sahiptirler. Buna ek olarak geçiş sırasında yeni bir nakliye ve iyileştirmeler açılmıştır.

Kuşkusuz, motorlu yarış oyuncusunun dikkatleri kesinlikle hak ediyor. Temel özellikleri okuduktan sonra, Mürettebat başlamıyorsa ne yapacağınızı öğrenin.

Sistem Gereksinimleri

Muhtemel hataları aramaya başlamadan önce, hangilerinin çıkış ve gecikmelerden kaynaklandığından PC'niz oyunu başlatmak için uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz. Mürettebat İnternet'e sürekli erişim olmadan başlamaz, bu yüzden yeniden paketleri indirip yüklemeye çalışmak mantıklı değil. Çalışan bir "korsan" yoktur ve ortaya çıkması pek mümkün değildir, çünkü sürekli bilgi gönderenlerin sunucularına gönderdiği korumayı engellemek zordur. Başlangıç ve daha az sorun yaşama olasılığı yüksek lisanslı bir sürüm satın alın.

asgari:

  • Çalıştırmak için Windows 7 veya daha yeni işletim sistemini gerektirecektir. Yalnızca 64 bit sürümlerle çalışır.
  • Orta / yüksek grafik ayarlarında istikrarlı bir çalışma için 2.4 GHz hızında çalışan eski bir Core2 Quad Q9300 yeterlidir. Daha yeni, daha iyi. AMD'den, benzer özelliklere sahip herhangi bir işlemci uygundur.
  • Takılan ekran kartına Mürettebat da temkinli davranıyor. Rahat bir oyun için, yeterli GeForce GTX 260 veya AMD'den benzer. Gerekli en düşük video belleği 512 MB'dir.
  • Kararlı çalışma için 4 GB RAM yeterlidir. Bununla birlikte, daha büyük bir RAM rezervine sahip olmak daha iyidir. Çoğu RAM eksiğinden dolayı Mürettebat çalışmıyor.
  • Fareye ve klavyeye ek olarak, bir gamepad veya direksiyon simidi gibi diğer çevre birimlerini bağlayabilirsiniz.

Önerilen:

  • Windows 7 ve daha yeni sürümlerde (64 bit sürümleri) çalışır.
  • Oyunun tüm potansiyelini gerçekleştirmek için Intel'den Core i5 750 işlemci veya AMD'den benzer bir işlemci gerekir.
  • Maksimum grafik ayarları, Nvidia'nın GeForce GTX580 ekran kartı sağlayacaktır. AMD'den 1 GB video belleği ile uyumludur.
  • Gecikmeler ve ayrılmalar olmadan oynamak 8 GB RAM'i sağlayacaktır.

Gereksinimler oldukça sadıktır, en modern dizüstü bilgisayarlar bile oyunun üstesinden gelebilir. Mürettebat başlatılmazsa, program durur, siyah ekran veya düşük FPS, önce RAM miktarını genişletmeye çalışın.

güncelleştirme

Bu adım zorunludur, oyunda yeni hatalar bulunan her ileri düzey kullanıcı video kartına ve diğer aygıtlara ilk etapta sürücüleri günceller. Ayrıca üreticinin web sitesinden en son sürümleri indirerek de yapabilirsiniz. Tipik olarak, bu basit ama etkili eylemden sonra performans önemli derecede artar. Ses kartları gibi güncelleme ve diğer aygıtları, böylece hoparlörlerden gelen gürültü ve hırıltılı ses ile ilgili sorun yaşamayın.

Bilgisayarı gereksiz çöp kutusundan temizleyerek ciddi yardım sağlanabilir. Bunu elle yapabilirsiniz veya program optimizasyon programlarının tümünün "omuzlarında" kaydırılabilir. Gereksiz programları, izlenen TV şovlarını, müzik parçalarını, eski dosyaları kaldırın - PC'nizin çalışmalarını nasıl hızla yerine getireceğini hemen fark edeceksiniz.

Başlamaz

Birçok Mürettebat, yükseltildikten sonra bile çalışmadığından, daha etkili önlemler alınması gerekecek. İlk olarak, oyun yapılandırmalarındaki grafik ayarlarını değiştirin. Bunu yapmak için, C: \ Users \ USERNAME \ Documents \ The Crew \ yolundaki dosyayı bulun. Oyunun cihazınızda hangi parametrelerle başlayacağını söyleyemeyiz, bu nedenle deneme yapın. Değiştirdiğiniz dosyaların kopyalarını almayı unutma.

frenler

En yaygın sorun. Grafikleri azaltabileceğini düzeltin. Burada "demir" imkânı ve deney yaparak, çerçevelerin sayısını kademeli olarak kabul edilebilir bir düzeye yükseltmelisin. Bazı kişilerin takas dosyasını artırması için yardım edilir. Bunu, "Masaüstü" nde "Bilgisayar Özellikleri" nde bulabileceğiniz "Ek sistem ayarları" ndan yapabilirsiniz. Ayrıca, görev yöneticisinde gereksiz işlemleri temizlemek size güçlü avantajlar sağlar, dolayısıyla ihmal etmeyin.

Gidiş

Sorun genellikle yüksek grafik ayarlarının taraftarları tarafından görülür. Çözüm, bilgisayarın ekran kartını ciddi biçimde zorlayan bazı efektleri devre dışı bırakmaktır. Hareketler, sabit diskte yer yokluğu nedeniyle oluşabilir. Bazı kullanıcılar oyunun PC sürümünün uygunsuz yapılandırmaları nedeniyle oldu. Bunu düzeltmenin tek yolu en son yamaları yüklemek ya da önceki yamaları geri almaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.