BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl tamamen "bilgisayar" için "Maynkraft" kaldırın. Talimatlar.

favori (ve o kadar) oyuncak bol oynadıktan sonra, bunu kaldırmak gerekir. Bazı "Maynkraft" fazla yer almaz demek olacak ve bilgisayarınızda kalır, ama bu olmadığı gerçeği de yanlış bir şey yok. sabit disk "önemsiz" konulu Biriken, işletim sisteminin tüm performansını zayıflatır.

hata

Aslında, tamamen şirket ve diğer oyun veya uygulama ile "Maynkraft" nasıl kaldırılacağını bilmek çok önemlidir. Çöp Kutusuna ilk ve ana sen elle arandı olacak bilgisayarınızdan oyunu silmek hata ve sevk "Maynkrafta" klasörü.

, Oyunun ile sabit disk klasörü bulduk düşünün sağ fare düğmesi ve basın menüsünden "Sil" üzerine tıklayın. Bu, elbette, bilgisayarınızdan programı kaldıracaktır. Ancak, birçok prensip olarak "Maynkraft" dokunma yoksa neredeyse daha ona zarar sistemde, onun fiyatının izlerini kalır. Gerçekten de bu yüzden yapmış, o zaman iki seçenek var, bunu düzeltmek için nasıl ve tamamen şirket ile "Maynkraft" kaldırabilirsiniz nasıl.

  1. masaüstünüzde "alışveriş sepeti" gidin. oyun ile klasörü sağ tıklayın ve "Restore". Daha sonra aşağıda tarif normal şekilde, oyunu silebilir.
  2. Zaten çöp boşaltmak başarmış, bazı üçüncü taraf programları gereklidir. Indirin ve bilgisayarınıza CCleaner yükleyin. O herhangi bir durumda bakım sisteminde sizin için yararlıdır. Başlatın ve ardından "Kayıt" sekmesini tıklayın. Analiz ve sonra "Düzenle" yi tıklayın. Programın kendisi Windows'tan "Maynkraft" hakkında "anılar" kalıntıları kaldıracaktır.

yeni sürüm

Şimdi tam ve doğru olarak şirket ile "Maynkraft" nasıl kaldırılacağı bakalım. Oyunun son sürümleri standart kaldırıcı var. Nasıl tamamen şirket ile "Maynkraft" kaldırmak için? Üç standart yolu vardır.

  1. "Başlat" menüsünden içinden. "Tüm Programlar" gidin ve oyun ile klasörünü bulun. "Kaldır" denilen veya "Kaldır" ve tıklayın bir dosya arayın. Oyun kendini kaldırmaktır.
  2. üçüncü parti programlar yardımıyla. Örneğin, CCleaner. Yükleme tamamlandıktan sonra, "Araçlar" sekmesine gidin. "Program Ekle veya Kaldır" olarak size "Maynkraft" ilgilenen bulmak ve kaldıracaktır.
  3. İkinci yöntem tamamen yerleşik araçlar kullanıyor, şirket ile "Maynkraft" kaldırmak için nasıl. "Başlat" düğmesine ve açık tıklayın "Denetim Masası". o size aracı "Programlar ve Özellikler" ilgi olmalıdır. Listede, "Maynkraft" seçin ve pencerenin üst kısmındaki "Kaldır" a tıklayın.

eski sürümler

Başlangıçta, "Maynkraft" resmi bir kaldırıcı değildi. O oyun sistemi içine inşa edilmiş ve düzgün göremiyordu değildir vardır. Nasıl tamamen bu durumda şirket ile "Maynkraft" kaldırmak için? Aynı zamanda bir sorun değildir. Sadece "yanlış" yolu kullanın başında söyledi. Oyun klasörünü kaldırın ve sonra basitçe araçları yardımıyla sistemini temizleyin.

Eğer sistem ile ilgili bir sorun yaşarsanız Ardından, ve süreç listesinde bilgisayarınızda "Maynkraft" indirdiğiniz sonra ortaya olanlar asmak, bu oyunun kopyalama virüs tarafından enfekte edilmiş gerçeği düşünmek için bir fırsattır. Çünkü sunulduğunun "Maynkraft" hacker tarafından üretilen çeşitli "bulaşıcı" için ideal bir üreme ortamı olduğunu unutmayın. Bu durumda, güncelleştirilmiş veritabanları ile bir anti virüs programı kullanın. Vakaların% 90'ında yılında bilgisayarınızdan "Maynkrafta" tüm izlerini ortadan kaldıracaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.