BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Sakallı" oyununda olduğu gibi dergiyi de alın: ipuçları

Er ya da geç herkes, aynı adı taşıyan neşeli bir bekçinin macerasına kaptırmaya karar verdikleri takdirde, dergi "Sakallı Adam" oyununda nasıl alınılacağı sorusuyla karşı karşıya kalırlar. Bu proje Rus geliştiriciler tarafından yapıldı ve BDT'de yaygın bir şekilde popüler oldu. Geçiş sürecinde birçok bulmaca ve ilginç bulmaca çözülmelidir. Bir gazeteyle olan bir görev, en zorlu görevlerden biri olarak kabul edilir.

Oyunun Tanımı

Kullanıcı, dergiyi "Borodach" oyununda nasıl alacağını merak ediyorsa oyunun oyun ve mekaniği ile zaten tanışmıştır. Proje çok sayıda bulmaca ile arayış tarzında yapılır. Görevlerin tamamıyla derlendiği onlardan. Oyuncular sadece bir bekçi rolünde değil, aynı zamanda bir polis rolünde çalışacaklardır. Kader, her zamanki şehrin farklı yerlerinde Alexander Rodionovich Borodach getirecek. Toplam bulmacanın yüzü aşıyor, ancak bir daha asla tekrarlanmıyorlar. Her biri, bireysel bir yaklaşım ve doğaçlama araçlara çözüm aramasını gerektirir. "Sakallı Adam" oyununu ünlü yapan şey buydu. Anneanneden bir dergi nasıl alabilirim, sadece maceraya katılımlarıyla ortaya çıkacak düzinelerce soru var.

Misyona Genel Bakış

"Sakallı" oyununda dergiyi nasıl alacağınızı öğrenmek için, bu görevdeki görevleri kapsamlı bir şekilde anlamanız gerekir. Karakoldaki bekçinin macerası başlar, kirli iz bıraktı ve şimdi onları yıkamalı. Sitenin çıkışında, oyuncular kahramanın eski tanıdıklarını görecek ve şimdi özgürlüğü bir öncelik haline gelecek.

Girişte bir şoförlü bir taksi olacak. Bir yoldaşın özgürlüğünün yolunu bulmaya yardımcı olacak eğlenceli bir hikaye anlatacak. Sonra, arabasını yıkayarak bir taksi şoförü tarafından para kazanmanız gerekir. Bundan önce, dikkatini dağıtmak ve yan parçayı bulutlamak ön gerekliliktir. Sürücü kendini bir iş ve iyi bir ücret sunacak - 50 ruble. Şimdi bezini bir su birikintisinde yıkayıp sadece kir ile temizlemelisin. Şu an "Sakallı Adam" oyununun daha karmaşık hale gelmesi. Dergiyi büyükannemden nasıl alacağım, ipucu yok ve bu nedenle doğaçlama yapmak zorundayız.

Görevin ilk kısmı

Granny'den gazeteyi almak misyonu yedi ardışık eylemden oluşur. Tahmini oynama süresi 5-10 dakika. Dergiyi "Sakallı Kadın" oyununda almaya başlamadan önce, ofise dönmeniz gerekiyor. İşçiler, orada bir karakterin görünümünü fark etmeyecek, çünkü kendi kurumunun sık ziyaretçisidir.

Biraz dolaşmak ve ardından çöp tenekesini kapatmak değerlidir. Ondan bir kutu boya fırlayacak. Sitenin önünde oturum açtığınızda, "I" harfi yerine "Yu" yazınız. Bu şaka, polis binasına birkaç adımlık mesafede durakta tohum satan büyükanneyi eğlendirir. Eğlenmenin bir ödülü olarak, iyi bir büyükanne, iki kat indirimle (her biri 50 ruble) tohum satacak.

Sonra eylemler yoldaşı kurtarmaya başlar. Kullanıcı, karpuzlarla duraklığın yakınında geçirir ve güvercin sürüleri anında toplanır. Satış görevlisi dikkat dağıldı ve şu anda parlak Alexander Rodionovich telefon çaldı. Geri dönen kadın kaybı öğrenir ve en yakın polis karakoluna başvuruda bulunur.

Ödevin devamı

Karpuz satıcısı polis karakoluna koşarken, mallarını çalmalısınız. Bu klasik çözümler hala "The Bearded Man" sözcüsü oyunlarında çok şey sağlayacaktır. Yaşlı bir kadını dergilerden nasıl alacağınız da bu kategoridedir çünkü ana karakter bu konuda iki hırsızlık yapmıştır.

Karpuz aldıktan sonra barların arkasındaki bir arkadaşa verilmelidir ve onları kuşlara atar. Bu darbeden güvercinler bilinçlerini kaybederler ve sadece envanterde kalmaya devam eder. Bu, büyükanne tarafından verilecek olan derginin fiyatı. Kuşlar, ayçiçeği tohumları satma sürecinde onu rahatsız ettiler ve bu yüzden onlara intikam almak için karar verdiler.

Görev bitmiyor, çünkü telefonun çalınması şüphesi Sakal üzerindedir. Bir arkadaşına barların arkasında bir cep telefonu vermek gerekiyor ve başka bir suçla suçlanacak ve her durumda kazanmak zorunda kalacağı için onun için bir rol oynamayacak. Bu hareket sayesinde, tüm şüpheler ana karakterden çıkarılır ve arkadaşı kurtarmak için büyük kalır.

Oyun hakkında genel ipuçları

Proje "quest" türüne ait olduğu için, oyuncunun her adımında bulmaca peşinde olacak. Tek başlarına uğraşmak için öncelikle her bir yeri en küçük ayrıntıyla incelemelisiniz. Görevi çözmekte yardımcı olabilecek öğeleri bulun ve bunları bulmanın yollarını arayınız. Genellikle eşyalar kullanıcının gözlerinden gizlidir veya içerinin bir parçasıdır. Bu durumda, kişi kutunun dışında düşünmeli. Örneğin, bir taksi şoförünü bir yerden uzaklaştırmaya zorlamak için bir "dur yasak" işareti oluşturmanız gerekir. Bunu yapmak için, sitede bir başlık çalın, üzerinde iki çapraz çizgi çizin ve kayaklar üzerine asın. Oyundaki görevleri yerine getirirken alışılmadık düşünme başarının anahtarı olacak, çünkü geliştiriciler bulmaca tasarlarken bunlara güveniyor. "Sakallı" oyun süresi farklı değil, ancak boş zamanların birkaç saati için büyüleyici bir macera yaşatacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.