ModaTakı

Mükemmel dekorasyon: yüzük boyutunu bulmak için nasıl

Tatiller her zaman ve her zaman hoş bir gelişmedir. Herkes, bu küçük çocuk veya yetişkin olmak hediyeler sunmak kabul edince değerli güne gözle bekliyor. Doğal olarak, tapıyorum herşeyi başlattı. Kadınlar için, en favori hediyeler her zaman takı olmuştur. milyonlarca kız sevilen bir sofistike halka yaptığı yüzük parmağında görünce hayal ediyorum. Ama ne yazık ki Cavaliers çoğu hatta bazı sevdikleri ve nasıl boyutunu belirlemek için hangi boyutta bilmiyorum bir alyans.

Nasıl herhangi takı salonda halka boyutu kesinlikle olacak istemi satış danışmanları öğrenmek için. Bir kural olarak, özel olarak kendi boyutunu bilmiyorum edenler, cihazlar için orada tasarlanmıştır. Farklı çaplarda çeşitli halkalar oluşur. Burada tahminim uygun olması pek mümkün değildir çünkü, bir günümüze ele alınacaktır insan boyutları, bilmeden bir hediye olarak bir yüzük satın almak isteyen insanlar, bazı sorunlarla karşılaşabiliyor. Eğer öğrenmek önce Üstelik halka boyutu, ölçüm için farklı desenler olduğunu akılda tutulmalıdır. Geniş ve dar halkalar için: Bir kural olarak, iki farklı ölçeri kullanın.

Tüketicilerin çoğu bile halka boyutunu bulmak konusunda hiçbir fikrim yok. Bu durumda, uzmanlar takı mağazaları birkaç gün içinde halkaların farklı türlerde denemek için gibi olmak önerilir. Onlar bir insan parmağı büyüklüğünde birçok faktör tarafından etkilenir diyerek bu açıklar. Örneğin, farklı zamanlarda birinin boyutunun, aynı parmak değişebilir. Sabah şişme olabilir ve seçilen halka şu anda büyük bir olabileceğinden en doğru sonuçları, günün ikinci yarısında bir uydurma verecektir. Ayrıca spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra, uygun bir dekorasyon veya başka herhangi bir fiziksel aktivite aramaya tavsiye edilmez. Onlar en azından birkaç saat geçtikten sonra, gereklidir. adet sırasında kadınlar da bu anda, kollar hafif şişmiş bu nedenle mükemmel halka arayan gitmez. mücevher parçası seçerken çok önemli bir faktör ve vücut değil, aynı zamanda çevre değil sadece sıcaklığıdır. her şeyden bilgilere ek olarak, uydurma en az üç kez gerçekleştirmek için gerekli olan, ya da satın alma boyutu uyumsuzluğu olasılığına sayesinde tam keyfi teslim edemediği unutulmamalıdır.

Birçok zaman bir sürü geçirmek sevmiyorum. Bu tür insanlar genellikle rahat bir ortamda evde olmak ederken, halka boyutunu bulmak için nasıl merak ediyorum. Aslında, halkanın büyüklüğü dahilidir daire çapı mm olarak ölçülen bir ürün, yani en fazla çekmek için en kolay yolu giyinme parmak oturan ve en yaygın hattı veya santimetre ile, çapı ölçülür. En önemli şey - yarım milimetre sapma oldukça büyük bir rol oynar, çünkü büyük bir hassasiyetle tüm eylemleri gerçekleştirmek etmektir. Hatta küçük bir fark küçük bir halka seçilmiş veya büyük yapabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir durum mutlu bir ve genellikle ölçüm yöntemi tipik bir hediye olarak tasarlanan yüzük boyutunu belirlemek için kullanılır olmayacaktır. Elbette büyüklüğünde doğrudan sorabilirsin ama bir sürpriz yapmak arzusu durumunda, böyle bir senaryo en uygun değildir. Ama, yanlış beden halka kuyumcuya iade etmek bir hediye seçerken neredeyse imkansız olacaktır. Bu nedenle, doğru bir boyutunu bilmek arzu edilir.

Bu arada, hangi oldukça çok var. Genellikle 15 ile başlar, yani minimum çapı 15 mm'dir. Bir önceki yarım milimetre daha yüksek sonraki her. mücevher sektörlerinde üretilir maksimum boyutu, 25 mm 'dir. Oldukça sık tip boyutu 16.5 yarısı olarak kabul edilir olması ilginçtir. onlar tam teşekküllü bağımsız boyutlar çünkü Aslında bu, kesinlikle doğru değildir. dekorasyonunu sevdim olay doğru boyutta değil size eğer, satış asistanı sorabilirsiniz halka boyutunu küçültmek veya artırın. o yüzük boyutunu değiştirmek mümkün olduğu Hemen hemen tüm takı salonları atölyeler var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.