OtomobilMotosiklet

Ne bir motosiklet koltuk çekme olduğu

Kuşkusuz, herhangi motosikletin en önemlisi mükemmel kalitede, tabii ki, dinamik gücünü, hız ve. Oldukça sık, demir atı gücü hakkında fikir insanlar daha az önemli herhangi bir teknoloji için onun görünüşü, unutmak. Bugün, sürücü moto görünümünü yükseltmek ve mükemmel yollarda öne isteyen birçok örneği vardır.

Özgün oldu aracınız için, bir motosiklet koltuk çekme gibi bir hizmeti yardımcı olacaktır. O ana kurucu koltuk kaliteli görünüm sanat olduğunu belirtmek gerekir. Buna dayanarak, bu özel dikkat gerektirir. ilk etapta Bu ilgi estetik açısından dikkate alınmalıdır, ama aynı zamanda kolaylık unutulmamalı.

Yararları koltuklar daralma

nitelikli uzmanlar tarafından yürütülen Motosikletinizdeki belden aşağısının ile şunları yapabilirsiniz:

  • motorlu araçların dış yükseltin. Bir motosiklette Koltuklar onlar dış tahriş karşı korunmayan, araba eşlerinden farklılık gösterir. Bu faktörler, böylece çökeltme, rüzgar, güneş ve tüm türleri dahil bulunmaktadır. Buna dayanarak, biz kaybolur ve orijinal rengini kaybeder, aşınmalar veya çizikler var, koltuğun uzun süreli kullanımdan sonra, onun güzelliğini kaybeder farkındayız. Ve bu dışını bozar "canavar." Koltuk Dolgu motosiklet Eğer güzellik geri ve tekniğine dikkat çekmek sağlayacaktır.
  • senin birimi daha da özgünlük verin. Eğer sadece birçok farklı renk döşeme geniş bir ürün yelpazesi sunmak için, daha sonra bu şirketteki seçiminizi uzmanlaşmış de koltuk onarım sipariş eğer. Döşeme kumaş, elbette, deri. Ve bu renklerin çeşitli malzemeler bağlamak, bir koltuk savurganlığının vermek sağlayacaktır. Biz hep harika görünüyor, sözde kontrast dikişler kullanmayı öneriyoruz. Her geçen gün bu koltukta daha popüler nakış olur. Bu sizin beğeninize motor kulübünden veya diğer görüntünün amblemin ile temsil edilebilir.
  • Uzun yolculuklar için kişisel konfor arttırın. Koltuk Tamir güzel bir görünüm değil, aynı zamanda en yüksek seviyede konfor sadece sunacak. Koltuğuna ayarlandığında Yüksek kaliteli deri, dokunmaya çok hoş, yumuşak ve düşük sıcaklıklarda hoş ve yüksek sıcaklıklarda olacaktır. Bu yolculuk konforunu artıracak.

Farklı motosikletler için koltuk Cording

Bilindiği gibi, dünyada motosiklet çok sayıda vardır. Bu scooter, moped ve motosiklet kendilerini içerir. Bu teknik için farklı geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır: koltuk tamiri, kapak motosiklet koltuk uygulanmasını şeklini ve çok daha fazlası değişen. Koltuk anatomisinin sözde değişim müşterileri arasında oldukça yaygın olarak görülen. Eğer sizin için seveceksiniz rahat ve güzel bir görünüm, yapabiliyorsa, o durumda, o zaman, koltuk alakalıdır.

Deri koltuklar

motosiklet ve diğer motorlu araçların çekme Koltuk yapay deri kullanımını gerektirir. Çoğu zaman, yüksek mukavemet ve mükemmel olan bir madde kullanılan bu malzeme, aynı zamanda, çeşitli uyarımlara ve neme dayanıklıdır. Normal olarak, bu cilt araç koltuğu döşeme için üretilir özel bir malzemedir.

baner

Çoğu zaman, bir motosikletin koltuk başarısız bir yıpranmış eski döşeme nedeniyle tamir edildi. Ayrıca sık sık eski döşeme için bazı ayarlamalar yapmak ve bazı ek ayrıntılarla görünümünü iyileştirmek için arzu neden olur. Koltuk en motosiklette sömürülen bir konu ne olduğunu anlamak önemlidir.

Buradan, bel motosiklet geriye dönük olacak malzemesinin mutlaka direnci, aşınma ve geliştirilmiş sıkılık için, arttırılmış dayanıklılığa sahip olmalıdır elde edilir. Müşteriniz koltuk doğal deri, aynı zamanda mevcut uzman şirketlerin hizmet böyle bir varyantı için isterse.

Her durumda dış zararlılardan koltuğunu korumak için gereklidir.

döşeme tasarım

bisikletin tasarımı oldukça büyük farklılıklar olabilir: Basit bir kapaktan farklı ve renkli için. Bugüne kadar, oldukça sık çok renkli döşeme kullandı.

Bu tür çalışma maliyeti gibi, 2 bin ile 2,5 ruble değişir. zamanlar vardır, bu miktar için geçiş maliyeti. Bu tamamen, doğrudan uygulanacak koltuk boyutuna ve malzeme bağlıdır.

Böylece, kendi takdirine bağlı olarak motosiklet koltuk döşeme seçebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.