SeyahatYol tarifi

Nerede Moskova'da bir çocukla yürümeye: ilginç yerler seçimi

Birçoğumuz kendi ülkesinde değil kalmayı tercih ederler. Bazıları kolundan çocuğu alırken, başka bir şehirde akraba ve arkadaş gidin tatil bırakın. İkisi de rekreasyon formu kendi yolunda iyidir. İlk - Onlar için çocuk ve bakımı ile ilgili sorunlar eksikliği alım ve ince harcanabilir para büyük miktarda varlığı egzotik meyveler. tatilinin ikinci tip hatta birlikte yaz tatillerinde pes sevmiyorum daha uygun aile insanlardır. Günümüzde yalnızca ziyaret şehirler hakkında olması, hem de yürümek ne görebilir ve nerede, memleketi olmaktan olmayacaktır.

Yani, Rus başkentinde arkadaş veya akraba gelmiş olduğunu düşünün. Doğal olarak, ilk birkaç gün hatta Moskova'da çocukla bir yürüyüşe nereye düşünmeye olmayacaktır. Şu anda, farklı bir iklime alışması için, yeni yaşam ritmine uyum her zaman vardır. Buna ek olarak, ürün satın ve bir kaç gün için ve açmak için gereklidir. Genelde, yeterince problemler, bu nedenle çocuğunuzla yürüyüşe nereye Moskova sorusuna ise, "iyi zamanlar" kadar ertelenebilir. Ama burada işler buzdolabı yiyecek dolu ve yakınları siz ve çocuğunuz ile yürümek için sabırsızlanıyorum zaten, ambalajsızdır. Onlar anlayabiliriz. Onlar harika bir tatil yapmak için, genel olarak, en güzel yerde yaptığınız lezzetli bir şey ile tedavi etmek istiyorum. Daha sonra bir yürüyüşe nerede sorusunu gündeme bebek. Moskova, bildiğiniz gibi - şehir küçük değildir, yani sadece sokaklarda yürümek (ilginç hatta bazen tehlikeli değil) çalışmaz. Size şaşkınlık en çok zevk sırayı belirlemek için yardımcı olacaktır.

  • Nerede Moskova'da hafta sonu yürümeye? Tabii ki, Alexander Park. Belki de bu Rusya'nın başkenti en iyi yerlerden biridir. Kremlin'e, Anıtkabir'deki veya daha hiçbirinde az Görüldüğü genel olarak turist ve ziyaretçiler gibi Moskova'nın merkez çağrılabilir Moskova'da müzede. Hakkında Alexander Park çok efsane. Bazı ilginç gerçekler ve park ile ilgili gizemli durumları söyleyebilir bir rehber ile buraya gelmek için bu nedenle çok ilginç ve bilgilendirici. İskender bulmak o kadar onun çok kolay, Kremlin kuzeybatı tarafında yer almaktadır.
  • Tsaritsyno Parkı. Tabii ki, renkli sürmek ve pamuk şeker bulamazsınız, ancak tam temiz hava ve üstün doğanın tadını olabilir (ve bir çocuk için de çok yararlıdır). Park asırlık tarihsel değerleri ve modern tasarımı birleştiren Rus sermayesinin en iyi yerlerden biri olarak kabul edilir.
  • "Hermitage" bahçe. Moskova'da çocukla bir yürüyüşe nerede olduğunu biliyor musunuz? Biz büyük bir seçenek sunar - "Hermitage" bahçe. Bu son zamanlarda yeterince inşa edildi çünkü tarihi bir site değil, ama bu eğlence dolu. Romantik yer yalnız ve küçük bir çocuk ile hem yürüyüş yapmak için. Parkın merkezinde kalp şeklinde büyük bir kemer olduğunu. Efsaneye göre, bir dilek yapma, kalbinden geçen her kişi, onu uyanık olsun. Biz Bebeğiniz bu yerde ilgileniyor eminiz!

tarihi yerleri ek olarak, çocuğunuz kesin seveceksiniz birkaç eğlence parkları vardır. Moskova'da çocukla bir yürüyüşe nerede En önemlisi, çok iyi biliyorum. Sonra geri kalan unutulmaz olacak ve bebek yeni ve heyecan verici bir deneyim olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.