SeyahatOteller

Modern otel dönüştürülmüş 11 tarihi binaları

Yeni otel çok sayıda dünyasında her yıl görünecektir. Temel olarak konuklarına hizmet her türlü geniş bir seçki sunan modern bir yapıdır. Ancak, otel bazıları bambaşka sırayla oluşturulan binalarda yer almaktadır. fabrikalar, tiyatrolar ve hatta cezaevlerinin eskiden otel vardır.

Erkeksiz Fort (Portsmouth, İngiltere)

Daha önce şimdi ana fotoğrafta gösterilen kale yüzen yüzlerce İngiliz askerlere ev olarak 22 oda ve bir spa ile donatılmıştır lüks bir otel, bir görev yaptı. Bu Isle of Wight yakın, uzak olmayan İngiltere'nin anakaradan yer almaktadır. fort Napolyon'un Fransız birliklerinin İngiliz istilasından arazi korumak için inşa edilmiştir. tekne veya helikopter ile kendisine yapabilirsiniz almak için.

Liberty Hotel (Boston, ABD)

Bu otel geri 1851 kadar uzanan, en eski Amerikan hapishanelerinde Charles Street birinde yer alır ve 1990-th kadar geçerlidir. Bir yıl sonra o 150 milyondan fazla dolar harcama, otelde yeniden inşa edildi. O zamandan beri, bu bina Boston'un en popüler yerlerden biridir. kompleks boyunca farklı bar ve yerel restoranlar, eski hedef otel anımsatan "zil" veya "Alibi" gibi başlıklar, çok sayıda vardır.

Hotel im Wasserturm (Köln, Almanya)

Bir zamanlar bu bina Avrupa'nın en uzun su kulesi oldu. Dünya Savaşı sırasında pratik yıkılmış ve yavaş yavaş harabe haline gelmiş oldu. Ancak, 1990 yılında bina yeniden inşa edildi ve lüks bir otele dönüştü. Şimdi şehrin güzel panoramik görünümle bu silindirik yapı Michelin yıldızlı iki restoran bulunmaktadır.

Ace Hotel (Los Angeles, ABD)

Bu otel binası yanı tiyatro 1927 yılında inşa edilmiş olarak, sanatçılara ev sahipliği yapmaktadır. zamanda İspanyolca Gotik tarzı tiyatro Made şehrin en iyi olarak kabul edildi. Şimdi burada 182 odalı için tasarlanmış bir lüks oteldir. Her biri kendi içinde öylesine eşsiz binanın özgün dekor şey tuttu. Zemin katta misyon özgün yapısı anımsatan tonozlu tavanlar, taş kulesi, muhteşem avizeler ve duvar resimleri, muhteşem bir tiyatro vardır.

Bu Zacatecas (Zacatecas, Meksika)

Bu bina, şimdi 49 odalı lüks bir oteldir tarih, lüks ve macera birleştirir. Daha önce, bir savaşçı Arena "San Pedro" oldu. onun vintage görünümü rağmen, otel tüm modern olanaklarla donatılmıştır.

Basın Otel (Portland, ABD)

Otelin adı açıklamak kolaydır. Onun bina büyük devlet gazetelerden birini yayınlamadan önce bulunduğu - "Portland Press Herald". 2009 yılında satışa sonra tasarımcılar modern bir butik otel haline binayı açmak başardık. Dışında adından, eski hedef otel anımsatan şeyler, bir çok binada. Burada çeşitli baskı unsurları göstermek ahşap paneller ve halı üzerindeki harfleri oyulmuş duvar üzerinde gazetelerin başlıklarını görebilirsiniz.

Trump International Hotel (Washington, ABD)

saat kulesi ve eski postane olarak bilinen tarihinin 1899 yılında inşa edilen bu bina,. 1914 yılında bir iş merkezi haline getirilmiştir ve 100 yıl sonra, yeni seçilen Amerikan Başkanı Donald Trump tarafından sahip olunan DJT Holdings LLC, şehrin en kötü biri olarak kabul edilir neden olan bir otelde haline dönüşmüştür.

W Amsterdam (Amsterdam, Hollanda)

Elite Hotel "Amsterdam" Önceden Maliye ve Haberleşme Milli Müdürlüğü yanı sıra KAS Bankası bir ikiz binada yer almaktadır. altın ve elmas mücevher bolluğu - otelde ilk tesisin bellek bir telefon hattı, ikinci gibi dekor unsurları, olsaydı.

21c Museum Hotel (Louisville, Amerika Birleşik Devletleri)

Daha önce, bu bina tütün ve viski büyük miktarda depolamak için hangi bir depo vardır. Şimdi bu bir butik otel ve çeşitli etkinlikler düzenli olarak yapılmaktadır geniş bir sergi alanıdır. Bina Tarihi Yerler Ulusal Kayıt listelenmiştir. Otelin barları binanın tarihine bir haraç olarak yerel üreticilerden viski büyük bir seçim var.

Belmond Villa San Michele (Floransa, İtalya)

15. yüzyılda inşa edilen Floransalı manastır binası, küçük bir lüks otel olarak yeni bir hayata bulmuştur. Erken kilise liderleri anımsatan zarif bahçeler, kemerli tavanları ve sakin sessizlik, burada yaşamış olması.

Kimpton Cardinal Hotel'de (Winston-Salem, Amerika Birleşik Devletleri)

eskiden Genel merkezi RJ Reynolds'ın tütün şirketi hizmet binası, şık bir butik Kimpton Kardinal dönüştürülmüştür. Reynolds karısı adına bir restoran Katharine Bar and Brasserie vardır. Bir önceki misyon yapısı üzerinde de ahşap paneller üzerinde çok sayıda duvar resimleri ve tezhip anımsıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.