SeyahatSeyahat İpuçları

Mısır'a getirmek için ne

Mısır - antik, gizemli ülkesi. çok onun yazılır nasıl kaç filmler çekildi! Ama dedikleri gibi, daha iyi yüz kere duymak çok kez görmek için. Özellikle sonsuz güneşli ülkeye soğuyor sezonunda, bu cennete dönecek olursak, tabii, tarihi anıtlar adam medeniyet bayındır, doğa, Sahra çölünde büyüklüğü kontrastını isabet ihtimali olan ve.

Eğer bu antik ülkenin bir yolculuğa gitmeden önce, tarih ve bu ülkenin geleneklerine yakından tanımak için emin olun. Mısırlılara değer ve yerel nüfusun gümrük nelerdir ne olduğunu bulun. Bu onların adetlerini bozmadan tatile sırasında ülkenin vatandaşları ile hoş sohbet için yardımcı olacaktır.

Bu kadın giyim terzilik öncelikle geçerlidir. O bir Müslüman ülkeye gitmek unutmayın, uzun kollu sana ve orta boy etek bir bluz kapmak gerekir. Eğer planlıyorsanız Böyle giysiler, uzak şehre kendini yararlıdır. Daha demokratik giyim oteller topraklarında.

Eğer bir geziye gidiyor ilk kez iseniz Mısır'a yanınızda ne, doğar sorgulamaya önce, emin olun ve bir çok şey var almaya çünkü o, boş değildi. Tabii ki, çağdaş Mısır - neredeyse tüm yerel nüfusun ticaret yapan olduğu bir gelişmiş ülkedir. Burada her şeyi satın alabilirsiniz. Ancak ürünler bazen hatırı sayılır, marj var. Evde, alışverişten getirmeleri için bir şey unutursanız, hatta mağazalarda, satıcılarla pazarlık etmeyi unutmayın. giysiler satan butikler bolluğu göz önüne alındığında, şeylerin Mısır'a yanına almaya ne sorusu olarak yaygın değildir.

Ama ilaç ve her zaman el altında olması gereken temel öğeler için olduğu gibi, farklı bir hikayedir. şapka dikkat edin. Tüm aile üyeleri bile ülkeden ayrılırken mevcut olmalıdır. kavurucu güneşe korumasız deriye, özellikle çocukların yıllardan zarar verebilir. güneş gözlüğü ile gözleri özel koruma, aynı zamanda bir zorunluluktur. Aynı vücut kremleri, losyonlar ve köpüklerle güneş kremleri için de geçerlidir. tatil Onların varlığı gereklidir. getirmek ne bir listesini yaparak, bu, belki de, önemi ikinci sırada. Mısır'da biz zevk ve sağlık için yemek. O hızla pahalı bir hastanede yakar veya güneş çarpması dönüş tatil unutmayın.

uyuşturucudan Mısır'a ne getirebilir? Bu, her şeyden önce, fon için yanık, tercihen birkaç türün yanı sıra tıptan hazımsızlık, analjezikler ve kişisel olarak sizin için gerekli olan ve bir doktor tarafından düzenli olarak götürün. Tabii ki, el sağlık sigortası olacak, ancak daha ciddi durumlar için tasarlanmıştır ve bu hiç nasıl çalıştığını, sigorta şirketi bütünlüğüne bağlıdır. Her otel ilkyardım bir noktası vardır, ama ihtiyacınız olduğunda, bu kapalı olacaktır olabilir. her zaman olduğu gibi ilk, bekleyin.

ayakkabılarından Mısır'a ne getirebilir? Cevabı çok basit - rahat flip-flop ya da açık tekneler her zaman düşük topuk üzerinde, hakiki deriden yapılmış. Tam olarak ne deniz için bırakmayacak bu özel ayakkabı, böylece veya karada, Mısır'da satın almak zorunda. Özellikle keskin mercan ve çok ince dan ayaklarınızı koruyacak oluklu tabanları, kapalı ayakkabılar yapılır. Eğer geri kalanının ilk günü can bacakları zarar ve uzun zamandır beklenen tatil olmadan sol olarak, bu ayakkabı olmadan kategorik imkansız denize gitmek. Bu arada, kolayca mayo altında ayakkabı rengine uyacak, onlar arkadan dantel sıkın nedeniyle sevimli ve kavrama vardır. Onlar 15-20 dolara mal, ama iyi yıpranmış, onlar koymak ve ülkedeki dinlendikten sonra yapılabilir.

Daha çok eğlenmek için Mısır'a ne getirebilir? Bir maske, şnorkel ve yüzgeçleri kapmak için emin olun. Eğer farklı fiyat aralığında çeşitli yerine, bunları önceden satın almadıysanız. Bu dalış gitmek ve şaşırtıcı sualtı dünyasını keşfetmeye başlamak için izin verecektir. Zevk ucuz, ama buna değer değildir.

Eğer çocuklu seyahat ediyorsanız, Mısır ne getirmek? Şişenin az miktarda kolaylık olması için toplayın. Onlarda ki bir barda ya da restoranda tatlı su dökeceğim hep onların susuzluğunu gidermek için bir fırsat olduğu için. Bazen otel temiz içme suyu alabilir Hiç suda, büyük şişeler bulunmaktadır.

Bu kişisel düşüncedir - alkollü içeceklerden Mısır'a götürmek ne sorusu üzerine, cevap aşağıdaki gibidir. ülke alkol satmak değil, ancak şirket ile seyahat ediyorsanız geleneksel olarak, dinlenmek için kabul edilen tatile olduğu bilinmektedir. Ben kullanışlı tavsiye iyi bir arkadaşım var. O biraz alkol için teşvik ve ilk iki gün içinde yemek vysokogradusnogo Avrupa mutfağının. Bu tavsiye sadece değerliydi. Ben mide uyarlanması için hap almak zorunda yoktu, her şey harikaydı. En önemlisi, tüm tatil için tam anlamıyla bu tavsiye almazlar.

bu harika ülkede tatile gidiyor, seveceksin eminiz. Uzun bir süre için hatırlayacağım. insanlığın beşiği olduğundan Ayrıca, tekrar tekrar dönmek emin olun burada.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.