Ev ve AileBayram

Ne zaman öpücük günü? öğrenmek

her zaman öpücük sevgi ve tutku bir sembolü olarak kabul edildi. "Aşk mührü", gibi lakaplar uygulanacaktır "nektar nefes." Hatta özel bir gün ayırdı. "Ne zaman öpücük günü?" - soruyorsunuz. Ciddi gün 6 Temmuz'da kutlanır. İlk olarak, bu festival sadece İngiltere'de var olan, şimdi dünya sayesinde olmuştur Birleşmiş Milletler.

veya kayıt öpüşme

ciddi gününde dünya "ya öpüşme" kayıtları hatırlıyorum. Örneğin, en uzun öpücük neredeyse 18 gün boyunca sürdü. Japonya'dan gençlerin kaydını henüz kırılmış değil - su altında en uzun bir öpücük 2 dakika, 18 saniye sürdü. Öpüşme Günü birçok ülkenin takvimde ortaya çıktığında, insanlar soyadı Wolfram ile bir adamın başarı hatırladı: 8 saat o sekiz binden fazla kişiyi öptü. Hatta "oscular yapımcısı." Lakabı Film, filmin kahramanları tanınan en etkileyici öpücük ise "Rüzgar Gibi Geçti". Ve ne öpücük hiç geliyor?

öpücük kökeni

öpücük kökenli en güvenilir teorisi - severler öpmeye başladı altında biri, birbirlerine nefes ile paylaşmak. Onlar bu ruhunun bir parça vermek inanıyordu. öpücük başka versiyonu için samimi bir ilişki olarak koklama sonucu önemli bir ortağı koku oldu. Başka makul açıklaması var: Bir öpücük - bebek emzirme bir yankı.

"Gün öpücük" Tatil: nasıl kutlamak için

6 Temmuz tüm akraba ve arkadaş öpmek: mutlaka dudakları yanağına olabilir. Onun erkek arkadaş yüzünden böyle bir eylem sadece yararları, öpmek mümkün olduğunca gerekir:

  • akciğerleri gelişmekte;
  • kan dolaşımı ve metabolizmasını iyileştirmek;
  • mücadele çürük yardımcı tükürük yüksek içeriği ile meydana getirilmiş
  • kırışıklık önlenmesi meydana gelir;
  • kalori (1 dakika için - 12 kcal) kaybolur;
  • vücut tonu ve enerji verir sonuçlanır kan, salınan adrenalin;
  • Bu mutluluk kan hormon salınır - endorfin.

Rusya'da Günü öpüşme

6 Temmuz - Ülkemizde öper gün, bile bile ilgilendiğiniz takdirde, dünya ile aynı günde kutlanır. Biz ciddi tarihi ne var? Rusya'da, çeşitli yarışmalar ve ilginç oyunlar düzenler. Örneğin, "beni burada öp." Bu oyun katılımcıları dudak, kulak, burun ve vücudun diğer kısımlarında öpücük bebek sunmaktadır. bebek öpüşme Sonuçta lider bunun bir bebek ile yapıldı yerde sola (sağ) için komşu öpmek şimdi gerekli olduğunu açıkladı.

Parti araya çiftler oscular piyango sağlayabilir edin. Sonuçta çiftler onlar canlandıracak öpmek ne demek kartları seçerler (uzun, dost, yüksek sesle sıcak). iş yapılırsa, ana ödülü sunuyor.

Öpüşme Günü tüm hızıyla olduğunda, biz kızlar Portreler boyalı dudaklar çizmek sunabilir. Bunu yapmak için, pek çok renkli tüplerin dikkat çekmek gerekir ruj. erkekler tarafından seçilen En İyi resmi.

Orijinal adları ile gelip tavsiye bayram havası yemekleri oluşturmak için, (baharatlı et) "Ejder Öpücüğü", "Kelebek Kiss" (hafif salata), "Fransız Öpücüğü" (salata). içecek isimleri de değiştirilebilir.

Unutmayın, 6 Temmuz - öpücük Günü. bir yıldan fazla kayda görevlisinin tarihi. Eski köprü üzerinde bir öpücük ile romantik bir akşam - Bazı şehirlerde diğerlerinde merkezi alanlarda eğlence etkinlikleri vardır. Önemli olan, sevgi, öpücük ve sevilmek, sadece bu gün ve her zaman!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.