SağlıkMüstahzarlar

"Miracle-karma" - eklem için bir jel-merhem. Jel balsamı "Mucize Hush": kullanım, önerilerin ve yorumlara talimatlar

En etkili yeni ürünlerinden biri, indirgeyici kıkırdak dokusu Şirket MUCİZE Hush birleşme yeri için bir jel merhem - ve dejeneratif-distrofik değişiklikler mücadeleye yardımcı, "Mucize Hush" oldu. Bu araç, kıkırdak ve periartiküler bağ dokularının tahribiyle ilişkilendirilen, eklem ve omurga hastalıkların kompleks tedavisi için önerilir.

Talimatlar: endikasyonları ve kontrendikasyonları

Jel balsamı eklemlerin yaş deformasyonda, oluşumu ve kas-iskelet sisteminin en hastalıkları için tedavi türü olarak engellemek için, hem de yaralanma sonuçlarından kurtulmak için düzenli olarak kullanılması önerilir. Osteoartrit ve osteoartrit, artirit ve poliartirit, romatoid artrit, nöralji, siyatik, bel ağrısı, lumbosakral pleksus sorunları - jel balsamı - hastalıkları olan "Miracle karma" kullanılır. Yorumlar kaslar, tendonlar, bağlar, kemikler ve kıkırdak (kırıklar, burkulmalar, çıkıklar) mekanik yaralanmalar bu listeyi tamamlamak. Bu unutulmamalıdır ki araçların münferit bileşenlerinin idiosenkrazi - ilaç rejimi hariç bir sebebi.

Yapı ve Kompozisyon

eklemler için "Miracle karma" jel balsamı aşağıdakileri içerir: saf su, cowberry özü, hidrojene hint yağı, gliserol, formik alkol, siklometikon; trietanolamin ve karbomer; setearil alkol; hondrolon; sığır kıkırdaktan üretilen kondroitin sülfat; kolajen; betain; lanolin; lesitin; kamfor; Trilon B; sitrik asit; Cato; tat verici; E102 sabitleyici. Jel balm satışında 70 g tüplerde ambalajlanmaktadır gelir

Önleyici eylem

kalsiyum ve protein bileşikleri (hayvan kollajen) kıkırdak dejenerasyonu, sinir uçlarının maruz kalma, daha sonraki enfeksiyon ve iltihap tahrik harap eklem kapsülü artmış sürtünme yol açabilir bağ dokusu bölgesi açığı ile zenginleştirilmiş "Miracle karma" (jel balsamı eklemler) . Artan ağrı hastanın yaşam kalitesini kötüleşeceğini ve sakatlığa yol açabilir. Karınca alkol, jel merhem "Mucize Hush" bölümü, yaralanma yere bu aracın tüm bileşenlerin hızlı ulaşım, sinirleri etkileyen sinir uçlarını bloke ederek ağrıyı hafifletir teşvik etmektedir. spondyloarthrosis deforme artrit ve poliartrit değişim kaynaklı, romatoid artrit, romatizma ve romatoid artrit, artroz, osteokondrozis, skolyoz, osteoporoz, siyatik: nedeniyle de bağ, kemik ve kıkırdak güçlendirir kollajen jel varlığı. kondroitin sülfat, bir ikinci ince proteoglikan ile etkileşime girer - - glukosamin yaşla birlikte, omurga ve bacak eklem yıkımı jel balsam "Miracle karma" önemli bir bileşeni yapar korumak için, değişimler geçirirler.

kıkırdak, eklem ve omurganın Karşılıklı takviye malzemesi azalır iskelet, çeşitli yüklerin olumsuz etkisine karşı korumak eklemlerde kıkırdak rejenerasyonunu teşvik. Şaşılacak bir kondroitin sülfat ve glukozamin tedavisi ve insan iskelet sisteminin çeşitli hastalıkların önlenmesinde kullanılan ilaçların çekirdek hondroprotektorov çoğunluğu.

kırıklar "Mucize Hush" (eklemlerin için jel-melisa) oluşumunu hızlandırmak için zaman nasır, sporcular ve ağır fiziksel emek yapan kişiler, bu burkulma sarmak ve germe yardımcı olur. burada kondroitin sülfat varlığı, hiyalin yüzey bağlantıları, besleme güncelleme ve sinoviyal eklem kıkırdağının membran aktive sentezi interartiküler yeniden oluşturabilir nedeniyle Bu şu anlama gelmektedir (sinoviyal), sıvı , karşılıklı sürtünme negatif sonuç azaltır ve pim eylem elemanları eklem karkas arttırır viskozitesini artırmak için , hareketliliği artırır kıkırdağa güç sağlar ayrıca kıkırdak bileşik üzerindeki yükü azaltmak, şok hafifletilmesidir.

Bundan başka, jel "Miracle karma" ödemler, hematom kaldırır ve tümörlerin eklem etrafında kasları ortadan kaldırır. Ekstre bataklık cinquefoil bölgesinin bu melisa içerdiği halk tıp ve farmakoloji resmi osteoartrit ve gut, dejeneratif disk hastalığı, romatoid artrit, eklem tüberkülozu tedavisi için en iyi bileşenlerden biri olarak kabul edilir. Bu, anti-inflamatuar, anti-enflamatuar, analjezik ve bakterisit etkiye sahip tuzların oluşumunu ve birikimini önler, ama sadece. Sık sık burkulma ve incinmeler sonra rehabilitasyon için öngörülen merhem ve kremlerde bulunamadı. Cowberry ekstre kollajen sentezini hızlandıran, C vitamini ile doyuruldu ve farklı mikro-de zengin, oluşumu ve kıkırdak ve kemik iyileşme teşvik etmektedir.

Referanslar: kullanım yöntemleri, dozları

Jel balsamı "Mucize Hush" üreticilerin tedavi bölgesine masaj, günde temiz ve kuru cilde 3-4 kez koymak için tavsiye edilir. Tedavi süresi - 21-30 gün ve sonra iki haftalık bir mola yapmak gerekir.

eklemlerin tedavisinde Eczane merhem

artroz ve artrit ağrısının tedavisinde kullanılan ilaçların çoğunun ortak aşırı sıvı oluşumunu azaltmak ve iltihaplanma bölümünde sıcaklık azaltılarak şişlik ortadan kaldırmak, inflamasyonu azaltmak, sakinleştirici bir etkisi vardır. Merhemler "diklofenak" ya da "Voltaren Emulgel" (aynı madde), "Bystrumgel", "Fastum jel", "İndometasin" eklemlerin tedavisinde iyi sonuçlar verir. Aynı etki "Ketonal jel", "Naiz jel" jel ve üretilen "Daldırma Rölyef." Jel-balm "Miracle Sus" ile muamele eklemlerin tedavisinde merhem, eklemlerin yapısı geri hastalığı yenmek yardım eder. yaş ile insan vücut dokuları, kemik ve kıkırdak kaybolan hücrelerinin yenilenmesi için gerekli olan çeşitli maddeler, yeterli bir miktarda sentez yeteneğini kaybeder. iskelet ve kıkırdak - eklem "Miracle Sus" için Balsam dolayı protein bileşiklerinin sentezini aktive bunların bileşimi, içinde kondroitin zengin içeriği kollajen yeniden için bir fırsat sağlar.

Yorumlar

Rusya'da, ilaç ücretleri gelen "Mucize Hush'ta" üretimi Şirketi "Shuster İlaç» (Shuster İlaç) yayınladı. Biyolojik olarak aktif maddeler, eklemler jel merhem olarak değil, aynı zamanda aynı adı alkolsüz balsamı-şurup sadece ihtiva edilmektedir. Kapsamlı randevu bitkinin vitamin, mineral ve diğer bileşenleri ile vücudu, bağışıklık sistemini geliştirir kardiyovasküler sistem üzerinde olumlu bir etkisi, vücudun sinir sistemine sahiptir doldurur. Tedavi işlemler doğal organik maddeler yardımıyla, bu durumda, vücutta meydana gelen. Ne görüşler "Mucize Hush'ta" (jel balsamı) adı altında ilaç konusunda hastaları dile? yorumlar kıkırdak ve bağ dokusu, çoğunlukla pozitif sağlığını geri kesinlikle güvenli doğal ilaçlar olduğunu. tıbbi öneriler feragat etmeden Birçok hasta bu harika jel terapötik bir cephanelik bulunmaktadır. Üye hafif bir yağsız bir doku hoş bir koku anlamına gelmektedir belirtti. Bu acıyı ortadan kaldırarak, osteoartrit ile yardımcı olur. Acil durumlarda, kaslarda ve eklemlerde gerginlik rahatlatır ağrıyı hafifletir.

Sporcular hep öyle değil "Mucize Hush" jel övün. Yorumlar çalarlar, hasarlı bileği ligamentler yıllar önce, bu ilacın eski yaralanmalarının ağrı kaldırmaz düşündürmektedir. Çoğu hasta iyi olarak jel merhem üzerinde yorum, ama çok güçlü değil araçtır. Doktorunuzun reçete ana ilaçlarla birlikte kullanmak daha iyidir.

Maliyet, raf ömrü ve saklama koşulları

Jel balsamı "Miracle Hash" (70 g kapasite) Tüp, 100 ila 200 ruble kadar, düşük satılan. Üretici saklama aracı 5 25 derece arasında bir sıcaklıkta kuru bir yerde 24 ay olabileceğini bildiriyor. Buna ek olarak, jel balsam ışıktan korunmalıdır.

Sonuç

Besin takviyeleri "Mucize Hush" serisi kıkırdak, ligament ve kemikleri değil, aynı zamanda çivi sadece güçlendirilmesi, vücutta kolajen eksikliğini ortadan kaldırır, protein kolajen lifleri dayanmaktadır saç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.