OtomobilArabalar

Minibüsler "Ford": Bazı modellerin Bir yorum

Avrupa'da en yaygın minibüsler - minibüs "Ford". Uzun güvenilir ve konforlu arabalar olduğu kanıtlanmıştır. Amerikalılar için, endişe modelleri hala en iyi ve güvenilir. Genellikle (Almanya'da nadir) Türkiye'de yapılan kamyonetler montajı.

"Ford Traz" Rusya ve diğer Avrupa ülkelerinde en meşhur oldu. 40 yılı aşkın bir süredir bu model ve hala en çok satan biridir. 100 km için bu aracın bu tip bir ekonomik gösterge olan 12 litre "yiyor". birimler minibüs (aşağıdaki resim) "Ford" yüklü, 125 ve 155 beygir gücü kapasitesini geliştirmek edebiliyoruz. Montaj Almanya'da gerçekleşir. 17 yolcu koltukları, ama van ayakta duran bir kaç kişiye hizmet verebilmektedir.

Ford'dan Tarih minibüsler

özellikle aksiyon filmlerinde film, 80'li, olarak, kovalamaca görmek çok yaygındır. Onlar "Ford Transit" hemen hemen her zaman katılır minibüs. O zaman, onlar sayıları yaklaşık "Mercedes" ve "Volkswagen" sürüş sayısını aştı açıkça böylece yaygındı.

Böyle popülerliğinin nedeni alıcılar sayılmaz hangi aracın benzersiz yeteneği oldu. Örneğin, vücut yeterince kuvvetli ve stabil olmuştur, korozyona karşı direnç. Süspansiyon, gücünün ve uygun fiyat almak için ekipman için ayırt. açıkça "KamAZ" ulusal hızlı değildi Ancak, hatta "Transit" Sovyetler Birliği zamanında şirketin gelişimine, sırasında monte edilmiş motor.

Modeller minibüs "Ford": zamanımızda teknik donanım

direksiyon sistemi açıkça daha iyi hale geldi - herhangi bir sürücü gösterir. Bu süspansiyon türünü değiştirmek suretiyle elde edildi. Yeni modelde, bu hareketi "inconvenienced" değil, onları karmaşık yollarla (örneğin, buzullaşma) ve keskin dönüşler üzerinde kalmak için yardımcı değildir.

Genel olarak, teknik akort tüm modern gereksinimlerini karşılamaktadır. Bugüne kadar, pazar "Transit" dayanan kamyonetler, üç farklı versiyonlarını bulabilirsiniz. Biz, "Torneo", "Bass" ve "Combi" bahsediyoruz. Yaşlı makineler artık yeni minibüs kullanılır. şirket, ekonomik, ekolojik ve güvenilir sunmuştur: benzin , "Ford Ranger" ve bir dizel "Mondeo" (daha az yaygın "Jaguar X-Taipei").

Modeller ve ekipmanları

Şu anda, anketler alıcılar modeli 'Transit Bass "En popüler oldu. Temel ambalajında gövdesi güçlendirme örneğin direksiyon geliştirilmiş geliştirilmiş süspansiyon gibi sistemleri içerir. Salon bir dönüşüm seçeneği vardır, bu nedenle sürücü yolcu koltuklarının sayısını değiştirmek için takdir yetkisine sahiptir. Orta, uzun ve kısa: "Bas" üç üslerine satılır.

Jumbo denilen modifikasyon, daha fazla seçenek ve ek işlevlere sahiptir. Bu minibüs "Ford", tabii ki, çok daha yüksek olmakla birlikte, güvenlik ve konfor düzeyi tüketilen miktara karşılık gelir.

"Kombi" kurumsal geziler uygulanması için daha uygundur. 9, 14 ya da 17 koltuk - Herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz.

Ford Transit Custom

"Özel" "Transit" altıncı nesil yerini aldı. 2012 yılında, o ilk Birmingham İngiltere'de tanıtıldı. Aynı şirket tarafından benimsenen bir temel van platform olarak. "McPherson" süspansiyon kullanılır. piyasasında, iki versiyonu mevcuttur sadece olumlu değerlendirmeleri bu minibüs "Ford", kısa ve uzun şasi.

İçerde, hem dikey hem de yatay konumda büyük boyutlu yük barındırmak mümkündür. Eğer 3 metreye şeyler kurmak böylece bagaj bölmesi, üst kapak içindeki bir hazneye sahiptir. Çatıda küçük bir bagaj yüklemek mümkündür. Aracın donatmak böyle bir modelin standart setleri farklı değildir.

ford Transit

Minibüsler "Ford Transit" sınıfı M 2013 yılında sunuldu. Araba iş gezisi için tasarlanmıştır, bu nedenle özellikle umursamadı tasarımcıların görünümü olduğu - tadı ile mütevazı Van'ı görünüyor ama. Nesil farklıdır ama onlar neredeyse 3 metreye kargo teslim edebiliyoruz.

İçeride, hiçbir gereksiz parça üreticisi iyi kullanmak için her alanı kullanmaya karar vardır. Sen gereksiz asla nişler, cepler, kutuları bir sürü bulabilirsiniz. Minibüste monte Motor, dizel üzerinde çalışan, 2.2 litre toplamıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.