OtomobilArabalar

GAZ-3302 - iş için güvenilir bir ortak

İkinci büyük ölçekli Restyling GAZ-3302 seçildi sonra 2010 yılında oldu "Gazel-İş." Kim kelimelerin bu kombinasyon gayet normal algılanır, ancak 10-15 yıl önce kesinlikle küçük bir kasabada bir taksi veya meyve ve sebze dağıtımı için bir kamyon ile ilişkili olurdu tezgahları. Ve tüm çünkü bu tür minibüs anda yeni girişimciler için adeta tek seçenek haline gelir. Bugün, öneki "iş" bu kavramın oldukça farklı yönleri yatırım yapmıştır.

Dizilim GAZ-3302, farklı alternatifler ve modifikasyonlar, bir dizi bulunmaktadır. Bu düz yatak kamyon ve yolcu taşıt ve tümüyle metal van ve otobüsler kısaltılmış baz ile veya çatının artan yükseklik - o zaman ve tüm günler için araba söylüyorlar.

2003 yılında GAZ-3302 ikinci nesil ışık gördüm. güncellenmiş aracın teknik özellikleri tasarım açısından çoğunlukla değişti. Örneğin van yeni optik, davlumbaz, oldu ızgara ve ön tampon. Daha (kelime yerli otomobil endüstrisi için uygulanabilir ise) cilalı ve aletlerle birlikte, aralık şasi genişletilmiş bir versiyonu ile takviye edilmiş, ön panel oldu. Ne yazık ki, tüm bu yenilikler para dokunmadım. GAZ-3302 (2003 numunenin özellikleri gibi) Alım hala piyango bir dizi aitti. Hemen hemen tüm modelleri yeniden tasarlanmış dizi motorları tamamlanmıştır ZMZ'nin-40522 (2.5 L., 140 hp) ve UMZ-4216 (2.9 L., 123 hp). "Sobol" kısaltılmış versiyonu için de daha önce Volga yüklü Chrysler, temin 137 hp motoru oldu.

2010 yılında Gazelle hayatında yeni aşaması başladı. konveyör ile geliştirilmiş ilk modellerini soyundan Gazelle-İş modifikasyonu. yeni bir ön tampon ve plastik ızgara - yeni bir "iş adamı" Canlı karakteristik özelliği. "Lüks" sayesinde gövde renginde boyanmış olup, görüntü sis lambaları ile tamamlanmaktadır - oldukça etkileyici görünüyor. değişiklikleri ve GAZ-3302 kabin Etkilenen. O daha ergonomik ve fonksiyonel hale geldi. Eklenen orijinal uyarlanmış ısıtma ve havalandırma birimi, bir likit kristal ekran, yüksek kaliteli müzik vb Eh o, tesadüfen, şimdi ayarlama ve hidrolik aktüatör olan yeni direksiyon, içine sığar. Ateşleme sağa kaydı.

Bu arada, sadece iç değişti. Valorous tasarımcılar Gorki Otomobil Fabrikası, onur ve onları övün, GAZ-3302 bir dizi karakteristik sonlandırılmış "hastalık". Yüksek kaliteli 123 beygir gücünde motor mükemmel hemen şikayetleri neden olmadan, bir 5 tistupenchatoy şanzıman ile eşleştirilmiş. Sadece eksi alternatif onun için sağlanmamış olmasıdır. çeşitli yerlerde hızlandırdı Vücut "işadamı", şimdi daha güvenilir ile gelir sürgülü kapı , yeni bir tasarım. Kısacası, daha iyi kesinlikle her şey, kaplamanın bile kalite haline geldi.

kullanılabilirlik - - gerçekten kaliteli bir ürün Gorki bitki ile temel avantajı onun yaratma, popülerliğinden tüm imkânlarına sahiptir yürürlükte kalır. olacak daha olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.