Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Milföyde Sosis

Çocukluğundan beri, biz sosis çok fazla türde olduğunu biliyoruz. Bu ve sucuk bölümünde mağaza gözler sadece kaçıp o kadar çok geldi sosis süt ve avcılık ve Viyana ve frankfurterskie ve diğerleri. Ama aynı zamanda farklı boyut ve şekillerde ayrılır. tavuk, sığır eti, domuz yapılmış, bu tür soğan, peynir ve kalp arzularını tüm gibi çeşitli katkı maddeleri - onlar büyüleyici ve dikkat ve alışveriş sepetinde sorun.

onlar yararlıdır ve ne yemekler onlardan hazırlanabilir olarak Ama, sosisli satın almak değer mi? Bu sorunun açık cevabı tabii ki, değil vardır. Ve birçok insan köpek, bir parçası olarak hangi et yok olduğuna inanıyoruz çünkü tüm - bu günlük hayatımız gıda kullanılamaz. Aslında öyle değil. Ve bunların çoğu gerçekten kendi kompozisyonda et var, ancak bunlar aynı derecede lezzetli ve sağlıklı olduğunu bilmiyorum.

sosis ortasıdır yer yerinden deneyin. Eğer çalışmaz ve çok sorunlu içinde sosis orta bulmak o kadar et, çok hassas olduğunu. onun merkezi açıklanmıştır bulmak için özgün bir yol - "Hav adında bir kedi yavrusu" başlıklı karikatür unutmayın.

Sosis - hatta ısıl işlem sonrasında lezzetini kaybetmez Bir ürünün hazırlanmasında en hızlı olduğunu. Birçok arada, çiğ yemek tercih ederim. orijinal, onlar kümes hayvanları, hayvan türleri çeşitli dahil et kıyılmış içerir. büyük ölçüde onlar çeşitli katkı maddelerini ne kadar onların çeşitli kalori içeriği ve bağlıdır. Bundan da kendi zevklerine göre değişir.

Aşçı, fırında ve yavru: Biz sosis ve sucuk karşılaştırırsanız, onların temel fark köpekleri kullanımdan önce hazırlanmalıdır olmasıdır. Ama sosis herhangi bir besin değeri içeren gerçeğine sayılmaz. Bununla beraber, açlığı tatmin etmek sadece fırsat var.

bu açlığı gidermek için en kolay yolu su içinde pişmiş bir sosis olarak kabul edilebilir. Ama yemek başka yolları da vardır. Milföyde Sosis - en yaygın biri. Onları Pişirme çok zor değil, bu yüzden hemen hemen herkes yapabilir.

Neden Milföyde sosis? Tabii ki, bağımsız herhangi hamur hazırlamak, ancak mağazaya gidip hazır bir puf ya pul pul ve maya karışımı satın almak çok daha kolaydır. Ve bildiğiniz gibi, geleneksel maya çok daha kolaydır puf böreği, içinde, tat aynı sosis kalır olduğunu. belirli bir özelliği vardır Ama puf böreği sosis yapma, çok dikkatli - Hamur ufalanan olduğunu.

Bu tarif içinde sosis pişirmek için, önceden bir libre hazırlamak için gereken maya hamur, bir yumurta, sekiz sosis ve biraz bitkisel yağ. Tüm terkip maddeleri daha önce satın alınmış olan zaman, hamur çözdürülmelidir, oklava ile roll out ve düz dikdörtgen ya da şeritler halinde kesilir. Sosis böylece bir bütün olarak veya yarı kesilebilir.

Sonra, bizim test bandını çıkarın ve spiral şekli hamur altında gizli olabilir aynı anda biter sosis etrafına sarın. ayçiçek yağı veya tereyağı bir fırın tepsisine ile yağlanmış üzerinde puf böreği yayılmasında bitirdi sosis ve bir yüz seksen derecede ısıtılmış fırında koyun. Periyodik olarak kavrulmuş turta sarısı bağlantılı olmalıdır. Bu köftesi de kızaran kabuk oluştu olabilir sağlamaktır. Biz özgün ve sıradışı sahip olmak istiyorsanız, susam serpin. Böyle de bir fırın, bir saatten fazla battaniye domuz pişmiş. Sonuç lezzetli ve doyurucu olmalıdır. Bu kahvaltı gün boyu enerji ile vücudunuzu talep edecektir. okula, iş götürün, böylece daha piknik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.