SağlıkTıp

Kafa Mezoterapi

Mezoterapi kullanılarak kafa derisi, yüz ve vücut modellemek için cerrahi olmayan bir işlemdir deri altına enjeksiyon , her bir hasta için özel olarak seçilebilir preparatlar. İlaç seçimi, belirli bir sorun ve kapsamı vasıtası uygun olarak gerçekleştirilir. yöntemini kullanırken mesotherapeutic işlem, belirli bir alanda maksimum etkili ilaç konsantrasyonu elde edilir. Enjekte edilen ilaç, genel olarak vücut üzerinde herhangi bir etkiye sahip, fakat özellikle belirli bir kısmı üzerinde hareket eder.

Prosedürler gençleştirme amacıyla sadece reçete edilir. Mezoterapi yaşlanmayı hızlandıran sorunların nedenleri birçok durumda olan stresli durumlarla mücadele etmek için etkili bir yoldur. Prosedür ayrıca uykusuzluk, anksiyete, baş ağrısı, anksiyete ortadan kaldırmak için kullanılır.

mezoterapi tekniği kozmetologlar için gerçek bir nimet olarak kabul edilir. Deri altına enjeksiyon, direkt olarak dermiş (deri) olarak esas vitaminlerin, nükleik asitler, amino asitler, mineraller teslim gerçekleştirilir. maddelerin enjeksiyon sitesinde uzun süre için konsantrasyon şekilde oluşturulan stokları muhafaza eder. Daha fazla etkinlik mekanizması refleksoloji tetikleme yüzeysel enjeksiyonları çoklu tedavilerle elde edilir.

Sonuç mezoterapi aktif kolajen ve elastin içinde aktivasyon rekonstrüktif işlemleri ile niteliksel cilt değiştirir.

Yukarıdaki işlem, ilk M. Pistor tarafından önerilmiştir. Ekipman yüzyıl önce yarım üzerinde kurulmuştur. O zamandan beri defalarca zamanla mükemmelleştirilmiş.

Son derece bugün mezoterapi kafasını kabul. Prosedür geri ve cildi canlandırmak için yardımcı olur. Tekniği saç foliküllerine mikroenjeksiyon içerir. özel kokteyller ilaç olarak kullanılmaktadır.

Mezoterapi nispeten yeni bir hizmet kafa kabul edilir. Ancak, prosedür süresi yeterli yaygın popülerlik elde etmek. Mikroenjeksiyon önlemek , saç dökülmesi kökleri ve arttırıcı büyümeyi artırmak. Prosedür kırılgan ve kuru saç ve saç kırıklarında için çok etkilidir.

Uzman bireysel ilacı seçer. Eser elementler, amino asitler, vitaminler ve diğer gerekli bileşenler mezoterapi gerçekleştirilir kokteyl, bir parçasıdır. çökelti çıkan Saç kalktığında görünüm, yapısını geliştirir. Buna ek olarak, normal deri yağ salgılar, kepek kaybolur.

Saçlı deri mezoterapisi farklı uzun vadeli etkileri. Prosedürler saç dökülmesi askıya değil, aynı zamanda gri saç görünümünü sadece tasarlanmıştır.

ilaç, enjeksiyon yöntemi olarak, her bir hasta ve sorunun doğasına bireysel özelliklerine uygun olarak seçilir, tatbik edilecek.

Mezoterapi kafa 1015 seans ortalama içerir.

Bir prosedür ve kontrendikasyonlar yoktur. Mezoterapi varis, nefropati şeklinde kronik böbrek yetmezliği, kronik damar hastalığı (koroner arter hastalığı, üçüncü derece kalp, üçüncü derece hipertansiyon) üçüncü veya dördüncü aşamada, kan pıhtılaşmasının bozukluğu gerçekleştirilir değildir. Hamilelik ve emzirme, safra kesesi taşı varlığı sırasında gerçekleştirilmesinden kontrendikedir.

Enjeksiyon tekniği en yüksek tıbbi eğitim almış bir uzman tarafından yapılabilir unutulmamalıdır. Prosedürler sootvetstvyuschie izin ve ruhsat ile özel donanımlı tıbbi merkezlerde yürütülmektedir. Evde veya şüpheli tesislerinde Mezoterapi sağlığa zarar verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.