SeyahatSeyahat İpuçları

"Pokrovsky banyosu": yorumlar

Antik çağlardan beri, hamam ziyaret ederken vücudunu değil ruhu da sadece temizlemek için varsayılmıştır. Banyo durum başarısının en zamanlarında birkaç yüzyıl önce Rusya'da ve o zamandan beri kökenli ve onun popülaritesi sadece yetişir. Bütün bu işlemler bağışıklık sistemini güçlendirmek sonra insan vücudu gençleştirmek yanı sıra büyük bir enerji artışı ve zihin güzel karesini verir. Bu nedenle, büyük şehirlerde bu güne kadar mevcut kamu sağlık banyosu kompleksleri açmaya başladı. Moskova, nesiller boyu aktarılacak en eski kabul "banyosunun Pokrovsky" birinde, ama yine de popülerliğini kaybetmedi.

vakıf Tarihçesi

Bu sağlık merkezi savaştan önce, 1930 yılında inşa edildi. Bagrationovsky üzerinde "Pokrovsky banyosu" bir kez sermaye Moskovalılar ve misafir zevk alıyordu. Ve bu ağır bir açıklamaydı - yeri folk ve kentsel şıklığının en iyi geleneklerini birleştirir.

Tam merkez banyo komplekslerinin kentsel dönüşüm programı çerçevesinde düzenlenen, 2006 yılında yeniden inşa edilmiştir. Çalışma aşamada gerçekleştirildi, bu nedenle iki yıl yayılmış oldu. Bu katılmak üzere başka insanlarla müdahale etmediğini yeniden sağlamak için yapıldığını "Pokrovsky banyoları."

Geçiş sırasında, çifti, meşe ağacı, kül ve ıhlamur ile dekore edilmiş ortak oda ve güncellenmiş tesisat tüm mobilya değiştirdi. hamam kompleksinin Birçok müşteri yeniden sonra daha da rahat ve konforlu hale gelmiştir inanıyordu, böylece Moskova'da en iyilerinden biridir.

tanım

Fili'nin at Pokrovsky banyosu - Rus buhar odaları gerçek bilenler için gerçek bir ara. onlar için sıcak su ile hiçbir teknik kapatma dönemleri vardır, çünkü Moskovalılar arasında çok popülerdir. Bu nedenle, bütün bir yıl boyunca çalışmak ve her zaman sevdikleri müşterileri almaya hazırdır.

ziyaretçilerin bertarafı, iki erkek ve bir dişi bölümünde bulunmaktadır. Buna ek olarak, "hamam Pokrovsky" onları ziyaret etmeye karar herkesi, profesyonel masaj ve banyo ofislerde doğrudan kullanılabilecek cilt bakımı uygulamaları, memnun edemiyorum. Böylece, rekreasyon merkezi de spa uygulamaları kapsamaktadır.

İkinci katta o stilistler ve berberler her müşterinin mükemmel ve rakipsiz bir stil oluşturmak yardımcı olabilir çalışmış bir güzellik salonu vardır.

"Pokrovsky hamam" (Fili) merkezinde, geleneksel Rus buhar odaları ek olarak, müşteriler gerçekten dört orada olmak gibi , Fin saunalar onlar Hi-Tech tarzında donatılmıştır olarak. hamam kompleksine ziyaretçi var ısınmak için sadece iyi değil, ama aynı zamanda kalp karaoke dan eğlenmek veya onun restoranında lezzetli bir yemek için.

Sağlık Merkezi Altyapı

fırsatlar ve düzenli müşterilere göre, bir sağlık kurumu "Pokrovsky banyosu" sağladığı hizmetlerin niteliği ve niceliği ile kendi yolunu sadece benzersizdir. İnsanlar genelde burada bütün gün kurşun ve tamamen rahat ve gençleşmek bırakabilir, buraya gel.

Burada, Rus çiftinin ikinci ve üçüncü kat olan geceleri 00-00 8:00 koşarak ve VIP sınıf saunalar saatinde müşteri kabul mutluyuz. tam bir rahatlama ve gevşeme masaj ve güzellik odalar için sağlık merkezinde bulunmaktadır. kendi topraklarında geçen konuk bırakmayacak kadar restoran-kulüp kapılarını kapatmaz ve mükemmel karaoke şeklinde dekore edilmiş Doğu Room'da vakit geçirmek mümkündür.

Bundan dolayı hizmetlerin sayısı sağlık banyosu kompleksi Moskova sakinleri arasında talep çok.

ek hizmet

ziyaretçilerin konforu için Pokrovsky onların binası otopark yakınındaki sağlamıştır bath ve değerli kişisel öğeler ve müşteri saklamak için küçük kasalar vardır.

İnsanlar zaten orada onların boş zaman, bu tür tavla, dama, domino veya satranç gibi oyunların kiralanabilir neşelenmek gerçeği çok memnun bu karmaşık, ziyaret etmiştir. Birisi aniden banyo aksesuarları almayı unutmuş, bunlar sağlık merkezinin topraklarında yer alan bir özel kiosk satın alınabilir. Buna ek olarak, yine cilt bakımı ve nargile için ürünlerin çeşitli orada satıyor. Ayrıca elbise alabilir nerede dolaba çalışır.

Restoran ve Karaoke

Bu işyerlerinde, gerçek alabilirsiniz estetik zevki ortamından ve hoş bir atmosfer hakimdir olduğunu. Kulübün Müşteriler "mythos" o sermaye boyunca Avrupa, Kafkas ve Akdeniz mutfağının en lezzetli yemekler sunmaktadır eminiz, ama bunun ötesinde, burada kimse kötü bir ruh hali içine gitmeyecek.

Yunan tarzında Onun dekorasyonu, kayıtsız el boyaması duvarlar, tek bir ziyaretçinin bırakmayacak. Sen doğum günü kutlaması arasında değişen ve düğün ile biten etkinlikleri tutabilir. Yaz aylarında, bu restoran ile bir yerdir açık veranda, kaliteli mobilya ve büyük bir plazma ekran TV ile bir ortaçağ tarzında yapılmış. Sıcak hava her zevke bir bira cam ve taze hazırlanmış pizza ile keyifli bir ortamda vakit geçirmek için daha iyi bir şey olduğunda. daha rahat bir istemci eğlence için Wi-fi, serbestçe kullanılabilir ve canlı müzik olduğunu.

Ayrıca, sadece hoş bir ortamda rahatlatıcı ve sevdikleri şarkıları performans, eğlenceli vakit geçirmek için başka bir fırsat var. Bunu yapmak için, ayrıca sağlık merkezinde karaoke kulübü ziyaret edebilirsiniz. Kendi sesinin solo tedavisini yapmak ve diskinizi yazmayı bile mümkündür var. Bütün şarkılar tek kelimeyle muhteşem ses çıkarır, böylece kulüp binası, güçlü ve modern akustik vardır ve dans isteyenler için, büyük büyük dans pisti var.

tavsiyeler ziyaretçi

seçtikleri eğlence ve dinlenme kompleksi için çok Moskovalılar "Pokrovsky banyoları." kendi hizmetleri ve çift hakkında yorum ziyaretleri sonrasında, insanlar çok mutlu ve tam dinlenmiş olduğu söylenir. Müşteriler temel işlevlerine ek olarak, merkezi yemek ve içmek bir yer sağlamıştır aslında zevk. Bir güzellik salonu ve hamam ziyaret ettikten sonra olduğu gerçeği gibi insanlığın güzel yarısı temsilcileri gerçek profesyonel yapılan sırayla hemen kendini koymak için fırsat, hem de mükemmel bir masaj şımartın var.

Bu kompleks içinde ne oynuyor müşteri görüş önemli rolü, her zaman herhangi soruların yanıtları, temiz, rahat ve çok samimi ve yardımsever personel çalıştı, her zaman yardım etmeye hazır ve sor.

fiyatları

"Pokrovsky hamam" in Oturum üç saat sürer. Maliyet kadınlardaki, 1550 ruble ve erkekler bölümünde. Ama sağlık merkezi, ziyaretçilerin satın alabilirsiniz , indirim kartları buhar odaları ve Fin saunası bir Rus ofisleri yanı sıra Mythos restoran, kulüp, karaoke ve oryantal Hall ziyaret ederken yüzde 10 indirim veren.

Bu kartların fiyatı iki bin ruble yaklaşık olarak eşit olduğunu, ancak sabit bir ziyarette bu miktar haklı edilecektir.

iletişim bilgilerini

Başkentin batı kısmında "Şefaat banyosu" bulunduğu: Bagrationovsky Moskova, seyahat, Moskova metro "Fili" nin istasyonu 12 sonraki - bu kurumun tam adresidir.

Burada bir kayıt olmadan gelebilir, ancak ayrıntılı bilgi için daha iyi telefonda yönetici çağırmak için: 8 (499) 148-26-04.

güzellik salonunda kaydetmek için aşağıdaki numaralarını aramak gerekir: 8 (499) 145-330-83, 8 (929) 505-44-43.

masa rezervasyonları için veya telefonu kullanabilirsiniz kulüp-restoran ziyaret edin: 8 (917) 516-12-42.

Bu sağlık merkezi başkentin sakinleri "hamam Pokrovsky" diğer birçok benzer kurumları tercih etmeleri şaşırtıcı değildir, kalbin arzularını her şeye sahiptir. Burada geleneksel Rus buhar banyosu ve çağdaş uygarlığın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.