Gıda ve içecekYemek tarifleri

Mikrodalgada et - hazırlarken kızartma

Bir mikrodalga fırında olmadan, modern insanın yaşam hayal etmek zaten zordur. İyi hızla hazırlamak ve yemek pişirmek için yeteneği plakaları preslenmiş, çok rahat ve işlevseldir.

İlk defa ABD'de geçen yüzyılın kırklı bir mikrodalga oldu. Onun mühendis radar ile çalıştı, Spencer icat etti. Tabii ki, o hızla onun brainchild patentli ve o zamandan beri gezegende mikrodalgaların bir zafer alayı başladı. İlk başta, bir insan boyu büyüklüğü çok büyük ve yemek pişirmek için kullanılmamış, sadece gıda için buz eriten, ama birkaç yıl sonra daha kompakt ve kullanışlı hale, sıradan vatandaşların mutfağı bastı.

Bugün çok var için tarifleri farklı yemekler, ama biz en lezzetli yollarını ele alacağız eti pişirmeyi mikrodalgada.
Evet, birçok tarifleri vardır. Örneğin, kızartma pişirebilirsiniz. Bu, ABD'de ve Rusya'da dahil kadar bu ülkeye ötesinde yakalandı geleneksel İngiliz yemektir. Kelime "biftek" kelime anlamı unutulmamalıdır "biftek". Bir mikrodalga fırında Böyle et çok basitçe pişirmek. Bunun için en önemlisi lezzet verir ve baharatlar, soğan, sarımsak, gerek - mükemmel sığır. Ürünün kalitesi itibaren sonuçta doğrudan bağlıdır. Iyice sarımsak ile bonfile ovmak ve baharatlar serpin. Ardından ip bağlamak. mikrodalgada bizim et lezzetli bir kabuk ile rulo şeklinde geldi için bir tahta sopa ile geçebilir. Eğer kan ile et pişirmek istiyorsanız, pişirme 7-8 dakikaya azaltılmalıdır ve orta pişmiş eğer en az 10 dakika orada bırakın.

Her zaman et dışarı akan sıvı, tepsi veya tabak altındaki yetinmeyin aksi et kendi suyunda haşlanmış sıradan bir şekilde dışarı dönecek emin olun. Bu nedenle, dahil özel ızgara, kullanmak veya ters çevirmek, sıradan bir plaka almak ve alt küçük tava veya diğer tabak koymak - sadece sıvı aşağı akacaktır. et Kabartma mikrodalga fırına, tabii ki, bir ızgara modunu seçin.

Bazı ev kadınları imkansız böyle bir yol hazırlayan bir tavada pişirirken olarak gevrek elde etmek şikayet etti. Ama sorun tamamen çözüldü. Gerekli lezzetli kabuk ve lezzet verecektir özel sulama et ve soslar kullanabilirsiniz.

Bir mikrodalga fırında et pişirme kendine has özellikleri vardır. İngilizce bizim biftek hazır olduktan sonra, kesilmiş, ama mutlaka tahıl genelinde, bu nedenle en iyi tutmak için bir mikrodalga fırında pişirdikten sonra şekli ve parçalanmadan kalacaktır edilmelidir.

Bazı önce inanıyoruz et pişirme bizim harika sobada, mutlaka çekiç püskürtmek gerekir. daha yumuşak olduğu için Nitekim, fakat tam tersine, birçok sığır bazı sertlik teşekkür ederiz.

varyasyonların biri olarak - tereyağı et parçasını yağlamak. Böylece yukarıda tartışıldığı gibi bir kabuk oluşumunu, ve herkes kayıtsız bırakmayacak inanılmaz lezzet elde edersiniz.

İhtiyacınız sebze ve taze otlar ile et servis edin. Bu mümkündür ve soğan ile, kahverengi oluncaya kadar kavrulmuş.

Amerika, limon suyu birkaç damla uygulamak, mikrodalga fırında bir tavada, bir kesme eti alındığı kızartılmış veya pişirilir. Bu biraz ekşi biftek verir ve birlikte baharat kupürleri juiciness ve lezzet vurgulamaktadır. Ve tabii ki, bir kadeh şarap - bu senin yemeklerin başarısı tüm bileşenlerini bu. mikrodalgada eti pişirmeye çalışın ve bu incelik zengin tat takdir edecektir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.