OtomobilArabalar

Nasıl sayılarla bir araba satmak için? Deneyimli sürücüsünden Ve birkaç ipucu daha

Alış ve arabaları satan - Ciddi bir konuyu, biz de buna göre tedavi edilmelidir. Farklı belgelerin bir sürü yeniden yapılandırma ve prosedürlerin bir dizi gerçekleştirmek için gereklidir. bağımsız tüm bu inceliklerini araştırmak için mümkün mü?

o ilk araba satarken Bir arkadaşı onun durumu anlattı. Alıcı rehin verdi ve daha sonra kalan tutarı vermek için söz verdi. Araba zaten kayıt kaldırılır ve yeni alıcı henüz kayıt olmamış: gerekli değildir söylenir. Garip, değil mi?

Biz kısaca belgeler satışı, hem de satış süreci hakkında gerekli açıklamak için çalışacaktır. Şimdi bu kadar çok dolandırıcılığı bu hile başlayanlar boşanmış ve kendilerini harcamaya önemlidir.

Nasıl sayılarla bir araba satmak için?

O göründüğü kadar zor değil çıkıyor. Sadece formalite bir dizi gerçekleştirmeniz gerekir. Yeni numaralar olmaksızın yeni sahibine araba yapma iki şekilde yapılabilir.

Aracınız trafik polisi hesabından kaldırılmazsa 1), alıcı ve satıcı kendi kayıt yerinde kayıt ve operasyonel bölümünde yer alması da zorunludur. satış sözleşmesinin tescili için onlar Inspector kişisel pasaportu ve arabadaki tüm belgeleri vermek. Formlar yerinde verilir doldurmak için. Bundan sonra, trafik polis memuru kasadan aracın çıkarılması için temel olacak sözleşme, bir kopyasını alır. İkinci örnekte Adını aracın kaldırılması oldu belirtildiği ve bu sözleşme alıcı edilecektir. Makine kayıtlarından çıkan edildikten sonra, belgeler elde Alıcı konutunda trafik polisi kaydı bölümü ziyaret etmek zorunda kalacak. Bu önemli bir güncelleme. arabayı satmak Nerede - Bu bir yüzü ve yeni sahibinin tasarımı sadece son ikamet yerinde mümkündür.

Nasıl sayılarla bir araba satmak için? Bu ayrı bir sorudur.

Bu acil ihtiyaç arabayı satmak eğer, (aşağıda açıklanmıştır) ikinci yöntem vopsolzovatsya en iyisidir. Ama dediğim gibi, araba kayıt kaldırılması gerekir.

2) satıcı ve alıcı satış tescili için alıcının konutunda REB gelmek zorunda kalacaktır. Bir ihtiyacı ile satıcının ve alıcının bir pasaport almak ve satıcı kaydının silinmesi bir not ile makinenin günlük olmalıdır. Ve gerekecektir tescil belgesi arabanın.

Bir soru daha: Bir gerekiyor mu transit numarasını? hepsi nelerdir? Burada da zor bir şey yoktur. alıcı ve satıcı ise, araç sahibi, aynı şehirde yaşıyor ve araba henüz kayıtlarından çıkan edilmedi, transit geçiş üzerinde numaralar ve koyamazsınız. Ama satıcı ve alıcı onlar araç kayıtlı trafik polisi REP mutlaka iletişim gerekir. Böyle bir durumda sayılarla bir araba satmak için nasıl soru yeterince hızlı çözülür.

Aracın tescil açıklamada - Satıcı taşıt kaydının silinmesi, alıcı bir tablosu düzenlemektedir. Bundan sonra, bunlar trafik polisi sözleşmelerin formları doldurmak ve onları el gerekecektir. İşte sayılarla bir araba satmaya nasıl sorusuna cevaptır. Alıcı sadece önceki sayılar karşılıklı anlaşmayla olan araç tescil belgesinin kalay, düz alabilirsiniz.

İyi yolculuklar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.