Sanat ve EğlenceFilmler

Brian Kirk - "Thrones Game" bir emektar, yetenekli bir vizyoner

İrlandalı film ve televizyon yönetmeni B. Kirk iyi önemli çağdaş televizyon projelerinde, "Game of Thrones" Ayrı bir dizi görüntüleme halkın yaratıcısı, "Luther", "The Tudors", "Boardwalk Empire" olarak biliniyor ve "Dexter".

Kısa biyografik gerçekler

Brian Kirk içinde insanları az sayıda yaşayan 1968 doğumlu, ama gururla Kuzey İrlanda'daki Armagh ilçe sermaye şehrin statüsünü taşıyan edildi. Armagh ve bölgenin en önemli dini merkez olduğu için, çocuğun hiçbir fırfırlar, şiddeti büyüdü. Ne gelecek TV'nin yetenekli yönetmeni bir çocuğa oldu - gayretli değil, malum şeyi veya huzursuz küçük çocuk, bir kabadayı, biliyordum. o sinema ve televizyon dünyasında ilgi yaşlardan itibaren - Hiç şüphe kimse yok. Uygun bir eğitim aldıktan sonra Brian Kirk kısa film "Bebek" ve oluşturulması ile 1998 yılında onun yaratıcı gelişimini başladı olgunlaşmış "Billy ve Zorba."

şöhret Rise

2002 yılında Brian Kirk yönettiği bir televizyon adam olarak onun sanatsal kariyeri o iki konuyu oluşturduğunuz durum komedisi "Artık önemli değil", ile başladı. Bundan sonra, polis-İrlandalı Tommi Merfi anlatır İngiliz polisiye televizyon dizisi "Kanun Murphy", bir yönetmen olarak üreticileri tarafından davet edildi. Onun vizyoner edinilen beceriler televizyon filmleri "Donovan" ve "Veselyandiya" in geliştirmeye devam etti.

2006 yılında ilk uzun metrajlı filmi, dram, atış "Middletown." Resimde yazar cesaretle o ruhu ile ciddi sorunlar var, sonradan çıkıyor gibi, gerçeklik mütevazi Katolik vaiz Gabriel, eylemler ve tutumunu eleştirdi. Film Jüri Galway Film Fleadh tarafından 2. sırada yer aldı ve bir yıl sonra İrlanda Film ve Televizyon Ödülleri'nin festivalin sahibi oldu. Bazı eleştirmenler kaplı Kirk olayların yönetmenin vizyon "Middletown," Armagh harcanan çocukluğu yansıyan iddia etti.

TV'ye dönmek

Garip, ama "Middletown" Brian Kirk filmleri başarısı tekrar serisine değiştirdikten sonra. 2007 yılında, yazar televizyon projelerinde "Servet", "The Tudors" ve "Kardeşlik için bireysel bölüm oluşturulması üzerinde çalışmak için zaman var."

Ancak, Kirk atılım olarak yönetmen is düşünülen planlanmış için be Bir TV filmi "My Boy Jack", hangi sürdü kapalı bir vizyoner 2007. Film dram D. Haig tarafından oyunundan beyazperdeye uyarladı ve dünyaca ünlü yazar Rudyard Kipling ve oğlu John hikayesi anlatılıyor, o Birinci Dünya Savaşı savaşta başını koydu. Devid Heyg, Deniel Redkliff ve Kim Ketroll oynadığı filmde Oyuncular. Film şevkle özellikle övgüye erkek anahtar karakterlerin rollerinin sanatçıların onurlandırıldı, eleştirmenler tarafından kabul edildi. Beceri Kim Kettroll, projede gösterdi, tartışmalı değerlendirmeleri verildi. 7.30 ve BAFTA, Altın FIPA ve Manolya Ödülü dahil olmak üzere ödül, bir sürü: film yüksek puanı IMDb sahiptir. Kimlerin fotoğraf Ön sayfa medyayı süslenmiş bu filmde Brayan Kirk, sonra meşhur oldu.

"Oyun"

Sonraki yıllarda, Brian Kirk en çok aranan TV Yönetim, TV dizisi "Baba ve Oğul", "Dexter", "Luther" oluşturulması katılır biridir "Boardwalk Empire". 2011 yılında, o kült serinin ilk sezonu yöneticilerinden biri oldu "Game of Thrones". yönetmen üç bölüm oluşturur: "Kurt ve Aslan", "Sakat piç ve kırık şeyler" diye yaklaşan televizyon filmi üretimine üreticilerden teklif girer ve "Rab Kar" "Büyük Umutlar". Brian onların ısrarlı istekleri kabul ediyor ve yaprakları "Game of Thrones".

Aynı yıl filmi "Thor 2: Karanlık Krallığı" in yönetmen koltuğuna iddia, ancak çünkü stüdyo anlaşma ile mali ve yaratıcı farklılıkları ulaşıldı, bu yüzden proje meslektaşı Kirk "Oyun Thrones' Alan Taylor düzenledi. Nedeniyle bir televizyon, filmini işlerinin yoğunluğu "Gilded Lily" Brian de üçüncü sezonunu yönlendiren dönmek başaramadı "Oyunlar".

Bir süre yönetmen kozmik dram "Yolcu" ve yaratıcıların başrol Keanu Reeves davet gittiğini gelişmesi büyülemişti. Sonuç olarak, film, Morten Tildum aldı ve merkez karakterinin rolü oynadı Kris Pratt.

"Narco-denizaltı"

Belki yakında Brian Kirk projesini birkaç uzun süren gelişimini doldurmak olacaktır Filmografi. Başladığı çalışma üzerinde artık ölen Tony Scott, daha sonra uzun bir süre yönetmenin yerdi boş. Daha yakın zamanda, filme işlemi Kirk başkanlığında ve yaşlanmayan Liam Neeson tarafından gerçekleştirilen ana rolü olacağını tanındı. kurucuların öngörmüştür göre, gerilim "narko-denizaltı" koşullar cesur Sahil Güvenlik tarafından kokainle denizaltı yapmak için zorlamak ABD Deniz Kuvvetleri, rezil memuru anlatıyor. Proje Ridli Skott, Anutan Fuqua ve Dag Layman üretecek, bunlar Brian tercih verdik kim. Görücünün fanlar kısa bir süre için galası için beklemek sol umulmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.