BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" Ev: inşaat devre kartı, yöntemler

Bugün, "Maynkraft" bir ev inşa edebilirsiniz nasıl popovgorim. inşaatlar tamamen farklı, hem de muhafaza inşa edilecek olan maddeler olabilir. Bu müthiş oyunda inşa edilebilir evlerin ne tür görelim.

Birkaç ipucu

Eğer bir kural olarak, görmek üzeresiniz "Maynkraft" fotoğrafları, içinde evler farklı tasarlanmıştır. Tüm teknikler ve yöntemler birbirinden oldukça farklıdır. Ve malzemeler de. Tüm "modellerini" öğrenmek önce Yani, hesabına inşaat sürecinde yardımcı olacak bazı önemli noktaları ele alalım.

Öncelikle, bütün yapılar kendi alanını işgal eder. İnşaat sırasında aklınızda tutun. Yani, ev "Maynkraft" şeması basitçe bir kural denir, çoğunlukla yeraltında küçük bir alan kaplar bulunmaktadır. Ama daha karmaşık ve ilginç varyasyonlar çok yer gerektirir.

Daima kaynaklarını dolu. Onlar olmak sürekli en uygunsuz anda bitirmek nedenle dikkatli tüm sonra ihtiyaç duyulacak malzemeler, boşluk payı incelemek ve inşaata başlanması için denemek eğilimindedir.

"Maynkraft" düzeni Evi genellikle yüzden lütfen sabırlı olun, uzun zaman alır, karmaşık denir. Eğer gerçek bir usta oluşturmak istiyorsanız, bu sizin için yararlı olduğunu.

Yapım Başlangıç

Yani, şimdi en oluşturmaya başlayalım. Yolculuğumuz konutların en basit ile başlar. Örneğin, sığınağın ile. Onun için, bir kazma ve yeryüzünü gerekecektir. Mağaraya gidin ve arazi olduğu yerde, daha sonra orada bir yer bulmak. kazma bir delik açacağız kazmak ile kapıyı yerleştirin. Sen yerleşebilirsiniz. Bir kural olarak, arazi derin bir kare, "Maynkraft" düzeninde bir ev, bir kaç dakika inşa etti. Ancak, dünya seyahat başlarında yalnızca uygundur. O oldukça kararsız olduğu ve bu nedenle, daha uygun bir şey aramak için mantıklı.

Diğer bir yolu küçük bir ev inşa etmek - bu büyütmektir. Sen mantar, iyi kırmızı, gerekecek kemik unu, birkaç blok ve bir merdiven. Başlamak için, kendinize inşaat için uygun bir yer seçin. "Maynkraft" şeması, "mantar" denir Ev anlamıyla mantar yetişen. Bu toprağa sokup sonra kemik unu serpin ve genişletmek gerektiği anlamına gelir. inşaat yaklaşık 15 saniye sürecektir. Daha sonra, merdivenden yerleştirin ve yerleşmek gidin.

ağaç üzerinde

Tabii ki, aynı zamanda egzotik seçenekler inşaat vardır. Örneğin, "Maynkraft" in ağaç ev - garip bir şey olsa da, oldukça normal. Bir ev inşa etmek zordur, ancak birçok avantajı vardır. Bu, sözde odun tabii 2-3 blokları, cam, merdiven sürü yığınları ve, mümkün olduğunca çok yararlı olacaktır. Eğer inşaat deneyime sahip Ancak, o zaman bu ders saf formda yaklaşık 15 dakika sürer.

"Maynkraft" olarak ağaç ev sıklıkla meşe ya da bazı tropik ağaç üzerinde inşa etti. Onlar, tesadüfen, tırmanmak kolay. Bu üzüm yardımcı olacaktır. Yani, merdivenlerde kaydedebilirsiniz. Yani, bir ağaca tırmanmak ve sonra inşaat için bir takas temizleyin. birbirlerine duracak 2 satır blokları bitki olun. Şimdi tahta veya taş zemin yerine onları yok. Bundan sonra, duvar kaldırın ve pencereyi yerleştirin. Komple çatı montaj kapının yapımı ve sağ sundurma kadar bir merdiven koydu. Kişisel çetelerin ve diğer gübre evinden korumalı hazır!

arazi

Buna ek olarak, oyunun "Maynkraft" en gayrimenkul inşa edebilirsiniz. Bunu yapmak için, sen kaynakların tabii olarak fazla yer, zaman ve, gerekir. ev yapımı çerçevesini oluşturmaya başlayın. Bu, bir kutu veya başka bir biçimde olabilir. Bundan sonra, bütün pencereleri ve kapıları eklemek için ikinci bir kat inşa etmek gerekecektir. Bundan sonra, bahçe / bahçesinde / topraklarının düzenlemesi geçin. tüm yapının sonunda bir çit ile kapatılır.

Evde gibi - bu oyuncular arasında oldukça popüler bir etkinliktir bu. genellikle konut beceri bir göstergesi vardır. oyuncu, bilgisayar başında saatlerce oturmaya hazır olduklarını Yani böylece onlar ne istediklerini olsun. Ancak, her zaman bu fırsatı yok. bir güçlük yapısını almak için tek yol yoktur. Şimdi bu konuda konuşacağız. Bu arada, "Maynkraft" bir ev bir örnek görebilirsiniz. Fotoğraf altında - bu oldukça karmaşık bir yapı var.

indir

Tabii ki bu indir. "Maynkraft" moda evinde - dikkatini çekmek edebiliyoruz en popüler konulardan biridir. Bir şey ya da diğer yapı inşa edemezsiniz, sadece internetten mod indirmek, o zaman kendiniz alabilirsiniz. Bu ilkel bir oyuk veya bir ev gerçek bir şövalye kalesi olabilir.

Ama neden bu işler bu kadar popüler? şey yapımında becerilere sahip birçok kişi "Maynkraft" oldukça sık bilgisayar oyunları evde çoğaltmak olmasıdır. Çünkü "Stalker" ve köşkü etrafında dolaşmaya ilginçtir "Resident Evil". Yani bir veya bitmiş dosyası ile diğer proje, ve sonra kendi inşa görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.