ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

"Makita" - yapboz. doğru seçim

Jigsaw - Bu ev kullanımı için en popüler araçlardan biridir. Onun popülaritesi Üniversal kullanma kaynaklanmaktadır. Örneğin, Dekupaj "Makita 4329" doğrudan ve şekil için alüminyum, çelik, ahşap, lamine, sunta, plastik karo da dahil olmak üzere, her türlü malzemeyi, kesme. onunla kımıldamadan düz bir çizgi elde edilemez olsa testere onun ince bıçak ve derhal seçilen elbette elinden her sapma tepki çünkü. Bu durumda birden fazla çıkışlar vardır. Bunlardan en popüler - bu dayamak bu. Sabitlenmiş için çerçeve o is aracı az bir ucu, diğer uç kısmı buna dayanır iş parçası, böylece zaman kesme yapboz tekrarlar tüm eğrilik veya doğruluğu materyal.

daha doğru bir başka yolu - bu dışa iletki andıran yapboz için bir rehberdir. Bu iş parçası düzlemine takılır. Bu nedenle, kılavuz aracı stop net doğrudan bir hat sağlar.

D- ve T-saplı: Genellikle, modelin iki sürümünü görebilirsiniz. İkincisi elleri ve şekil kesme hem çalışmak için tasarlanmıştır. Ancak normal şartlar altında seçilmesi de tercih edilir, D-şekilli gibi Dekupaj "Makita 4329" olarak,. mağazalarda bu modelin fiyatı 2.500 ruble ortalama.

Dikkat dikkat pilke dikkat edilmelidir. Bu ayrı ayrı her yüzey için seçilmelidir. Başlıca indeksleri - boyutu, şekli ve dişin ayrılması, malzeme testere. Maksimum saf kesme kullanımı için diş sayısı, ama hızlı uyum büyük dişler için. Gerekirse, dar bıçak ile testere testere figürü satın.

"Makita" yapboz: Güç

Bu en önemli faktördür. Bu çalışma süresi ve kesme derinliği malzemelerin çeşitli sınırlayıcı etkiler. Biz hız yüksek güç yapboz bile ince testere malzemeleri büyük bir avantaja sahip olduğunu unutmamalıyız.

"Makita" - yapboz: Ciro

Onlar parçaların temizliği ve kesme hızını etkiler. pürüzsüz ve adım: Ciro iki tipi vardır. Farklı malzeme ile çalışmak için gerekli hızını ayarlama.

"Makita" yapboz: sarkaç inme

Testere bıçağının dayalı Film. sarkaç Elbette o hafifçe geriye doğru eğilir ve ne zaman hareket ileri geri beslenir. Bu büyük ölçüde, özellikle de 30 mm 'den daha büyük bir kalınlığa sahip olan malzemeler ile ilgili olarak, kesme hızları. Ama aynı zamanda kesim sert olur. Genellikle sarkaç inme geldi farklı pozisyonlar.

"Makita" yapboz: blow-off

ağ malzemesi kullanılmadan önce işleminde, talaş biraz üzerinde kalır. Bir fonksiyon Böyle onların firar mümkün iyi görünürlük gerekli kesme hattı için çalışma alanını temizlemek için yapar.

bir yapboz seçimi, tipi kullanılan testereler dikkat edin. tepesinde bir çentik ile - Örneğin, Phillips az popüler, daha yaygın dikim. Tesiste 2 delikli testere bıçağını karşılamak için çok zordur. Büyük önem çerçeveye verilir. Bu arada, dökme damgalanmış çok daha güçlüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.