Spor ve SağlıkEkipman

Masaj "Nozomi": rehber, yorumlar, fiyat

Her zaman sık masaj için zaman ve fırsat var, ama çok yararlı ve keyifli olurdu işin yoğun bir günün ardından vücudunuzu germek. titreşimli masaj "Nozomi" kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde, yorgunluk ve kas gerginliği kurtulmak selülit ve sarkık cildi azaltabilir, aşırı vücut yağ kurtulmak, stresi azaltmak ve neşeli hissediyorum. o 15 dakika bir gün uygulanması, gerçekten iyi bir istikrarlı terapötik ve kozmetik etkiyi olsun.

Masaj çalışma prensibi

Masaj "Nozomi" Lamba iyon radyasyon - vücut için bir aygıt, bir tam masaj yapmak için bir ev sağlıyor. Cihaz bireysel kullanıma üzerine yoğunlaştım çünkü aynı anda arkadaşlar ve aile yardım et, gerekli değildir. Cihazın kullanımı baş ve genital hariç vücudun tüm parçaları için önerilir. eylem baz aygıtı iyon radyasyon yöneliktir.

Negatif yüklü parçacıklar önemli ölçüde metabolizmayı hızlandırmak kan dolaşımını artırmak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak, pozitif ve dinçlik verir. Bu anyonlar araştırmacılar "hava" vitaminler adını vermişti. Arzu edildiği takdirde, iyon ışın kapalı ve sadece dört aktif vibropalchikami ile donatılmış bir Masör olarak kullanmak olabilir.

Uygulanabilir Masaj "Nozomi"

 • boyun, omuz kuşağı ve eller;
 • kalçalar, bacaklar ve ayaklarını;
 • geri;
 • Sorun alanlarda yağ birikintileri.

Teknik veriler (tabloya bakınız)

gerilim

220 V (50 Hz)

güç

25W

Ben modunu hızlandırmak

900 atım / dak.

II yüksek hız modunda

1200 vuruş / dakika.

ağırlık

1,7 kg

boyutlar

145x420x150 mm

kord uzunluğu

2 m

Elektrovibratsionny simülatörü Japon şirketi Nozomi tarafından geliştirilen, ancak Çin'de fabrikalarda yapmak. Garanti süresi hizmeti bir yıldır.

talimat

cihaz için iyon kılavuz masaj ayrıntılı uygulanmış ve teknik ve uygulama gösterilmektedir. Masaj "Nozomi MN 103", Rus, güvenli ve kullanımı kolay çevrildi için talimat. performansı üzerinde "0" 'dan geçerek «I» ya da « "II, tedavi yoğunluğu değişir, böylece dört memelerin titreşim hızını değiştirmek için kolay. İlk masaj tercihen yumuşak hız modunda başlayarak. onun etkilerine ve cilt ısınma alışık, ikinci titreşim moduna yüksek yoğunluk ve hız kabul etmek daha kolaydır.

iyon ışınlama anahtarı ve Kapalı iki pozisyon sağlar. Bu LED göstergesi ile donatılmıştır. tıbbi masaj için Aparatı 15 dakikadan uzun süre için tavsiye edilmez. Eğer vücudun diğer alanlarına etkilemeye devam etmek isterseniz, on dakikalık bir mola yapmak gerekir ve sonra prosedür devam edebilirsiniz. tok karnına yapan Be tavsiye edilmez. manipülasyon gitmek için izin verilmeden önce, yemekten sonra en az bir buçuk saatlik aralıklarla süresini sürdürmek için gerekli. Masaj "Nozomi" (el ayrıntılı işlemi tarif) temizleyin hafif deterjan sabunlu suya batırılmış bir bez ile önerilir.

Kontrendikasyonlar

Aygıtı kullanmaya başlamadan önce, bir doktora danışmak gerekir. Masaj "Nozomi" geçici ve kalıcı hem farklılık kontrendikasyonlar, bir numarası vardır. Aşağıdaki durumlarda olmalıdır masaj terk:

 • kardiyovasküler hastalıklar;
 • gebelik;
 • varis;
 • yüksek sıcaklık;
 • iyileşmemiş yaralar ve kırıklar;
 • Derinin ciddi hastalıkları.

Herhangi bir harici etkiler cilde hassas narin ile Bazen insanlar, masaj "Nozomi" kullanılan sonra ortaya çürükler şikayetçi. Bu mikrotravmalar bireysel kontrendikasyonlar hakkında konuşun ve onları gerekli görülüyorsa masaj cihazı kullanarak prosedürü terk etmek.

pozitif yorumlar

Alıcılar duş masajı "Nozomi 103" düştü. Onunla ilgili yanıtlar çok sayıda bulunabilir. Tüm kullanıcıların İlk makinenin basitlik ve kullanmak için yardımsız olasılığını takdir. Gadget masaj uzmanı alternatif bir derstir. Orada masaj odası giden olasılığı yok, ve prosedürler esastır durumda, böyle bir cihaz kronik sırtın hastalıklar ve bilgisayar başında veya direksiyon başında fazla zaman harcamak isteyenler olan insanlar için bir nimet olacaktır. kullanıcı masaj satın almak ve ne için ona üst işaretleri koymak için teşvik edilir:

 • hızlı kas ve sırt ağrıları hafifletir;
 • Bu cilt esnek hale getirir;
 • İyi terapötik etkisini gösterir;
 • uyku normalleştirir;
 • hızlı yorgunluk ve canlandırır hafifletir;
 • Bu cihaz ile birlikte kullanılır belinde "portakal kabuğu" yok olduğunu hızlandırır , anti-selülit ;
 • Bu acı vermeden derin bir masaj alır;
 • Bu sorun alanlarda yağ yavaş yavaş ortadan kaybolmasını teşvik etmektedir.

Sürekli kalite ve günlük işlemlerin sonucunda memnun cihazı kullanan insanlar.

negatif yorum

Böyle bir cihaz, birçok tedavi yardımcı oldu, ama masaj "Nozomi" idi dikkat olumsuz değerlendirmesini göz ardı edemeyiz. Tüketici yorumlar tamamen negatif leke değil, sadece onlar gibi değildi belirli bir cihazı göstermektedir. Birçok insan bunu yazmak:

 • Cihaz ağır, masif, el masaj sırasında hızla yoruluyor;
 • bu kadar uzun o ağırlığı cihazı tutmak zordur, rahatsız Kulp;
 • I etkisi belirlenmiş edilemez gibi iyon vericisi etkisinin inanıyoruz edilemez;
 • dişleri titreşim geveze ve sonra çürükler sol ederken masaj, çok güçlü.

Ancak, hatta eksiklikleri listeleyen kullanıcıların etkin masaj "Nozomi" kullanmaya devam eder. Yorumlar, bu büyük yarar olduğuna işaret ağrıyı azaltır, ve tabii ki kullanımdan sonra değerlendirilebilir sonuçları, üreticilerin devaysa vaatlerle uygundur.

Sonuç

Bunu satın aldıktan sonra, sağlık tesisleri ve ziyaretleri olmadan alıcılar tedavi odalarında kendi evinizin en uygun zaman içinde masaj için kullanılabilir, çünkü daha sağlıklı ve dinç hissediyorum. Bunu yapmak için, günlük yeterli 15 dakika ayırmak. yaklaşık 3500 ruble ortalama fiyat olan masaj "Nozomi", olması, artık pahalı eğitim usul ve ağrı kesici para atmak zorunda.

Başka bir artı: el cihazının kullanımı may kez tüm aile üyeleri. hızla titreşimli parmakları ile stimülasyon sonrasında cildi yatıştırmaya ve onun sağlık ve çekicilik eklemek kozmetik krem uygulanması tavsiye edilir etkisini arttırmak. Tam masaj Modern adam yaşam ve eğlence kalitesini artırmak gerekiyor. Ayrılmadan asla izin vermez, kendi sağlık dikkat her gün ve dinlendirici bir uyku, canlılığı ve canlılık al!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.