ÇirkinlikInşaat

Mantar duvarlar için kapsayan: kurulum türleri ve özellikleri

Eğer çevre dostu malzemelerin hayranı iseniz, duvarlar için mantar daire onarımı için harika bir çözüm olacaktır. Mantar - iyi ısı ve ses yalıtım, bir antistatik madde, dayanıklıdır ve kolay çeşitli malzemeler ile bir araya getirilmektedir. Bu kaplama kahverengi halkalar, rulo veya duvar şeklinde üretilir.

sümüklü böcek duvar kaplaması tipleri

 1. Tabaklar. Plaka mantar duvarları (plaka) - En popüler türü. birkaç tabaka halinde bu fiş özel aracını cilalı. Tipik olarak, tabakanın kalınlığı 3-4 mm. Standart boyutlar - 30 cm veya 60 x 30 x 30 cm'lik bir levha kullanılabilir, koruyucu lak ya da mum katman bulunmaktadır .. Onlar herhangi bir odada kullanılabilir.
 2. Rolls. mantar rulo 2 mm kalınlığa sahiptir. dayanağının kaplama uygulanır, aglomere mantardan olduğunu. daha kullanılabilirlik ve su direnci için yüzey balmumu ile tedavi edilebilir.
 3. Duvar kağıdı. 1 mm kalınlığında bir mantar kağıt destekli kaplama - kağıdı olarak duvar kapak mantar. örneğin vinil Çevre dostu duvar kağıdı yapıştırın. Bu dokunmatik yüzeye hoş çıkıyor. Mantar yüzey toz tutmaz. Bu duvar kağıtları onlar koruyucu bir kaplama yok gibi, banyo ve mutfakta duvarlar için sadece kullanmak tavsiye etmiyoruz. düşük bir düzeyde mantar duvar kağıdı Ses ve ısı yalıtımı.

Tapa duvar kağıtları: montaj

Kendi sopa kolay mantar duvar kağıdı veya fayans montaj rulo iyi bir uzmana bırakılır.

duvar kağıdı için aşağıdaki yönergeleri dikkat edilmesi gereklidir:

 • Kesme malzeme ve montaj kuru formda üretilmektedir.
 • Tutkal özel fişler veya ağır duvar kağıdı kullanılır.
 • Tutkal düzgün bir dağılım için rulo ile uygulanır.
 • 3 cm'lik bir marj ile üstten alta doğru yapılmış duvarlar yapıştırma.
 • Tavan ve süpürgelik de Trim duvar kağıdı makasla kesilir.
 • Kabarcıklar düzeltilmiştir.

Yeni mantar duvar - olan kendinden yapışkanlı duvar kağıdı , mantar. Kalınlıkları bir milimetreden daha az değildir. Kolayca, temiz ve kuru yüzeye kolay temizlenebilir yapıştırılır.

zor değil ayrıca plakaları tamamlamaya çalışıyor. Duvar, ıslak, düzgün, temiz ve kuru olmadığından emin olmak için gereklidir. Yüzey kusurları varsa, bunlar çıkarılmalıdır:

 • Boyalı yüzey zımparalanarak.
 • Yağmuruna araziler astar ile tedavi.

Ameliyat öncesinde tüm karoları, paketinden çıkartılmış ve 2 gün süreyle oda sıcaklığında beklemeye bırakılır. Bu çatlak ve deforme olmasını engeller. oda sıcaklığı döşeme levhaları en az 18 derece Celsius olmalıdır. İlk taş iki dik çizgi kesişme belirlenir yerleştirin.

Yapışkan talimatına uygun olarak seçilir. Bu akrilik veya eşdeğeri veya kişi olabilir. O fayans ve duvara özel spatula uyguladı. yapıştırıcı uygulandıktan sonra karo bırakmaya ancak o zaman 15-20 dakika bekleyin ve gerekir - bu iyi bir tutuş sağlar. dekorasyon yaparken plakalar levha yapışmasını sonra hareket edemez unutmayın. sıkmak ve çekçek yuvarlanmaya duvar karosu ihtiyaca bağlı.

uygun bakım ile Tapa duvar 20'den fazla yıldır. Bu sadece nemli bir sünger ile zaman zaman silme ve elektrikli süpürge temiz gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.