GüzellikSaç

Nasıl mümkün olan en hızlı sürede sakal bırakmak?

Sakal - adamın yüzündeki şık öğesi. Ona cesaret ve çekicilik verir. Antik çağlardan beri bu bilgelik sembolü kabul edilir ve erkeklerin sakal gurur edildi. Ancak, erkeksi tarzı bu element özel bakım gerektirir. sakal öğrenmek önce, çekici görünmesi için bir şey yeterince zaman ve para harcamaya istekli olup olmadığına karar gerekiyor.

sakal tipleri

Onları çeşitli türleri vardır. sakal başlamadan önce, yüzünü uyacak ve bu nedenle, ne kadar zaman bunun ilgilenir onların hangisi karar vermeniz gerekir.

Bunlar iki tipe ayrılır:

  1. yüze bitişik
  2. serbest form

Birinci tip Daha uzunsa 2-3 cm kadar kısa saç :. ile karakterizedir için, şekil, ikinci tipe uygun olacaktır. sırasıyla yüz onları büyümeye daha az zaman gerektiren bitişik Sakal. Uzmanlar bu tür için icabına öğrenmek başlamak için tavsiye ve hatta uzun süre sonra gitmesine izin vermek öğrenirler.

zamanlarda Kısa sakal kesmek gerekir. Ayrı bir ünite olarak veya bir elektrikli tıraş makinesi için bir ek olarak ya da satılan düzeltir, kullanmak için uygundur. Döner düzeltici daha iyi kullanımı, farklı uzunluktaki tüyleri hizaya mümkün olduğu gibi.

Uzun Sakal ayrıca düzeltici kayıt gerektiriyor. şeklini korumak için haftada birkaç kez standları kenarını hizalayın.

Sakal farklı formlarda olabilir:

  • Komple - yanak yüzeyinde bir artış anlamına gelmektedir.
  • Eksik - yanakları tıraş.

en pratik en fazla 10 cm uzunluğa sahiptir çok uzun, kısmi sakal, değil. Çoğu zaman, insanın müdahale etmeyen, ama önemli ölçüde görünümünü dönüştürür. Gerçekten küçük boyutlu ve eğimli bir şekle sahipse Bununla beraber kolay "iradeli çene" etkisi yaratmak için.

Sonra, nasıl bir sakal bize bazı kuralları bak.

Cilt bakımı

sakal önce otrastet özel cilt bakım kullanarak bu süreci hızlandırabilir. güzel saçların büyümesi için, yanakları ve çenesi masaj her gün gerekiyor. Bu köklerinin ve saç kökleri kendi döner baz yakıt olacak gerekli maddeleri almak, yani, kan dolaşımını artırır.

  1. Yumuşak dairesel hareketler eller gelen yanakları masaj kulak tersi aşağı ve.
  2. Pat kaotik yönde çene ve yanak masaj yapar.
  3. saç 7-10 mm geriye büyüdüklerinde, masaj fırça alın ve anız büyümesi aracılığıyla sürücü.

Buna ek olarak günlük yıkama hakkında unutmayın masaj. korozif bileşenlerin asgari miktarda içerecek bir araç seçin.

Şimdi biz özel bir cilt bakımı ile hızla sakal biliyorum. Bu kuralları takip etmek her gün yeterli olacaktır ve yüzünüzü yakında şık sakal sayesinde dönüştürülecektir.

Nasıl dulavratotu ve kullanan bir sakal hint yağı?

Bu araçları kullanarak, en hızlı sürede uzun kıllar büyümeye yapabilirsiniz.

  1. 10 ml ve hint yağı dulavratotu 10 ml alın, karıştırın.
  2. saç haftada 3 kez büyür derinin alanlarda onları sürün. Eğer uygulanan yağ ile rahatsız hissediyorsanız, 1 saat boyunca onları terk ve sonra temizleyici durulayın.

Bu prosedür , saçları güçlendirir onları kalın ve parlak hale değil, aynı zamanda onların büyümesini hızlandırır: dulavratotu yardımcı halk ilaçları içermektedir saç büyümesi hızlı.

Nasıl vitamini kompleksleri yardımıyla bir sakal?

Sadece saç güçlendirmek değil, aynı zamanda onların hızlı büyümesine katkı olmaz vitamin ve mineraller vardır. Bunlar öncelikle bir tanesi diğer ihtiyaçları arasında Bunlar, uygun asimilasyonu için ayrı olarak kullanılmamalıdır, E. vitamin A bulunmaktadır. , Vitaminler Vitrum "Superstress" Örneğin onları bulunur, bu yüzden sakal büyüme sürecini hızlandırmak amacıyla 30 gün boyunca içebilirsiniz. Ayrıca kalsiyum dikkat edin. Kullanımı kemikleri, çivi ve saç güçlendirmeye yardımcı olur.

Yani, bu makalede hızla sakal öğreneceksiniz, hem de nasıl sıra düzgün icabına için. En önemli şey sistematik işlemlerini yürütmek ve tüyleri bakımlı görünmek emin olmaktır. Sadece durumda sakal sadece yüz güzelleştirme gelmediğinden dolayı benzersiz bir stil elde değil, aynı zamanda daha az çekici hale getirmek mümkündür. Entegre bir yaklaşım tek bir madde daha büyük bir ölçüde kılların büyüme sürecini hızlandırmak olduğunu göz önünde bulundurun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.