ÇirkinlikInşaat

Betonda su bardağı ekleyin: Bazı nüansları

Sıvı cam genellikle çeşitli harçlar kurucu hazırlanmasında kullanılır. Tipik olarak, kalsiyum silikat ya da potasyum oluşur. Üretim malzemelerinin bu tür çıkan fiyatı düşüktür sodyum silikat betonda, büyük ölçüde kalitesini artırabilir. Silikatların Bileşiminde varlığı göz önüne alındığında, bu ateşe dayanıklı yapıların imalatında kullanılabilir.

Sen beton, aşağıdaki hedefleri su bardağı ekleyebilirsiniz:

  • nem engelleyici özelliklere güçlendirilmesi.
  • Antiseptik nitelikleri artırma.
  • Yangın direncinin güçlendirilmesi.

Bu aşağıdaki alanlarda kullanılır

Sıvı cam yaygın sabun ve kağıt imalatı için imkansız olmadan döküm sanayinde kullanılmaktadır.

Biz inşaat hakkında konuşursak, kullanım kapsamı çok dardır yoktur. Su camı betona ilave edildiğinde, özellikle, bir primer, kalite olarak kullanılabilir. ¼ değeri, özelliklerini geliştirmek için yapısal betona ilave edilebilir. Bu nedenle, bunun su direnci arttırarak% 25 eklemek için gerekli olan aynı yangına dayanıklı özellikleri elde etmek için,% 15 arasında bir miktarda ilave edilir. Aynı amaçla şarj maddeleri, bu bileşim, ahşap yapılar ile emprenye edilir bulunmaktadır.

Yükleme sırasında betonun su bardağı eklemek En haklı vakıf pedleri arasında yanı sıra kazanlar, Şömine, soba yapımında, hidrolik yapıların inşası amacıyla, yüksek ayakta taban suyuna yerlerde, nemli Ovasındaki binalar. Böyle bir ek temeli sadece mükemmel nemden binayı korur, ancak antiseptikler ile herhangi bir ek tedavi gerektirmez.

Bu şekilde hazırlanan, silisli ve aluminosilikat temelleri oldu. Prensip olarak, binalar ve en azından asgari inşaat deneyimi ve onları pişirmek için ekipman hatta evde, oldukça gerçek olup olmadığını.

Bunu markalı standart beton ve spesifik özelliklerinin hazırlık koşullarını bilmesi gerekir. Bu nedenle, işaretler M200 ve bir küp nihai çözelti, yukarıda kullanıldığında sodyum silikat 72 litre ekleyin gerekir. Bu tür bir oranda gerilim karışımı en uygun elde edilir. Yani çok para kaydedebilirsiniz 10: Ancak yapıdan yüksek kalitede amatör yapımında böyle gerektirmez ve nedenle betonda sodyum silikat eklemek oldukça mümkündür, oran 1'e ayarlandı.

bileşim, su yalıtımı için nasıl hazırlanır göz önünde bulundurun:

  • Cam sadece ilave edilir , beton karışımı olan bir litrelik cam 10 litre arası su kullanılır.
  • kompozisyon sadece 5-7 dakika boyunca kullanılmalıdır!

Bu tür bir beton bileşimi ile bağlantılı olarak hızlı bir şekilde karışım kalın ve sertleşme oluşturur. Muhtemelen bu durumdan bir kaç basit yollar bulmak. çözeltinin yüksek kalite gerekli değildir, su ile seyreltilmesi mümkündür, ancak bu şekilde elde edilen su geçirmez çok-so. Yine daha doğru küçük porsiyonlar halinde hazırlanması, taze betonun su camı ekleyin. nitel yapılan durumunda harç vakıf mükemmel teknik özelliklere sahip olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.