GüzellikTırnakların

Manikür Şeftali: başlayanlar ve profesyoneller için güzel fikirler

Şeftali - doygunluk derecesine bağlı olarak bazen narin ve ölçülü ve bazen oldukça parlak ve neşeli olabilir, çok ilginç gölge. Beklendiği gibi, ona bir manikür yapmak için nasıl seçenekler bol bulabilirsiniz. Şeftali rengi kısa ve farklı şekillerde uzun tırnaklar hem iyi görünüyor. Okuma üzerine ve irade bulmak pek fikirleri onun uygulama içinde uyum ile kuralları tırnak sanatı.

Fransız manikür

Şeftali çiçekleri - zamanki ceket çeşitlendirmek için harika bir yoldur. Bu durumda, çok uyumlu ve uygun görünüyor.

zarif ve yapmak için alışılmadık manikür şeftali rengi, sen çivi ucu süslemek için metalik cila ile bu üssü olarak tonunu ve vernik kullanabilirsiniz.

partiye elbise ile kombine edilecek gündelik hayatın veya yeterince parlak alakalı olmasını sağlayın - Farklı renkler, hem de tebessüm hatlarının genişliği deneme, bir çivi üzerinde istenen etkiyi elde edebilirsiniz.

Hayır daha az etkileyici o bakışlar versiyonu ile mavi veya mavi lake.

Basit ve özgün manikür

Şeftali kendisi oldukça çekici görünüyor. Ve o, aynı zamanda tonu çoğu durumlarda uygun olduğunu bir nedenle bir aydınlık ve ışık iyi değil çünkü. Birçok kişi manikür cilt tonu ile birleştirilmesi gerektiğini unutur ve kolları için ideal olacaktır seçeceğiz kolay şeftali tonlarında çeşitli arasında.

Ama tek renk kaplama eğer - bu çok sıkıcı, daha sonra bir moda trendi uygulamak "özel bir parmağı." Özünde sadece tek çivi başka tırnak boya veya onun desen, payetler veya dekoratif lake süslemek için ihtiyaç olmasıdır. Sonuç olarak, bu çok zaman ve yeterince oluşturmak için çaba gerektirmez zarif manikür.

Bu durumda Şeftali rengi bir baz, parıltı bir sürü yüzük parmağı boyalı gümüş lake olarak kullanılır, sonra da beyaz boya ile çok basit geometrik desen uyguladı.

manikür bant veya tırnak sanat için ince bir fırça ile çalışma, bir tek renkli arka plan üzerinde güzel ve muhteşem şeridi yapabilirsiniz.

şaşırtıcı gradyanları

Pürüzsüz renk geçişleri - her yerde popüler hale gelmiş bir moda trendi: giysi, makyaj, saç boyama. Tabii ki, bu onun etki ve manikür yenik düştü. Şeftali güzel ve uyumlu renk geçişlerini oluşturmak için izin, birçok tonları ile iyi gider.

seçeneklerin çoğu kombinasyonları, tüm tercihlerinize bağlıdır.

Örneğin, sadece bir daha canlı ve narin şeftali gölge alabilir. Parıltı marigolds süslemeleri ve gradyan oluştururken genellikle görünen yüzey pürüzlülüğü, yumuşatmak Nail.

şeftali renklerinde Manikür mükemmel oldukça parlak, oldukça çarpıcı görünüyor pembe bir gölge ile birleştirmektedir. Sen doygunluk deneyebilirsiniz veya tonları çivi parlak renk sadece ipuçları vurgulayarak, neredeyse ceket yapmak.

Çok güzel manikür pastel renkler bir narin şeftali ve birleştirdiğiniz zaman elde nane renkleri.

Ve başka bir yolu eğimi çeşitlendirmek - Bir do çivi monoton ve aplike dekoratif elementler ile süsleyin.

teknikte uzman seamstresses için

Eğer karmaşık tasarımlar ya da salon Manikür için ilginç fikirler arıyoruz çizim deneyimi varsa, aşağıda sunulan seçeneklerden dikkat edilmelidir.

Dışavurumcu animasyon tasarımları şeftali rengi arka planı güzel görünüyorsun. Biz kişileri sınırlama leopar noktalar veya zebra çizgileri üzerinde bir çivi sadece. Aynı zamanda fikir geliştirmek ve 2 ana renkler ile karmaşık bir manikür yapmak ve Rhinestones süslenmiş için iyi bir fikirdir.

Hayatta tırnak sanat vücuda bürünmüş büyük yetenek ister ve biraz zaman alacaktır.

Gerçekten de, karmaşıklığı ince desenler, aynı zamanda "çıplak" çivi etkisi yaratır tırnak substrat, iki tonları bir arada sadece şirin yapıp hava şeffaflığı çizim ekleyin.

Eğer pastel renklerde manikür seviyorsanız, iki renk tırnak sanat eseri oluşturabilirsiniz - bej ve şeftali, seçici onun parlak resim ve mavi taşlar ekleyerek. tonları mükemmel birbirleriyle birleştirilir, çünkü bu durumda çok iyi Renk çözüm.

Bu makale çeşitli kombinasyonlarda bir manikür şeftali rengi yaratma fikirleri kısa bir özetini sunar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.