Sanat ve EğlenceFilmler

Emma Stone ve Ryan Gosling: Bir Biyografi ve eklem filmler

aşıklar, yönetmenlerin ve yapımcıların rolü için aktörleri seçerek onlar uyumlu bir düet oluşturmak olduğunu deneyin. Bazen bu aktörler sürekli diğer bantlar birlikte görünür davet edildiklerini izleyicilerle kadar popüler kinopary. Bu Elizabeth Taylor ve ile oldu Richard Burton, Leonardo DiCaprio ve Keyt Uinslet, Richardom Girom ve Dzhuliey Roberts, hem de diğerleri. Bugün, favori Hollywood'un rolü genç ama çok başarılı aktörleri Emma Stone ve üç filmden birlikte oynuyor Ryan Gosling, iddia kinopary.

Biyografi Emmy Stoun

Bu Amerikalı oyuncu bile otuz değildir ve onun 20'den fazla büyük projelerde işin yanı sıra "Oscar" ve birçok prestijli film ödülleri için bir aday arkasında.

O doğdu Emma Stone Scottsdale küçük bir Amerikan kasabasında. Ailesinin sinema dünyasından oldukça uzak olduğunu gerçeğine rağmen, çocukluk aktrisin genç bayan Stone meslekte ilgilenmeye başladı. O birçok okul oyunlarında katıldı ve o, 15 yaşındayken annesi Los Angeles'a taşındı ve film elini denemeye karar verdi ile.

İlk başta, yetenekli bir kız ikinci sınıf projelerinde küçücük bir rol verildi. Ancak, o vazgeçip 2007 yılında Superbad'de başrolü aldı vermedi. Bu sinema filmi için bir genç oyuncu Young Hollywood Ödülleri Ödülü. Bundan sonra, Stone, çok uzun zaman sıkışmış rol komedyen, bu nedenle onun katılımıyla önümüzdeki birkaç bantlar için komediler ( "The House Bunny", "Zombieland", "Easy A", "Bu aptalca aşk" ve "Friends with Benefits" idi ).

Yavaş yavaş, ancak, Emma Stone Yardım filmde Yudzhinii Filan rolüyle, dramatik bir oyuncu olarak kendini kurmayı başardı. Ve franchise yeniden başlatma Örümcek-Adam'ın kız arkadaşı oynayarak kazanılmış bir kült aktris Taşın durumu.

Bugün, Emma Stone, Hollywood'un en popüler ve yüksek ücretli kadın oyunculardan biridir.

özel hayatında gelince, bayan Stone çok onun hakkında yayılan olmadığını. Onun uzun bir aşk ilişkisi olmuştur bilinmektedir Andrew Garfield (Örümcek Adam oynadığı), ancak 2015 yılında severler aralandı.

Şimdi aktris resmen kimse karşılamasıdır. Ancak, Emma Stone ve Ryan Gosling kendi romantizm hakkında tabloid söylentiler severler oynamak "La La Land", üzerindeki çalışmaların başlamasından sonra.

Biyografi Ryan Gosling

Onun ekrandaki sevgilisi aksine, Gosling bir Kanadalı. şöhret o Miki Fare Kulüp programına katılarak kazandı.

Bundan sonra, bir kaç yıl genç Ryan televizyon dizisinin bölüm rol aldı. Efsanevi Journeys: Ve 1998 yılında popüler doksanlı TV dizisi Hercules için prequel başrolü kazandı. Proje "Genç Hercules" acemi aktör için "Efsanevi Yolculuk Herkül" seviyesine ulaşmadı rağmen, o gerçek bir atılım oldu.

Sonraki yıllarda, Ryan Gosling çok çekildi. Kural olarak, o karmaşık karakterleri seçti. Böylece, "fanatik" tüm görkemiyle, "Adım Adım Cinayet" ve "United States of Leland" filmleri dramatik yetenek Gosling göstermektedir. Buna rağmen, genç aktörün gerçek bir başarı romantizm getirdi "Notebook."

Son yıllarda, Gosling meslekte oldukça popüler hale gelmiştir. Onun katılımı ile en ünlü projeler - "Bütün iyi", "Sevgiliye", "Mart Ides", "The Pines» Big Short ve Güzel Guys Ötesi Yeri.

Bilinen zampara - onun kişisel hayatı, Gosling gelince. O Sandra Bullock ve Reychel Makadams ile bir ilişkisi vardı.

2011 yılından bu yana, aktör Eva Mendes ile bir sivil evlilik.

Ancak son zamanlarda, çevreleri oyunculuk Ryan ve Havva, iyi değil tüm ne olduğu hakkında dedikodu gidin. 2015 yazında Emma Stoun ve üçüncü kez Ryan Gosling ortak bir proje üzerinde çalışmaya başladı. O zamandan beri, aktör planlıyor medya söylentiler genç sevgilisi için sivil eşi terk etmek.

filmi "Bu aptalca aşk"

Emma Stone ve Ryan Gosling, 2011 yılında sinematografik roman başladı Oyuncular, komedi oynuyordu "Bu aptalca sevgi." Bir hukuk öğrencisi oldukça iyi küçüktü Jacob Lovelace, aşık - Emma Hannah rolünü oynadı. Sevgili kızlar Ryan Gosling oynadı.

Hannah ve Yakup'un love line bandı ana hikaye değil gerçeğine rağmen, bunlar oldukça içtenlikle oynadı. Ve üstelik, Ryan "Altın Küre" filmindeki rolüyle aday gösterildi.

Film "Gangster Squad"

"Bu aptalca aşk" seven bir çiftin Ryan Gosling ve Emma Stone olarak ortaya ilk proje oldu. Onların katılımı ile Ortak filmler izleyici ile büyük başarı ( "Bu aptalca aşk" gişede bütçesini üç kat arttı) davet aktörlerin 2 yıl gangster dramı Gangster Squad bir çift tekrar oynamak sonra, yani.

Efsanevi gangster Mikki Koena ölümcül tutku - Bu kez Emme Stoun Grace görev verdi. hikayeye göre, o güzel polis Jerry Wouters ile bir barda bir araya geldi. gençler ve araları roman arasında, maruz kalma ve ölüm korkusu rağmen onlar oluşmaya devam. Ve daha sonra mafyayla operasyonda aktif olarak katıldı.

kasedir aktörler de, "Bu aptalca aşk" Gangster Squad böyle şiddet seks sahneleri yok, ama çok fazla zaman farkedilmeden seyirci gitmedi duygularını, verilir.

Filmin La La Land Ryan Gosling ve Emma Stone

"Gangster Squad," çok başarılı olmuş ve bütçesini iki katına çıktı. nedeniyle zamanlama ile tutarsızlıklara, Maylz Teller ve Emma Watson "La La Land" yıldızı reddettiğinde, Dolayısıyla, iyi kinopary olarak izleyicilere bilinen aktörlerin ana rolleri, davet karar verildi.

Dünyada çıkacak yeni filmler, arsa ayrıntıları sonlarında 2016 yılında devirdi, gizli tutulur. Biz sadece biliyoruz Gosling karakteri o - bir caz piyanisti Sebastian. Genç bir aktris Mia Dolan (Emma Watson) aşık olur.

Bu film - Taş ve Gosling üçüncü ortak çalışması, ama bütün arsa tamamen ilişkilerini adanmış olduğu ilk.

Ryan Gosling ve Emma Stone: aktörlerin ilişki hakkında söylentiler

Neredeyse basında "La La Land" nin çekimleri başından itibaren başrol oyuncuları roman hakkında söylentiler sızdırılmış. Yıl boyunca sarı basın roman a la Andzhelina Dzholi ve Brad Pitt üretimi ayrıntılarını zevk alıyordu.

Bu Gosling medeni eşi Eva Mendes çıkmak istiyor, ama çünkü kızım Esmeralda Amado arasında bunu yapmaz söyleniyordu. Ancak, Nisan ayı sonunda 2016 yılında Ryan ve Havva'nın ikinci kızı aktörün romanı hakkında söylentiler yanlışlığı kanıtı olan, doğdu.

Filmlerin galası arifesinde onun sözde romantizm Ryan Gosling ve Emma Stone hakkında yorum yapmak reddetme devam ediyor. Bu nedenle, bazı gazeteciler ciddiye söylentiler yeni filminin promosyon parçası olduğunu düşünüyor.

Şu anda 3 kaset vurdu hangi Emma Stone ve Ryan Gosling oynadığı oynadığı. Birlikte oynadığı durumlarda, bu sanatçılar - (henüz kira serbest bırakıldı, ama zaten "Altın Aslan" ve Yeşil Drop aday olmasa bile La La Land) tüm projeler başarılı olmuşlardır. Bu nedenle, kinopary hayranları gelecekte kereden fazla ekranda favori aktörleri görmek ümit edebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.