Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Lobi Bar - rahatça dinlenme

Günümüzde, çeşitli barlara kişi özellikle tecrübeli olmayan şekilde büyük içme işyerlerinin, sessizce kendi derin adlarında kaybolabilir. Ve bu çubuğun adı o onun özellikleri nelerdir sürer ve keyfine varacaksınız hangi menü ne yönde bahsediyor sıklığıdır. kurumların bazıları alışmış biz. Herkes suşi bar lezzetli rulo keyfini bilir, ama bir pub (veya pub) içi bira çok çeşitli bekliyor. Ama lobi bar nedir? Bu samimi kuruluş özelliğin ne olduğunu öğrenmek için zamanı çünkü bu ad, çoğumuz nispeten yenidir.

Ağırlama - Ana

öneki "Lobi" "lobi" veya "Hall" anlamına gelir. sözcüğünü "bar" eklerseniz, o zaman lobide ya da büyük bir binanın çeşit girişinde yer almaktadır kamu catering kurulması, bazı kavramını tanınacak. Bu tür lobi barı. o ve nasıl yaşama bakmak nedir? Hiç bir otelde kaldı ise zemin kat o bir bardak çay olması uygun olan küçük bir Bartschik vardır, sonra mutlaka vardır. Bugün, bu yerler ve ön ek "lobi" aldı. Onların temel görevi - otelde zaten konforlu bir konaklama kolaylık ekleyin. Onlar Tevazu, konukseverlik ve asil bir dokunuş ile ayırt edilir. Burada oda ayrılmadan önce bir fincan kahve ile sabah karşılamak veya ince bir kadeh şarap ile bir akşam geçirmek mümkün olacaktır.

Her Kendisine saygısı otel sadece lobi bar yükümlüdür. Tasarımı çok farklı olabilir, ama kesinlikle seviyesini ve otel kendisi hizmet kalitesini maç olacak. Bu lobiden erişimi vardır veya çubuk yanında Resepsiyon, sağ lobide yer alacak ayrı bir oda olabilir. Bu ana salonun ayrılabilir, sembolik ekran ya da hiç o var. Ama şimdi onlar bir barda karşılaşacak olduğundan eminseniz, bu yüzden rahat koltuklar, düzgün bir küçük masa, bir adet plazma TV, Wi-Fi ve iyi kahve kafa aroması var. Lobi barda geç akşama kadar sabahın erken genellikle açıktır. Günün başında iyi vakit taze medya dünyasından en yeni gelişmeleri görmek ve akşam olabilir. Şarkılar, barda dans ve karaoke bu olmayacak, ama her zaman, otelin misafirleri yoğun bir günün ardından dinlenmek ve hatta sizinle aynı olan yeni bir arkadaş edinmeye mümkün olacak.

menü

içecek, aperatif ve tatlılar çeşitli büyük olacak çünkü lobi bar uzun, dinlenmek için bir kurum olarak konumlandırıyor. Ama içinde çorba ve dolma bıldırcın olamaz. Zengin bir akşam yemeği için bir restorana çevirmek için daha iyidir. Ama alkollü ve alkolsüz içecekler, miktarı ve kalitesi, kesinlikle yeterli. Her otel hizmet kalitesi hiçbiri ikinci çünkü, markasını tutmak için çaba göstermektedir. , Tesadüfen, genellikle burada hazırlanır lütfen meyveler, tatlılar, meyve suyu ve enfes hamur işleri,: o otel misafirleri için tasarlanmış daha var ve bu nedenle genç müşteriler için değil unutacak, restoran bir eğlence değil - Bu çubuk unutmamalıyız. İyi pahalı otellerde ise gönderebilirsiniz toplama şarap ve puro. Fiyatların küçük olamaz, bunlar öncelikle servis ve otelin durumu ile bağlantılıdır kaydetti, ancak kalite kesinlikle par olduğunu edilmelidir.

Size kolaylık sağlamak için,

Eğer otel tavsiye ne kadar iyi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister? Onun lobi bar ziyaret (fotoğrafları dünyanın farklı yerlerinden aldı). Otel bu kısmı kartvizit çağrılabilir. Her şey, rahat rahat ve konforlu hissetmeleri için dizayn edilmiştir ve bu kesinlikle buraya tekrar gelmek isteyeceklerdir. Kesinlikle, bir konaklama deneyimi sağlamaya yardımcı ve size zor garip bir şehir (ülke) içinde gezinmek için bulursanız tavsiyede sıcak ve misafirperverlikle karşıladı edilecektir. Burada, yeni arkadaşlar bulmak deneyimlerinizi paylaşmak ve yeni şeyler öğrenebilir. Ve atmosfer ve personel çabaları tamamen size seyahatin parlak ve sıcak belleklere evden almış üzerine odaklanmıştır edilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.