OtomobilArabalar

Lifan X60: özellikler, yorumlar

En ünlü Çinli otomobillerin biri Lifan X60 düşünülebilir. Makinenin teknik özellikleri iyi bir araba seçiminde gerçek uzman kişiler büyük tartışmalara neden olur. Bu yüzden iyi bir Çinli araba olarak kabul edilebilir? Bu modeli nedir?

ilginç bilgiler

Biz Lifan X60 özelliklere neler tartışmadan önce, bu dikkat bazı ilginç gerçekleri dikkati çekiyor. Yani, her şeyden önce, bu makine sayesinde o çok düşük bir fiyat vardı gerçeğine çoğunlukla Çin'de popüler hale gelmiştir. Arabanın yeni durumda yaklaşık yarım milyon rubleye mal olacak. Çin'de, bu gerçekten maliyeti küçük kabul edilir. Arabanın gelince Evet ve vatandaşlarımızın çoğu için, para değil. Daha birçok büyüleyici hoş görünüm ve iç. Genelde, dürüst olmak gerekirse - bu sadece şehir ve Nedalniy gezileri etrafında götürmek için bir arabaya ihtiyacım seçici sürücüler için makinedir. Bu amaçlar için bu modeli satın İnsanlar, mutlu ve sadece olumlu geribildirim bırakın. güzel, Rahat, rahat - o onların araba hakkında konuşmak nasıl.

İlginçtir, kimin teknik özellikleri daha sonra ele alınacaktır Lifan X60, en popüler kompakt sayılır Çinli SUV üretimi. Ve onu çok meşhur nedenler, yukarıda tartışılmıştır. O zaman daha ayrıntılı olarak bu konuda konuşmak gerekir.

2014

Çinli üretici geçen yıl yeni çok sayıda ürün yayınladı. Bunların çoğunluğu da, tabii ki, menşe ülkede bıraktı. Ama aynı zamanda hattı ve güncellenmiş Lifan X60 yuvarlandı. Özellikler uzmanları şasi düzeldi yanında iyidir. tasarım dokunmadı. Geliştiriciler yalnızca otomotiv sanat sürücülerin kendi çalışmaları hakkında söylediklerine dinle. Çünkü araç Lifan X60 şartnamelerde bu değişimin. Yorumlar Ön çok sakıncalı olduğu için ne tür arabanın söz konusu dikkate alarak, daha iyi dört çeker versiyonu olacağını garanti. Eh, üreticilerin modeli geliştirmek için bazı iş geçirdim.

restyling versiyonu

Peki, yeni araba Lifan X60 özellikleri haline gelmiştir? tabii ki tam oldu sürün. O özel 4WD için dört çeker sistemi ekledi. Daha sonra bile seyahat modunu seçebilir. Ve tabii ki, örneğin, süspansiyon tasarımını değiştirdi, diğer ilginç güncellemeler vardı. Mühendisler önemli ölçüde çağdaş gereksinimleri ve teknolojik değişim otomobillerin kalanı uygun olarak yeniden tasarlandı. Ve kabinde ayrıca ayar yıkayıcı çekişli modu görülebilir. Gezinin tüm bu duygu sayesinde oldukça farklı olacaktır. Şimdiye kadar hiç kimse bahis ve Çin otomobil pazarında potansiyel bir lider bu arabayı çağırarak riskini taşır. Ama, tahminlerine göre ve tutan modeli o kadar olacak umuyor.

görünüm

Bu araba üreticisinin endişe iyi geleneğinde, diyebilirsiniz, oldukça iyi görünüyor. bakışta bu arabaya, tasarım zaten bir yerlerde yerine getirdiğini hissi var arada,. Ve tam. belirgin bir benzerlik RAV4 2. nesil Japon amiral gemisi yoluna yoktur. Ama dış ayrıca takip ve dikkatli Çinli tasarımcılar tarafından rafine edilmiş modern çizgileri olan.

Herkesin Çinli endişe bağımsızlık bekliyor Ancak, Japon ünlü ile bu tür birçok benzerlik, mutlu değil. vücutta bulunan keskin kenarları, kaput profilinin bir iyi görünüm, kabinden doğrudan açma, yüksek kaliteli ön optik: Bununla birlikte, makine tasarımı şişman açık ızgara, son olarak krom kaplı, şirket logosu (aynı zamanda krom), iyi bir profil ve yeterince iç dekore.

araba Lifan X60 bahsedersek, özellikler, dört çeker bu modelin ve dış, onun iç hakkında unutamam. Ben oldukça ilginç, ancak orijinal değil dekore. Yine, RAV4 ile benzerlikler vardır izlenebilir. İntihal eleştirmenleri ve sürücüler onaylanmadı, ama bu salon daha kötü görünmüyordu. Ergonomi, değişmiş Japon teknoloji, üretim sürecinde kullanımı ve sayesinde büyük bir hale gelir. Şu andan itibaren, Çin geçit bile seçici eleştirmenler bir makine olarak oldukça yetersiz bir şey daha algılanabilir.

performans, güç ve elektronik Sürüş

Bu belki de araba Lifan X60 üzerindeki tartışmaların en önemli parçasıdır. Teknik özellikler, yakıt tüketimi, motor gücü, yerden yükseklik - her şey şaşırtıcı derecede iyi: 128 beygir gücü ile bir 4 silindirli 1.8 litrelik motor, beş adımlı mekaniği ve hatta özel bir süspansiyon tasarımı. Ön aks multi-link üzerinde ve arka eşsiz, trehrychazhnaya olduğunu. Artı, Çin artık kırmak imkansız olacak şekilde bunu yapmak, raf mükemmel. Bu arada, Rusya'da onlar özellikle güçlü amortisörler yaptı. Genel olarak, geçirgenlik artışı ve bu endişe "Lifan" Birçok eleştirmen ve sürücüler övgü tarafından alınan başladı. Yakıt tüketimi, çok küçük arada,: yaklaşık 8 litre 100 kilometre başına - oldukça ekonomiktir.

Krom, sis farları, kullanışlı direksiyon simidi, deri iç, koltuk ayarı, klima, sunroof, güzel olasılığı alaşım jantlar, park sensörleri - Makine gerekli her şeyi ile donatılmıştır. Eh, oldukça iyi bütçe seçeneği, Çin'de en azından, bu popüler hale gelmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.