SağlıkMüstahzarlar

Lidaza, talimat

Lidazu enjeksiyon ve topikal uygulama için çözelti yönelik bir liyofilizat formunda çıkarılır. Aktif madde preparasyonu hiyaluronidaz (64 lU 1 şişe) 'dir. farmasötik madde, proteolitik etkinliğe sahip ilaçların grubuna aittir.

Lidaza, talimat gösterir, yani hayvanların testis, izole edilmiş bir enzim preparasyonudur - sığır. hyaluronik asit aktivitesi ile bağ dokusu ile ilgili olarak yaran özelliğe sahiptir. İlacın etki doku geçirgenliğini ve damar duvarına artar altında,,,, yara çözülür, yumuşatmak eklem hareketliliğini artırmak şişirme işlemleri azaltır vücut sıvısı akımında kolaylaştırılır, kontraktürü gelişimini durdurur oluşumu önlenir.

Lidaza. Talimatlar. tanıklık

İlaç reçete edilir:
- yanık, travma, ameliyat sonrası yara izi ile;
- iyileşmeyen ülserler (örneğin, radyasyon) ile;
- Dupuytren kontraktürü;
- ile eklem sertliği, hem de travma ya da iltihaplanmadan, osteoartrit, ankilozan spondilit kaynaklanan kasılmaları;
- zaman bel disklerin hastalık durumu;
- kronik tenosinovit, skleroderma, yumuşak doku hematom;
- Yara nodüller kaldırmak için plastik cerrahi hazırlık için;
- miyokardiyal enfarktüs, hidrosefali;
- bronş lezyonlar ile komplike akciğer tüberkülozu;
- üst solunum yollarında enflamatuar süreçler, bronş;
- alerjik rinit, romatizmal arterit, araknoidit;
- periferik sinir ve sinir ağına travmatik lezyonlarında,
ilaçların emilimini artırmak için;
- hifemanın, hemophthalmus, çeşitli kökenlerden retinopatisi.

Lidaza, manüel dozaj

Emilebilir yara izi preparasyon bir doktor tavsiyesi, bir gün göre, ya da etkilenmiş alana (1 mi), her gün ya da yakınında deri altından tatbik edilmektedir. Tabii 10-20 çekimleri için sürer.
uygulanan subkutan enjeksiyon tatbik sinir veya sinir ağına tedavisi için etkilenen alan 1 gün sonra kısım 1 mi ligazı. Tabii 12-15 enjeksiyonları sürer.

Oftalmoloji Lidaza olarak, kullanıcı subkonjunktival uygulama yolu 0.3 mi, 0.5 ml uygulama parabulbarno yöntem olup, elektroforez tahsis belirtir.

akciğer tüberkülozu ilaç olan hastalar antibiyotik enjeksiyon yöntemi ayrıca öngörülen inhalasyon konsantrasyonunu arttırmak için karmaşık tedavisinde kullanılır. Soluma (bir kez) günlük önerilir. Bir prosedür 5 ml prokain çözelti alır. Tabii 20-25 inhalasyon prosedürleri sürer. Tekrar tedavi altı hafta daha az atama.

arasında Lidaza topikal olarak uygulanan germe. Emmek için gerekli olan tül sargı bir ilaç çözeltisi ile yıkanır. bir ilaç hiyalüronidaz UE 64 hazırlamak için bir çözeltide yerleştirilmelidir sodyum klorid veya kaynamış su (10 mL) içinde. sodyum klorür miktarı - 10 mi, konsantrasyon -% 0.9. Tül, etkilenen alan empoze ile karşılamak için, dört katlanmış mumlu kağıt ve sabit. Tabii 15 ile 60 günlük bir süre için tahribat derecesine bağlı olarak hesaplanır. Bandaj 15-18 saat tutmak. İki haftada bir, 3 veya 4 gün süreyle bir mola.

elektroforez kullanılan kozmetik prosedürler Lidaza. Buna, preparasyon 300 IU çözeltisi ve damıtılmış su, 60 ml. hazırlanan madde ihtiva eden bir çözeltiye 2-3 damla ilave edildi , hidroklorik asit ,% 0.1 bir konsantrasyonda. Hasta, 20-ve 30-dakika anotta terapötik bileşim uygulanır. Tabii 15-20 seans için tasarlanmıştır.

dikkate kılavuzda kullanımı ve özel talimatlar için yan ilacın etkiler, kontrendikasyonlar almalı Lydasum hekim atanmasında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.