Yiyecek ve içecekAna yemek

Evrensel malzeme - mumlu kağıt

Aramızda kim daha sonra çalışmadı? Ne yazık ki, modern yaşamın hızlı ritmi çoğu zaman özgür bir dakika bırakmaz. Hızlı yemek yiyoruz, işyerimizde uçuyoruz, taksi tutuyoruz.

Ev konforu ve lezzetli yemekler hakkında ne düşünüyorsun? Muhtemelen, her kişi için bu kelimeler çok şey ifade etmektedir. Karınız özel bir bulaşık oyunu hazırlarken ailenizle akşam yemeği yemek için harika! Erkekler pişirmenin tüm numaralarını bilmiyor olabilirler. Bununla birlikte, güzel seks balmumu kağıdın başarının anahtarı olduğunu bilir. Bu malzemenin yardımıyla, herhangi bir hamur işi veya kızartma, yemek şaheserleri haline gelir.

Mumlu bir kağıt nedir? Kırtasiye anlamına geldiği konusunda bir görüş var. Bu büyük bir hatadır. Aslında, pişirme kağıdına balmumu ile muamele edilir. Bu teknoloji sayesinde suya dayanıklı hale gelir. İnsanın işlenmesi bu şekilde Ortaçağ çağlarında dahi hakimdir. Thomas Edison , balmumu kağıdı icat edeninin onun olduğunu iddia etti. Aslında bu yetenekli bilim adamı, bunu bilmeden, bu malzemeyi üretmenin oldukça verimli ve nispeten ucuz bir yolunu keşfetti.

Zamanımızda mumlu kâğıt, herhangi bir metres için evde vazgeçilmez bir yardımcıdır. Malzemeyi kullanmanın olası tüm yollarını yakından inceleyelim. Öyleyse mutfak, sevgili eşin komuta ettiği yerdir. Balmumu kağıdın çok amaçlı uygulamayla parladığı yer burasıdır. Malzemeye ihtiyaç duyulan ilk şey tabii ki hoş kokulu ve lezzetli bir pastadır. Ekmek pişirmek yardımıyla bir kızartma, bir kuş yapın. Bu kendine güvenen hostes bilir.

Bu mucize kağıdının zor ve aynı zamanda basit uygulamaları hakkında konuşalım. Örneğin, doğum günün var. Pastayla güzel bir yazı yazmak istiyorum . Bununla birlikte, herkes bu meseleyi ele almaz. Neredeyse her zaman bazı lekeler veya boşanmalar vardır. Elbette, profesyonel bir şekerleme yapıyorsanız, soru kaldırılır. Böylece, küçük bir numaranın yardımıyla açık ve güzel bir yazıt yapabileceğiz. Bunu yapmak için mumlu kağıdı alın ve pastanın şekline benzer bir şablonu kesin. Kutlama kelimelerinin yüzeyine koyduk ve bu şeyi dondurucuda saklıyoruz. Bir süre sonra kağıttaki harfleri dikkatle soyup keki üzerine uygulayın.

Birçok ev hanımı, dondurulmuş gıdaları depolamak için bir kap koyuyor. Bu, her suyun kolaylıkla çıkarılabilmesi için, astar üzerine oturması nedeniyle uygundur. Dondurucuyu fırçalamanız gerekmiyor.

Mutfaktaki mobilyalar toz toplayıp yağ spreyinden kirleniyor. Yüzeye mumlu kağıt koyun. Çiğ eti keserken tahtayı kan lekelerinden korumak en iyisidir. Bunu yapmak için, balmumu emprenye edilen kağıt kullanarak birkaç kat halinde sarın.

Her ev hanımı, pişirme için dökme demir yemek bulamamanın daha iyi olduğunu biliyor. Ancak, hızla paslar. Bunu önlemek için kurtarmaya balmumu kağıdı gelecektir. Bulaşıkların hemen yıkandıktan sonra silinmesi gereklidir. Ve bu tüm yararlı tavsiyeler değil.

Bu kağıdın yardımıyla evdeki tüm krom sıhhi tesisatları ızgaralara ayırabilirsiniz. Günümüzde büyük bir popülarite, mumlu kağıda sahip duvar kağıdı kullanıyor. Eşsizlikleri parlak baskılı orijinal mat baskı kombinasyonudur.

Herhangi bir mutfakta, mumlu kağıtla yapılan pişirme paketleri olmalı. Yemeklerinizi benzersiz eserler yapacaklar.

Evinizde yeni bir dekoratif unsur ister misiniz? Bu kolaydır. Gölgeye uyacak mı? Mumlu kağıdı daha inceltin, metal çerçeveyi süsleyecek pearlescent plakalara dönüşür. Ev master kiti tutkal, makas, çeşitli mum kağıtları ruloları ve demir içermektedir.

Gördüğünüz gibi, bu evrensel malzeme çok önemsiz şekilde kullanılmaktadır. Yaratıcı insanlar sadece balmumu kağıdı ile çalışmak zorundalar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.