Sanat ve EğlenceSanat

Bir çizim yapmak için öğrenin. Eğlenceli!

Eğer boya öğrenmek için dayanılmaz bir dürtü varsa, skeçler ile başlar. Kroki - Bir taslak, kroki, herhangi bir görüntü ve hatta bir resim ile başlar. Eğer bir sanat eseri oluşturmadan önce, çoğu sanatçılar resim her karakter, çevrelerine, düzen ve renk paleti gibi nasıl görüneceğini göstermek skeçler dolu albümleri gidiyorduk.

karalama defteri sanatçının bir tür, hiç etrafındaki yaşam hakkında düşünceler sabitleme ve özellikle bazı gelecekteki çalışma - taslak sonra. İyi bir sanatçı, her zaman yeni bir gösterim taslağını neredeydi notebook ile yürüyor.

Bu makale ipuçları verir ve acemi yaratıcısı skeçler örneklerini göstermek araçlara ihtiyaç sağ nesneyi nasıl seçileceği söyler.

enstrümanlar

peçete ve kürdan espresso ile ıslatılmış olsa anahat herşeyi uyuyor çizmek için. Ama biz öğreniyoruz olarak, A4 formatında, farklı yoğunluktaki artık kalem, silgi (çizim için) ağır bir kağıt almak en iyisidir.

nesne

kroki nesne elbette, ilk ama bir şey, nesne sabit mevcut aydınlatmanın doğal kaynakların bağımsız seçin olabilir. Yani hayvanlar (ilk eskizleri uzun süre oluşturulur, at durmak olmaz) tercih edilmemelidir vardır.

Evler, banklar, heykeller ve ilk taslak için çok iyi bir seçim. aniden nabezhit bulut veya tersine, aniden temizlenmiş sanki Çizim skeçler, ışık aksan yerleştirilmesini içerir?

En iyi seçenek - bir lamba altında masasının üstünde bir daire, oyuncak çiçeği. Hatta bitmiş alabilir resim, görüntü, fotoğraf ve aynı zamanda ilk bir kroki yapmak zorunda olduğu o srisovat deneyin.

Araçlar başlayabilir, nesne seçildiğinde, hazır.

Nasıl bir çizim yapmak için?

karanlıkta bakmak sanki ayrıntı vermeden nesneyi gönderin. Sen ışığı kapatarak, egzersiz yapabilirler. Önemli olan nedir? çizgiler, konturlar, gölgeler ne önerirsiniz dair, bu kupa yerine bir kova veya bir kaktüs? Bir fikrim var? Hadi

Dikey ve ufuk - Bu noktada iki satır yoluyla çalıştırmak sac merkezi, belirleyin.

Şimdi (asimetrik olması ve ufkun üzerinde veya altında durabilir çünkü konu) anahat yaklaşık merkezini belirlemek, böylece iki çizgi çizin. Şimdi uzayda kaybolmak olmaz.

nesnenin kendisi, kendi hatlarına imajına alınıyor. Başlangıç için, hatta hatları ve noktalar veya tire çizemez.

noktalı çizgi nesnenin şeklini yansıtır zaman, toplu olarak daire.

Ayrıca benzersiz ayrıntıları ekleyerek, kroki geliştirin.

Bir sonraki adım - nesne ve onun uzay belirlenmesi konulu gölgeler yerleştirilmesidir. örnek kurgusal kroki kız (karakter) oluşturulmasını göründüğünü, ancak kupa bir kaide üzerinde duran edilirse, o kenar ve onun narin kumaş, tüm bu kapalı yontma - en azından genel anlamda - açıkça görünür olmalıdır.

Bir kılavuz çizim oluşturmak için - kroki çünkü Hatta kroki bir fantezi kahraman, tüm ayrıntıları çalışmış olması gerekir.

İstediğiniz veya gerekiyorsa, renk aksan kroki düzenlemesini bitirebiliriz. Boya bazı ayrıntılı olarak bunu, ya da sadece renk lekeler uygulamak, herhangi bir şey olabilir.

çok hızlı bir şekilde - Düzenli uygulama kesinlikle yakında en önemlisi orijinal, orijinal, bilgilendirici çizimlerini elde edecek ve aslında yol açacaktır!

Başka egzersiz - "beş satır" - Kendinizi sadece beş satır veya daha az kullanarak nesneyi tasvir sağlar. Eğer biraz tecrübe varken bu koşulu yerine getirmek için çalışıyorum iyidir. Eğer (otobüs penceresinden dışarı asansörde sürme) geçerken gördüğünüz nesneleri seçin - görsel bellek eğitin.

Deneyin ve bir taslak oluşturmak için, pes etmeyin - bu eğlenceli!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.