SağlıkRuh Sağlığı

Kim intihar düşünceleri çocuklarımızı zorlar?

Ne yazık ki, genç intihar Rusya'da ve yurtdışında oldukça yaygın hale gelmiştir. Arada ... İntihar düşünceleri, ne yazık ki, bugünün gençler kadar bu dünyada ihtiyacımız fikirden daha olasıdır katılmak veya evinin barakada katlanmış sıradan liseli kızların yüksek katlı binalar bir genci astı gerçeği bahsediyor haberlerde, Eğer böyle devam velilerine, büyükbabalarını ve gereklidir. en bu toplumsal sorun hakkında konuşalım. Ben konuşurken yardımcı olmaz anlıyorum, ama en azından bu yoksul çocuklara işkence, sorunun özünü kavramak deneyin.

Bugün, tüm medya aktif tüm çocukların intihar düşünceleri vardır nerede sorusunu ele aldı. Bazıları bazıları biraz zor Ne ... inanmak Ama böyle şiddet önlemlerine ne gerçekten çocukları iter başvurmak ... ihtisas mezhepler örneğin, empoze ihtimalini gözardı etmiyoruz?

ergen intihar nedenleri

velilerle ilişkiler

Tüm nedenler çok zor isim. Psikolojik Derneği, çocuk gerçeğiyle ispat sorunu, incelenmesi genç yaşta - bireyin yalnızlık karşı savunmasız. Onlar çok zor dozvatsya yetişkin, bu deneyim. Onlar benim kafa intihar düşünceleri içine sızmaya başlıyor. Ve kesinlikle haklı! Sonuçta, en veliler kendi yavruların duygu ve düşünceleri umurumda değil! Burada bir adam çocuğunun ruhunda neler olup bittiğini ilgilenen olamaz nasıl anlayabilir? Anlamıyorum! Fakat gerçek bazı anneler ve babalar çocuklarının sorunlarını dinlemek istemiyorum olmasıdır. Evet, onlar zaten istekli değil ki, sevgi ve arzu mutluluk, yaptı ama dinle! Ve en kötüsü! Sonuçta, çocuk yalnız olur! Eh, o kendilerini yaşı 13 yıldır arkadaşları ve yoldaşları, tavsiyelerde bulunabilir?

sosyal Ağ

Polis intihar ergenler anlaşılacağı olasılığını dışlamadı ... Çevrimiçi! okültizm, intihar, ensest seks ve diğer sapıklıklara vb: tüm Boş zamanlarımda sonra (ve bazen özgür olmayan) sözde sosyal ağlar, hem de çocuğun zihni konular için tamamen sağlıklı değil adamış web sitelerinin her türlü yürütülmektedir Bütün bu olgunlaşmamış ergen ruhu yok eder ve intihar için başka ivme haline gelir.

Buna ek olarak, intihar etmek gençler itmek nedenleri şunlardır:

  • karşılıksız (sefil) aşk ;
  • Arkadaşlarınızla karmaşık ilişkiler;
  • Okulda problemler;
  • İntihar için moda aktif birçok internet siteleri tarafından terfi.

ergen intihar Önleme

ebeveynlerden Dikkat

Sevgili anne ve baba! Basit bir gerçeği anlayın: Çocuğunuz destek, bakım ve dikkatinize önemlidir! , Çocuğunun hayatında katılmak onlarla iletişim, bu veya diğer durumları çözmede yardımcı olur.

atletizm

Bazı spor bölümünde Çocuğunuzu kaydedin. o talimatlar için intihar bahçelerinde arkadaşları ve yoldaşlarına sonsuz takılmak olmaz, hem de örneğin sosyal ağlarda oturup etmek, bunu dikkate çünkü bu, kötü düşüncelerden onu rahatsız edecektir.

Federal Yasa

ergenlerde intihar aktif promosyon lider dahil internet kaynakların bir kısmını "siyah", yılında yürürlüğe giren - (Dmitriem Medvedevym sonra) bir süre önce, bizim Hükümet Yüksek Komutanı tarafından yol açtı. Şimdi ona "fişini çekin". Sözde kara liste yasası aralarında Belirli bir içeriği barındıran siteleri kapsar "intihar talimatlar."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.